Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    @Suptil, u pravu sam ja za mnogo stvari, i iznosim ih po potrebi, ugrizem se mnogo puta za jezik i ne napisem. Nema potrebe da vrijedjas ,naravno ne namjerno, za ovo "interes Buducnost". Ako se ijedan klub moze nazvati interes, pretpostavljam da bi to bio uspjesan ,populisticki klub sa sjajnom medijskom i logistickom podrskom.
    Produzio sam post. Napisao sam da sta se podrazumeva pod interes Buducnost mozemo da raspravljamo. Za te nevidljive strukture interes je uloziti velike pare oprati po koji evro dovesti dobre igrace, reklamirati se, itd. Za navijace obicne i kop kako za toga Buducnost je zabava, zivot, emocija, kako za koga. Za mali broj varvara je Buducnost posao i novac.

    Comment


    • Hvala na informacijama. Navijas po malo za nas.

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Hvala na informacijama. Navijas po malo za nas.
        Zbog cega je interes neformalnih struktura prebijanje navijaca i pljuvanje igraca? Da bi izazvali reakciju u petom mecu i time posle jahali na nekom talasu u politici? Niko nije mutav ovde. Kao sto smo videli pokaznu vezbu u trecem mecu to ne rade navijaci. Sto se tice petog meca, apsolutno ne podrzavam bilo koje politicke parole "Severa" koje postoje i koje se cuju. U trecem mecu smo videli pozamasnu podzemnu kosarkasku infrastrukturu Bokana. Alal vera!
        Nije fer, bitno si promenio post. Ali dobro, vibracije normalnosti su tu u svakom slucaju.
        Last edited by suptil; 20-04-19, 23:15.

        Comment


        • Da , promijenio sam odmah, izvini. Hvala ti sto si mi objasnio nesto u vezi mog kluba, bicu drugi put slobodan i da iznesem svoje vidjenje tvog kluba. Gledam Jokica sad, pa cemo drugi put.

          Comment


          • Mogao bih vec sad da igracima i normalnim navijacima CZ cestitam titulu...zasluzenu..., ali cu iz pristojnosti sacekati do veceras.

            Jednostavno iz svega prikazanog ove sezone mislim da ne postoji nacin da mi veceras pobijedimo. Kako se od pocetka sezone nisam povezao na bilo koji nacin sa timom niti prepoznao da mi imamo to nesto sto je potrebno , da ova grupa momaka ima herca za bilo sta osim obicnog prangijanja, ocekujem laganu pobjedu CZ. Naravno , sanse KKB u ovoj utakmici su samo u teoriji. Opet, milo mi je sto su makar uzeli dvije pobjede kuci i ostavili prostora za koliko toliko casnu predaju krune. Takodje i igraci CZ su zasluzili da titulu proslave sa svojim navijacima.

            Ono sto me razocaralo je sve ono u sta se medijski pretvorilo ovo finale do te mjere da utakmicu broj 4. nisam ni gledao a na putu sam da preskocim i vecerasnju. Koliko sam gluposti sinoc , dzarajuci internetom procitao, da mi se zgadilo sve. Bojim se da je internet poranio na ovim podrucjima , da su ljudi iz opanaka i vunjenih carapa posli na net, takvih komentara, takvih gadosti.....po tome se moze vidjeti koliko je ovaj narod u stvari nesrecan sustinski.....

            Nego da se vratimo kosarci....ponavljam sve osim pobjede CZ bilo bi ravno cudu.....a to cudo se moze desiti jedino ako igracima CZ zadrhti ruka toliko da pocnu da mase sve....a nama se otvori i udje sve...pa cak i tada milsim da nismo kadri dobiti u gostima. Izlisno je ocekivati da mi ono sto nismo imali cijele sezone pronadjemo bas sad , u najbitnoj utakmici sezone i to u atmosferi kakva ce da bude....tako da samo lagano ...

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Mogao bih vec sad da igracima i normalnim navijacima CZ cestitam titulu...zasluzenu..., ali cu iz pristojnosti sacekati do veceras.

              Jednostavno iz svega prikazanog ove sezone mislim da ne postoji nacin da mi veceras pobijedimo. Kako se od pocetka sezone nisam povezao na bilo koji nacin sa timom niti prepoznao da mi imamo to nesto sto je potrebno , da ova grupa momaka ima herca za bilo sta osim obicnog prangijanja, ocekujem laganu pobjedu CZ
              . Naravno , sanse KKB u ovoj utakmici su samo u teoriji. Opet, milo mi je sto su makar uzeli dvije pobjede kuci i ostavili prostora za koliko toliko casnu predaju krune. Takodje i igraci CZ su zasluzili da titulu proslave sa svojim navijacima.

