Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Druze, jednu gube sigurno u PG a petu utakmicu u BG-u nema trika da dobiju..
    Ovo im je bila mec lopta..
    Onaj Sehovic isto ne zna gde udara. Vode pa se ispucavaju a kad gube onda igraju sa poludistance.
    Zvezda mnogo bolja u skokovima..

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Druze, jednu gube sigurno u PG a petu utakmicu u BG-u nema trika da dobiju..
      Ovo im je bila mec lopta
      Ja sam navijac ne mogu tako da razmisljam,ali naravno da je to realna opcija.Cak postoji ozbiljna mogucnost ako izgube u petak da padnu psihicki skroz i da u subotu budu razvaljeni.
      Ipak nadam se pozitivnom ishodu,imali su oni i nocas finu igru ali sut ocajan...

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Druze, jednu gube sigurno u PG a petu utakmicu u BG-u nema trika da dobiju..
        Ovo im je bila mec lopta..
        Onaj Sehovic isto ne zna gde udara. Vode pa se ispucavaju a kad gube onda igraju sa poludistance.
        Zvezda mnogo bolja u skokovima..
        Druze, Dzikic je mnogo bolji strateg od Alimpijevica, tako da se ne bih preterano uzdao u tvoju prognozu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ma ispustili su pobedu iskljucivo zbog Dzikica. Sehovic, ako se ne varam, pod obrucem masi zicer..
          A Gordicu svaka cast kako igra, ipak ne moze sam. Sut za 3p 4/24...

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Druze, jednu gube sigurno u PG a petu utakmicu u BG-u nema trika da dobiju..
            Ovo im je bila mec lopta..
            Onaj Sehovic isto ne zna gde udara. Vode pa se ispucavaju a kad gube onda igraju sa poludistance.
            Zvezda mnogo bolja u skokovima..
            Ako izgube jednu to ce biti ova prva u petak. Ne toliko zbog njih, igrace oni i dalje u grcu jer nisu dobili nikad tako veliku utakmicu, koliko zbog Alimpijevica i igraca kojima ce to biti poslednji ekser u sanduk jer nismo dobili normalnog protivnika u gostima u ovoj godini. Najbolje sto smo dobili van Pionira je Igokea, svi ostali su manje - vise rutinirali i zgazili.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Daleko od toga da nije, onaj nema pojma ali posle danasnje utakmice uopste nisam optimistican..

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                Ma ispustili su pobedu iskljucivo zbog Dzikica. Sehovic, ako se ne varam, pod obrucem masi zicer..
                A Gordicu svaka cast kako igra, ipak ne moze sam. Sut za 3p 4/24...
                Ko ti garantuje da nece i ostali igraci da prorade u Moraci? Ako uspostave svoju disciplinovanu igru od samog pocetka - Buducnost ce pobediti samo tako. Dzikic odlicno zna sve slabosti i Zvezde i svojih igraca i ima dovoljno znanja i autoriteta da to iskoristi na najbolji moguc nacin. Jednostavno - Buducnosti su se kockice sklopile ove godine samo tako i ovo im je prilika da urade nesto vise u odnosu na predhodne sezone. Nemaju najbolji tim po imenima, ali imaju TIM - i to im je najveca prednost.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Nadam se da si u pravu. Mislio sam da je takticki moglo mnogo bolje da se iskoristi dobar start u 3/4..

                  Comment


                  • Buducnost je posle prve utakmice i dalje favorit.

                    Comment


                    • Честитке на доброј партији, упркос поразу.Утакмица је преломљена у трећој четвртини, кад сте нас имали, на крају је завршена са само +1 за вас, а могла је бити двоцифрена разлика.Као што сам прогнозирао 1-1 у Београду.Ћераћемо се још 3 пута,

                      Comment


                      • Bravo djetici..dobar mec, pravo finale lepo ponasanje i sportsko do kraja...nadam se da ce tako biti i dole kod vas i da se resi u majstorici
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • 60%-40% za Buducnost

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Nadam se da si u pravu. Mislio sam da je takticki moglo mnogo bolje da se iskoristi dobar start u 3/4..
                            Moglo je, ali lose igrate pod pritiskom bliske pobede. Igraci se dodaju besomucno, ceka se da istekne napad, cak i u 1. mecu vas je blamiranje sa bacanjima spaslo poraza. Ovde biste dobili (ti si navijac Buducnosti? ) kao manje losi da nije bilo pametne odluke da se sve ide na Omica i da on nije bio dobar sa linije penala.
                            Sa Cedevitom bi ovo islo itekako lakse, jer oni ne mogu da dobiju Zvezdu dva puta u Zagrebu, a majstoricu tek ni u ludilu ne mogu da sanjaju.

                            Ima Buducnost dosta toga na svojoj strani i sansu kao nikada ranije:

                            1. Dva od tri dobra defanzivca protivnika su van stroja.
                            2. Gubitnicki mentalitet trenera i igraca Zvezde koji nisu dobili ozbiljan mec u gostima vec 3 i po meseca.
                            3. Konacno kakav - takav sastav, bez penzionera Kuka i Dzenkinsa.
                            4. Trener na klupi koji nije neki pocetnik tipa Scepanovic ili dunster tipa Pavicevic.
                            5. Brejk na strani.

                            Ne mora cak nista da znaci sto ste izgubili ovaj mec, vama je treci mec presudan, ne ovaj. Cak i da je bilo 2:0, posle 2:1 bi bilo jako gusto jer bi Zvezda videla da moze da dobije u Moraci.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ovi smecari izgleda nece izbacit karte u prodaju.Pi dje ja zivim sve li se mora preko veza uzimat,sve li nam je tako.Ako ne izbace karte u prodaju neka izgube slobodno ne interesuju me,ista bi bila situacija i iduce godine kad bi izborili EL.Samo bi izabrani mogli da gledaju to i da slikaju selfije.I oce da im atmosfera bude paklena,oce kurac moj sa majkinim i tatinim sinovima.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Ovi smecari izgleda nece izbacit karte u prodaju.Pi dje ja zivim sve li se mora preko veza uzimat,sve li nam je tako.Ako ne izbace karte u prodaju neka izgube slobodno ne interesuju me,ista bi bila situacija i iduce godine kad bi izborili EL.Samo bi izabrani mogli da gledaju to i da slikaju selfije.I oce da im atmosfera bude paklena,oce kurac moj sa majkinim i tatinim sinovima.
                                Можда то раде само за овај пут, јер желе да буду сигурни да се навијачи Звезде неће докопати карата.Ми и Партизан смо исто то радили пре неку годину.На плеј-оф су могли улазити само навијачи са сезонкама и они који знају неког ко им може дати карту.Дељене су на мечу Евролиге неколико дана пре утакмице.

                                Comment

                                Working...
                                X