Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja vjerujem da jos mogu da urade prave stvari.

    Comment


    • Originally posted by hallucinogen12 View Post
      ja vjerujem da jos mogu da urade prave stvari.
      Iz cega crpis taj optimizam brate moj,je li se ista pod milim bogom pozitivno moglo vidjeti u ova 2 meca?
      Nula,znaci djelovali su mi uigranije na onaj turnir na pocetku sezone u Laktasima.
      Iako da se razumijemo ja ne negiram da je Zvezda imala brutalne procente suta u oba meca,da je igrala stvarno dobro
      Ali kad vidis onakav raspad od ekipe ispred sebe,onakvo rasulo,opusti se ruka.
      Last edited by E1_PG; 15-04-19, 11:31.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Iz cega crpis taj optimizam brate moj,je li se ista pod milim bogom pozitivno moglo vidjeti u ova 2 meca?
        Nula,znaci djelovali su mi uigranije na onaj turnir na pocetku sezone u Laktasima.
        Iako da se razumijemo ja ne negiram da je Zvezda imala brutalne procente suta u oba meca,da je igrala stvarno dobro
        Ali kad vidis onakav raspad od ekipe ispred sebe,onakvo rasulo,opusti se ruka.
        Ne znam, cekam ih citavu godinu. Jaka je ovo ekipa, nadam se da ce ih ljudi podrzat u srijedu

        Comment


        • Mene interesuje, da li ste se vi nadali iskreno brejku u Beogradu?

          Comment


          • Crvena zvezda nije bauk, kao sto je to bila zadnjih par godina, dje igra ravnopravno evroligu sa svim. Mi, sa druge strane, mozda imamo i najjaci roster ikad, i kapiras igraci znaju da se ponasaju u takvoj atmosferi. 2-0 je ne samo dobar rezultat vec i sta smo vidjeli je bilo unistavanje. Jedina stvar koja nas drzi je ta sportska, da oni imaju obraza i da u Moracu ne smiju onako da igraju. Nadam se da ce imati podrsku u srijedu.

            Comment


            • Ovo nijedan navijac Zvezde ovako nije ocekivao. Mogu da zamislim navijaca Buducnosti tek. A sta mislis da li ce fokus varvara biti na utakmici ili na Pravdi za Caku? Od svih na terenu Dzekson je najgrdji bio ova dva meca. Kako njega nije sramota meni nije jasno. Licno ne ocekujem brejk Zvezde, ali opet sve je na igracima.

              Comment


              • Ja očekujem glatkih 3:0.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mi smo imali ova propadanja citave sezone, najvise se to vidi u evroligi dje igramo 32-33 minuta utakmicu na jednu loptu i onda blokade i -15 se zavrsi. Ono sto je interesantno da se nakon toga bukvalno 3-4 dana kasnije svi iznenadimo jer drzimo reala, barsu na 60 poena, neka energija koju niko ne razumije. I to zna da traje 15 dana. Ne znam za navijace, mislim da ce da bude cudna atmosfera, posebno sto je realno i da nam zvezda uzme titulu vec u srijedu. Ako igraci ne budu pravi, bice sigurno ruzno za klub jer ce biti prozivanja, zvizduka i cega ne. Gordica su uzeli na zub, kao i klarkove jos od novembra. Djeluje da nas trenutno dobijate i sa 7 igraca, sto je najruznije.
                  Last edited by hallucinogen12; 15-04-19, 14:44.

                  Comment


                  • Bolje 3-0 iskreno i da se sve ovo zavrsi brzo i bezbolno..pa graditi nove mostove od sledece sezone...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Desava se to u kosarci, nije Buducnost prva. Klubovi sa mnogo vecom reputacijom, budzetom scim sve ne dozive debakl. Citaj Makabi, Galata, Armani, Efes...
                      Vazno je koliko se nauci iz takve sezone. Iskreno, nisam vjerovao da ovi igraci mogu ovako malokrvno da izgledaju. Doprinos tome je vjerovatno razlog otkaza Dzikicu i to sta se desilo u odnosima igraci/trener. Cini mi se da je njima samo da se svira kraj i da podignu plate i da se razilaze lagano.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Bolje 3-0 iskreno i da se sve ovo zavrsi brzo i bezbolno..pa graditi nove mostove od sledece sezone...
                        Jasko nije svjestan da ce vise uvreda odje dobiti nego u BG.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Evo i Bokan se oglasio. Neki mod francuske sobarice. Nista od ovog ne bi bilo da nije bilo onog podzemnog i mucnog delovanja prosle godine.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Evo i Bokan se oglasio. Neki mod francuske sobarice. Nista od ovog ne bi bilo da nije bilo onog podzemnog i mucnog delovanja prosle godine.
                            Obzirom da ne mozes da se zaustavis sa teorijama zavere i vredjanjem drugih klubova i njihovih navijaca - imas 48h da u miru razmislis o tome.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Comment


                              • nocas da dobijemo.

                                Comment

                                Working...
                                X