Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zbog cega je i ne interesuje me znam samo da ja za ta govna navijat necu ako ne izbace makar 200 karata u prodaju.Da se fino posibamo ispred saltera za tu crkvicu pa sto ko ponese.

    Comment


    • Iskreno i ne treba da puste preko 200-300 karata u prodaju. Ima ljudi koji idu na sve utakmice i ti ce ljudi i za ovu priliku doci do karte preko uobicajenog izvora(da li firme, da li Varvara, studentskih organizacija... nebitno) a ima i onih koji idu da gledaju samo kad je bitna utakmica i kad neki veliki tim dodje u goste - e ti takvi i ne zasluzuju kartu.

      Sa druge strane, tako limitiras i one iz Podgorice koji u ovom slucaju navijaju za Zvezdu i koji ce prvi otici da spavaju onamo ispred saltera. Nista licno protiv Zvezdasa, nego jednostavno je bolje po domaci tim ako nema puno prisutnih koji ce nesto lajati i dobacivati domacim igracima.

      Svudje je to praksa, nije to samo kod nas. Evo bas sam juce cuo kako ce Toronto Maple Leafs pustiti u prodaju samo 100 ulaznica za utakmicu sa Bruins-ima... 100 ulaznica - arena od 20.000 mjesta. I to nije jedini NHL klub koji to radi.

      Ista situacija je i u NBA kod vecine klubova.

      Ja sam kao dijete redovno isao tj vodili su me redovno na utakmice Buducnosti jer mi je rodjak igrao u ono vrijeme kad smo imali vrhunski tim... Tetosili me kao cara, vodili me u svlacionicu da sjedim sa njima, posle svake utakmice sam nosio kuci neciji dres E kad je rodjo otisao za Belgiju onda su i mene prestali da vode na utakmice Meni vise tad nije ni bilo interesantno jer se i tim potpuno promijenio tih godina.

      Mislim da sam zadnji put bio na utakmici prije tri godine..

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Iskreno i ne treba da puste preko 200-300 karata u prodaju. Ima ljudi koji idu na sve utakmice i ti ce ljudi i za ovu priliku doci do karte preko uobicajenog izvora(da li firme, da li Varvara, studentskih organizacija... nebitno) a ima i onih koji idu da gledaju samo kad je bitna utakmica i kad neki veliki tim dodje u goste - e ti takvi i ne zasluzuju kartu.

        Sa druge strane, tako limitiras i one iz Podgorice koji u ovom slucaju navijaju za Zvezdu i koji ce prvi otici da spavaju onamo ispred saltera. Nista licno protiv Zvezdasa, nego jednostavno je bolje po domaci tim ako nema puno prisutnih koji ce nesto lajati i dobacivati domacim igracima.

        Svudje je to praksa, nije to samo kod nas. Evo bas sam juce cuo kako ce Toronto Maple Leafs pustiti u prodaju samo 100 ulaznica za utakmicu sa Bruins-ima... 100 ulaznica - arena od 20.000 mjesta. I to nije jedini NHL klub koji to radi.

        Ista situacija je i u NBA kod vecine klubova.

        Ja sam kao dijete redovno isao tj vodili su me redovno na utakmice Buducnosti jer mi je rodjak igrao u ono vrijeme kad smo imali vrhunski tim... Tetosili me kao cara, vodili me u svlacionicu da sjedim sa njima, posle svake utakmice sam nosio kuci neciji dres E kad je rodjo otisao za Belgiju onda su i mene prestali da vode na utakmice Meni vise tad nije ni bilo interesantno jer se i tim potpuno promijenio tih godina.

        Mislim da sam zadnji put bio na utakmici prije tri godine..
        Varvarin u ostavci
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Sad ih samo pratim preko tv-a i iskljucivo kad je neka bitna utakmica

          Fudbal mi je uvijek bio blizi.

          A nisam nikad bio clan Varvara. Ali podrzavam ih kao organizaciju jer mi je bas dosta prijatelja tu ukljuceno, pa ono... samo naprijed!
          Last edited by powerslave; 12-04-18, 07:38.

          Comment


          • Evo sad objavise da nece bit karata u prodaju,sram ih bilo.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Evo sad objavise da nece bit karata u prodaju,sram ih bilo.
              Obezbediću ti ja jednu za ponedeljak. [emoji6]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Obezbediću ti ja jednu za ponedeljak. [emoji6]
                Vazi dogovoreno.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Sa druge strane, tako limitiras i one iz Podgorice koji u ovom slucaju navijaju za Zvezdu i koji ce prvi otici da spavaju onamo ispred saltera. .
                  A koliko ima takvih?

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Obezbediću ti ja jednu za ponedeljak. [emoji6]
                    Moras i licnu kartu da mu nabavis. Iako imam sezonsku , zandar na ulazu je insistirao da mu pokazem lk

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Obezbediću ti ja jednu za ponedeljak. [emoji6]
                      Podje u narodnoj nosnji i dobija mesto u parteru.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        A koliko ima takvih?
                        Ma ima ih pun kurac. Mada, mislim da ima vise Partizanovaca.

                        Comment


                        • Biće bar 1000 Zvezdaša.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Biće bar 1000 Zvezdaša.
                            Mozda u gradu, ako hala prima 4000 (po Ruznalu ), nema teorije da bude mesta za 1000 gostujucih navijaca. Bice par stotina od 4000-4500, koliko je vec kapacitet hale.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Cestitam na pobedi. Nadamo se majstorici..u svakom slucaju odlicna sezona..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pickice dobile karte samim tim i navijanje jadno.Cak sam se i iznenadio neki su se bili ustali cini mi se u zadnoj cetvrtini na kratko.

                                Comment

                                Working...
                                X