Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbga pokupili su bas dobro....ovaj tim sa 4 dobra stranca moze da igra solidno dobro EL..samo zameni strance...ili EC nebitno..i..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Stranci mi i nisu nesto previse idealni, ali nasao im je Dzile prave uloge. Izbor domacih igraca je daleko bolji od izbora stranaca i sa tom bazom domacih uz nijansu ili dve bolje strance, mogli bi lepo da igraju EL skroz.
      sigpic

      Comment


      • https://www.vice.com/rs/article/paxq...gn=sharebutton

        Zanimljiv tekst!

        Comment


        • Pise ga moj dobar ortak Mix koji je btw hard core Zvezdas, i ne propusta tekme. U Pioniru je s ortacima svaku. Tako da sam malo subjektivan kad su njegovi tekstovi u pitanju

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Pise ga moj dobar ortak Mix koji je btw hard core Zvezdas, i ne propusta tekme. U Pioniru je s ortacima svaku. Tako da sam malo subjektivan kad su njegovi tekstovi u pitanju
            Jel pise na forumu? Dovedi ga ovde da nas pojaca

            Comment


            • Pozdravi ga puno....volim likove koji pisu iskreno....koliki god "neprijatelj" bio na terenu, opet tu postoji postovanje, jer sport je takav, tako je makar sa moje strane. Sto se tice te generacije , stvarno je velika vecina bila momaka iz PG, koja se vremenom nadogradjivala (citaj para nije falilo).

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Jel pise na forumu? Dovedi ga ovde da nas pojaca
                Nema ti on zivaca za forume. Plus ima preko glave posla na Vice-u. Evo ga bio USA radio s Teom, Bogdanom, Bobijem features. Pogotovu o Sakramentu ima dobru pricu s Doug Christijem. Mixx jeste lik koji nije sablon naseg sportskog novinarstva i sve tekstove pise kroz licnu prizmu i nacin kako je on tada dozivljavao te stvari. Zato su i interesantni tekstovi, jer ne titraju muda sagovorniku uvek.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Pozdravi ga puno....volim likove koji pisu iskreno....koliki god "neprijatelj" bio na terenu, opet tu postoji postovanje, jer sport je takav, tako je makar sa moje strane. Sto se tice te generacije , stvarno je velika vecina bila momaka iz PG, koja se vremenom nadogradjivala (citaj para nije falilo).
                  Naravno. Pazi da cela situacija bude jos smesnija, i ja i on smo iz CG poreklom Ja sam Cetinje/Niksic connection a on je Rijeka Crnojevica

                  Comment


                  • Ne smijemo sad da se uznesemo,svaka pobjeda protiv Zvezde je velika i treba veliki rad ulozit u nju.Ako krenemo sad sa lako cemo razvalice nas.Takodje ako kojim slucajem nocas izgubimo 20 razlike ne treba klonut duhom i uplasit se vec sa optimizmom sacekati meceve u Moraci.Zvezda ima tim dovoljno dobar da nas razvali vecom razlikom ako ih krene sut ali tesko to mogu da rade iz meca u mec tako da samo hrabro nocas pa sto bude.
                    A u Moraci se nadam ludackom navijanju no se bojim da ce ove karte izdjelit nekim pizdicama sa kravatama koje ni nece znat sto i zasto se igra.

                    Comment


                    • Evo ga Sofrov podcast od jutros
                      http://www.rtcg.me/sport/sportcast/1...t-vaskrse.html

                      Comment


                      • Послушао сам подкаст.Шта прича овај, рекао је да је разлика у буџету између Звезде и Будућности као између Звезде и ЦСКА.Сигурно смо скупљи, али не треба претеривати.Неколико наших је дошло из ФМП-а, Фелдина делом плаћа Пао, Перу много већим делом Фенер, момци са колеџа сигурно нису скупи.

                        Comment


                        • A dobro Sofro je to ne treba mu uzimat za zlo ponijela ga je ova pobjeda pa je euforican.

                          Comment


                          • Ovaj Dzikic je tezak debil, u celom mecu 2 timeouta i drzi Gibsona. Na topljenje +8 razlike ne trazi timeout na 3 vezane promasene trojke..

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Ovaj Dzikic je tezak debil, u celom mecu 2 timeouta i drzi Gibsona. Na topljenje +8 razlike ne trazi timeout na 3 vezane promasene trojke..
                              Valja odigrati i 2 utakmice u Moraci.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Katastrofalan finis utakmice za nas istina i Zvezda je bila dosta losa.Ne znam uzasno tesko ce bit pobjedit obije utakmice ali treba se prvo maksimalno koncentrisat na prvu utakmicu,ako budemo razmisljali o te dvije utakmice kao jednoj cijelini crno nam se pise.Znaci u petak krv i znoj prolit za pobjedu to je najvaznije.

                                Comment

                                Working...
                                X