Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke i od mene, ali nemate nikakve sanse u ponedeljak. Bedni ste u gostima i bedno igrate. Ipak, dobro je za ligu sto niste zavrsili sa nulom, ovaj tim Zvezde je bez ubedljivo najboljeg napadaca i prvog pleja ipak preslab da bi se prosetao u finalu.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Cestitke i od mene, ali nemate nikakve sanse u ponedeljak. Bedni ste u gostima i bedno igrate. Ipak, dobro je za ligu sto niste zavrsili sa nulom, ovaj tim Zvezde je bez ubedljivo najboljeg napadaca i prvog pleja ipak preslab da bi se prosetao u finalu.
      E Blondi ajde nemoj i ti, slavilo se ovde nakon 2-0 i sta bi, oni su tek sad u prednosti, plus sudije.

      Comment


      • Cestitke na pobedi.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          E Blondi ajde nemoj i ti, slavilo se ovde nakon 2-0 i sta bi, oni su tek sad u prednosti, plus sudije.
          Buducnost je u oba meca na 80 poena u Podgorici, ovaj veceras bilo je bacanja pa je otislo malo preko toga. Nesto smo novo saznali kad ti igrac nabije prst u oko to nije faul. Po tome cu pamtiti vecerasnji mec.

          Comment


          • ova je isla na vasu vodenicu, dosta srece nocas iskreno

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              E Blondi ajde nemoj i ti, slavilo se ovde nakon 2-0 i sta bi, oni su tek sad u prednosti, plus sudije.
              Svoje stavove iznosim na osnovu vidjenog na terenu, ni zbog cega vise. I mnogo puta sam ih obrazlozio, pa ne bih i sada da se macujem sa postovima zasnovanim na "oni su mnogo jaci od nas, mi smo slabi, nemamo ni dinar od drzave, borimo se kako umemo...".
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Hvala svima na cestitkama.
                Publika i sudjenje su vise nego korektni nocas bili,posebno sam srecan zbog publike.Ovako bi bilo i prije 2 dana da nije bilo one gamadi na parketu.
                Slazem se potpuno sa Blondijem u vezi svega.
                Last edited by E1_PG; 19-04-19, 20:18.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Hvala svima na cestitkama.
                  Publika i sudjenje su vise nego korektni nocas bili.
                  Slazem se potpuno sa Blondijem u vezi svega.
                  Sudjenje ti je realno ok? Ajde bez navijackih strasti? Ruka u oko nine faul? Ok

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Sudjenje ti je realno ok? Ajde bez navijackih strasti? Ruka u oko nine faul? Ok
                    Pricajte sto hocete na vasoj temi,u ove dvije utakmice ste imali predobro sudjenje.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Sudjenje ti je realno ok? Ajde bez navijackih strasti? Ruka u oko nine faul? Ok
                      3 sekunde je greska a norrisu nisu svirali faul, tako da tamo nije moglo naknadno..

                      Comment


                      • Meni sudjenje nije bilo ok jer sam navijao za Zvezdu, ali je bilo u skladu sa onim sto vidjamo da mnogim terenima u Evropi, nikako skandal kako neki zele da predstave. Ponasanje publike u 3. mecu jeste bio skandal, nadam se da ce u 5.mecu sve proteci kako treba.

                        Sta god mislili jedni o drugima, potrebno nam je sto vise jakih klubova i ovakvih meceva. Jednostavno, Cedevita ocigledno nije sposobna da igra meceve za titulu, a da gledam jedno te isto finale svake godine - nemam zelju.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Kronose sto ti mislis o svemu?

                          Comment


                          • Čestitke podgorički prijatelji.
                            Na najbolji mogući način ste iskoristili domaći teren, apsolutno zasluženo dobili 2 utakmice pod ogromnim pritiskom i sad za BG šta bude bude.
                            Kol i Džekson objasnili neke stvari.
                            Jedna od prednosti je i ta što Repeša bolje raspoređuje minutažu od kolege i čini mi se da svežiji čekate 5. meč.
                            Bacanja za ozbiljnu brigu.
                            Sve u svemu, posle 2 sramne utakmice odlična reakcija nosilaca i tu ste gde ste želeli da budete pre mesec dana, na korak od trofeja.

                            Comment


                            • Cestitke, mozda i najpravednije peti mec...mi ako dobijemo vi mozete biti zadovoljni..svakako Kol je zver, uzivali ste u zveri...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Čestitke podgorički prijatelji.
                                .
                                Ovo da udje u anale za polufinalnu seriju PO sledece godine Partizan - Buducnost

                                Comment

                                Working...
                                X