Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivane, je l' se planira neko podizanje spomenika Dziletu?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ivane, je l' se planira neko podizanje spomenika Dziletu?
      Ma Wolfi ne bi mogao ni Dzikic ovdje nista.
      Ja ne krivim ni Repesu,ovo je takva cirkus ekipa da covjek moze samo da se smije.
      Gledao sam nesto od te kosarke ali mislim da nista gore nisam vidjeo u zivot,kolika jadnost,nerealno.

      Comment


      • Ma dobro, nego zbog prosle sezone.

        Ma Repesa bi izgubio i da vodi Zvezdu
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Spasio sam sebe nervoze i nisam gledao utakmicu. Uh sad vidim rezultat. Sto reci, vec sam tokom dosta postova rekao da ono sto se krivo rodi vrijeme ne ispravi. Sramota. Bas sramota. Vratili su nas na fabricka podesavanja. Kakva sezona jebem ti sve. Osveta se servira hladna i oni su nam je servirali u pravom trenutku. Oval lazni balon se rasprsio. Dobro je sto nisam gkedao.

          Najjiskrenije cestitke protivniku.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ma dobro, nego zbog prosle sezone.

            Ma Repesa bi izgubio i da vodi Zvezdu
            A dobro vidi za taj spomenik ne znam,ne postavlja se zivim ljudima.
            Mogli bi mu se oduzit na neki drugi nacin.
            Ali ako je Dzile taj koji je doveo Klarkove,onda nam se fino najebao majke,to vjerovatno nikad necemo znati.

            Jedva cekam kraj sezone,vjerovatno ce da isplivaju sve pikanterije iz svlacionice koje su se skrivale citavu sezonu.
            Last edited by E1_PG; 14-04-19, 20:08.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              On meni lici na trenera sa kojim cemo da krenemo dobro,izboricemo 2 mjesto u ABA,konsolidovacemo se a onda ce Zvezda u finalu da nas razbije 3-0,takav osjecaj imam.Nekako mi nema auru pobjednika.
              E omasih za ovo drugo mjesto u pm.

              Comment


              • Voleo bih da vam se Džikić vrati. Baš bih voleo.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Voleo bih da vam se Džikić vrati. Baš bih voleo.
                  Dzile brat utekao na vrijeme,vidjeo je koliko je sati.
                  Kako ga sad uziva mogu mislit.
                  Dzile mi te volimo.

                  Comment


                  • Ako si doveo igrace u junu onda si ih ti birao i zelio, bas njih. Tada je izbor najveci ali i cijena, koja opada do avgusta i ako nemas para mozes da odaberes samo ono sto je ostalo na trzistu. E sad, ako je Dzile zelio ovakav roster i sklopio ga za EL, dje su se tako zajebali?
                    Kako je moguce da od takvih igraca be napravis krsten tim. Toliki bol u kurcu za tim, sve sami prangijasi, nabijanje statsa, bez pregleda igre, bez odbrane ama nista. Godinu dana utrosise, ispisase se po klubu i uzese masne pare (1 marka je za njih mnogo).
                    Ne pamtim da sam skoro gledao tim toliko ocajan. Pa ni licne zelje da dokazu da su bolji.

                    Comment


                    • @Deki izgleda da si u pravu bio za Ivanovica...

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        @Deki izgleda da si u pravu bio za Ivanovica...

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        Jesi li cuo sto za njega?

                        Comment


                        • Stefke sa cdm kaze da cemo ga tesko gledati, on je inace jako blizak klubu ima vrlo provjerene informacije. Steta...

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            A moje mišljenje je da je Džikić bolji izbor i da je Repeša uvek izmuzao klub u kome je bio a rezultati su mogli biti bolji. Da ima iskustva, ima, ali baš se nekako uklapa u sliku nabacanih stranaca, na to mu dodje Repeša.

                            Dobra je Budućnost ali za razliku od prethodnih godina ja je ne vidim kao tim. Otpustio bih dva-tri stranca i ubacio 2-3 mladja igrača koja bi da grizu, čisto da se koncentriše igra oko Kola, Gordića i ko vam je još dobar nmp.

                            Ovako previše igrača, svi bi da šutiraju, baš ono dve lopte bi bile taman.

                            Bitadze, Kol, Gordić, to bih ja gurao, eventualno još jedan da prangija.
                            Post Uroša iz 31.12.2018. 16:47

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Stefke sa cdm kaze da cemo ga tesko gledati, on je inace jako blizak klubu ima vrlo provjerene informacije. Steta...

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Mala ispravka, ipak je zbog povrede jer su oba koljena povrijedjena, ne zbog transfera [emoji16]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Mala ispravka, ipak je zbog povrede jer su oba koljena povrijedjena, ne zbog transfera [emoji16]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Steta zbog koljena,nadajmo se cudu pa da bude spreman za svijetsko.

                                Comment

                                Working...
                                X