Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A VIDIS LI MOJ JASMINE. Vidis li kako momci spustaju razliku, jebo te Koti i Kol. Moraju 3 nasa u petorku non stop da budu curane.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • I protiv Fenera a i večeras daleko bolji ste bez Kola. Inače, Bel je sve bolji u šutu.

      Comment


      • dobro poluvrije, vratise -12 za tri minuta..bell i nikolic odlicni

        Comment


        • Eo pogledaj ovo. Opet on po starom, ma mrs u tri vrazije.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Ova sezona ce uc u istoriju. Uprava i strucni stab trude se da pomoggnu, mi smo uspjeli da sami sebe ugasimo.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • coty criminal

              Comment


              • Na kraj i pored sve muke, sudije malo pogurale. Prvo nam nije svirana nesportska na centar, pa njima u zadnju svirana 3 nepostojeca faula 2 su bila za slobodna bacanja, jedan je bio klizanje cisto igraca i lopta sa strane, a nama Barovic nije dobio faul sa loptom na obruc.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Nama vazda malo fali... ove sezone smo bas ono...ono.... Selebriti
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 28-03-19, 22:14.

                  Comment


                  • Rasprodata sala za sjutra.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Sto cemo mi nesrecnici sjutra,ocemo li se polako rastajat za ovu sezonu.
                      Ko ostaje od stranaca za domacu ligu?
                      Goga ide,vjerovatno ce jos makar 2 odstranit.

                      Comment


                      • moraju nam pokazat nesto, inace je sezona katastrofa sa 30+ poraza i bez pobjede u gostima 7 mjeseci (da ne zamjere mornar, zadar,fmp..)

                        Comment


                        • Zasluženo ste ih dobili, pao vam je kamen sa srca...sudije odlične.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Cedevita je odlicno skockan tim. Zategnut. Dobra unutrasnja igra, dobro skupljaju, znaju sta hoce i znaju sto nece. Imaju djelimicno dubok roster osim na visokim pozicijama. Dobra odbrana i individualno , jos bolja timska. Nas trener mora dobro analizirati obje polufinalne utakmice. Zajedno sa stafom i igracima , moraju odgledati opet ove utakmice kako bi probali da isprave mnogo gresaka i nelogicnosti koje nam se ponavljaju. Ne mogu da zamjerim nista na trudu i zelji. Tu nemam zamjerki i da motivacioni faktor je u redu. Motivacioni faktor je vazan ali nije odlucujuci tj vazan je kada se bazni kosarkaski faktori dovedu u neki egal.

                            Nedelju dana slobodno , bez takmicarskih utakmica znaci mnogo. Mnogo je detalja na koje se treba obratiti paznja a istovremeno moras donekle i spremiti utakmicu EL koja nije nista bitna ali zahtijeva odredjenu pripremu, putovanje i prije svega umor. Sa te strane je Cedevita takodje u prednosti.

                            Comment


                            • Momci,ako se prodje Cedevita ja sam za to da ostavimo Earla i Kotija obavezno za iducu sezonu.Treba nam kontinuitet.
                              Noris Kol se podrazumjeva.

                              Comment


                              • I da vratite Džikija.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X