              Ono sto me razocaralo je sve ono u sta se medijski pretvorilo ovo finale do te mjere da utakmicu broj 4. nisam ni gledao a na putu sam da preskocim i vecerasnju. Koliko sam gluposti sinoc , dzarajuci internetom procitao, da mi se zgadilo sve. Bojim se da je internet poranio na ovim podrucjima , da su ljudi iz opanaka i vunjenih carapa posli na net, takvih komentara, takvih gadosti.....po tome se moze vidjeti koliko je ovaj narod u stvari nesrecan sustinski.....

              Nego da se vratimo kosarci....ponavljam sve osim pobjede CZ bilo bi ravno cudu.....a to cudo se moze desiti jedino ako igracima CZ zadrhti ruka toliko da pocnu da mase sve....a nama se otvori i udje sve...pa cak i tada milsim da nismo kadri dobiti u gostima. Izlisno je ocekivati da mi ono sto nismo imali cijele sezone pronadjemo bas sad , u najbitnoj utakmici sezone i to u atmosferi kakva ce da bude....tako da samo lagano ...
              Jako los upis i nije tipican za tebe. Da sam na tvom mestu i da sam posle 0-2 dosao do 2-2 i da ce faliti dva jako bitna igraca veceras ma koliko moj tim nije zasluzio titulu, apsolutno sam siguran da bi se nadao tituli a to je u duhu sporta, rivalstva itd...Ima logike da igrate lose i da u nekom realnom gledanju stvari nista igrali dobro i igrom niste zasluzili titulu ali malo preterujete sa tim...

              Prvi put posle xxx godina igrate, EL..klub vam je obezbedio dobre igrace, gresili ste itd..ali opet ste imali prilike da gledate jednog NBA sampiona u svojim redovima i mozda buduce itd...Potpuno vas razumem da ste razocarani nekim delom, ali ne bi trebali biti...umesto da uzivate u finalu ti ovde kao neka strina places da ste vec izgubili....dekkinjo ne bi priznao poraz pa sve da sa juniorima izadjemo...nisam to ocekivao od tebe/vas..jednostavno nije sportski, viteski..borba do kraja pa sta bude!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pa da....mozda si u pravu....sacekajmo.....iz tvojih usta u Bozje usi..sto se kaze...nadati se predstavlja jednu stvar , realno sagledati i pored emocija drugu stvar....
                Last edited by Nemam_ti_kad; 22-04-19, 08:48.

                Comment



                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Neka pobedi kosarka braćo iz Cg!

                    Comment


                    • Kako kod da se ovo zavrsi, sramota me je sto uopste ovo gledam...tacno da covek ne moze da se poraduje pobedi kluba za koji navija, sve su mi ogadili...ovo nije i ne moze da bude stav i kodesk ponasanja vecinske Crne Gore i Srbije...isti smo narod i uvek cemo biti...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Kako kod da se ovo zavrsi, sramota me je sto uopste ovo gledam...tacno da covek ne moze da se poraduje pobedi kluba za koji navija, sve su mi ogadili...ovo nije i ne moze da bude stav i kodesk ponasanja vecinske Crne Gore i Srbije...isti smo narod i uvek cemo biti...
                        Amin - ovo nije ni N od navijaca.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Cestitke na fer borbi na terenu, kao i nama uostalom, Zelim da nastavite kontinuitet i da sledece godine napravite dobar tim. Dobri ste forumas i hvala sto ste tu da imamo i vas.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Osećam stid zbog onih koji su ušli na teren, osećam stid i zbog onih koji su ne znam s čime gađali igrače KKB i to mi kvari veselje.
                            Nadam se da više nećemo da gledamo nemile scene.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Igračima svaka čast,funkcioneri sramota da vas bude

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Osećam stid zbog onih koji su ušli na teren, osećam stid i zbog onih koji su ne znam s čime gađali igrače KKB i to mi kvari veselje.
                                Nadam se da više nećemo da gledamo nemile scene.

                                Samo ih identifikujte .... objavite slike imena i prezimena....mi smo svakog identifikovali. Nasi mediji su odradili svoje, iznijeli su sve, sada je na vama red.

                                Comment

                                Working...
                                X