Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hallucinogen12 View Post
    slusam tomica u obrucu, kaze covjek ladno buducnost nema hemiju.. to pustat igracima pred svaku utakmicu do kraja, a da jasko to prevodi "JU DONT HEV KEMISTRI JEBOTE"
    Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Je li stvarno komentarisao drugi tim (rivala) na takav nacin?
    Originally posted by hallucinogen12 View Post
    i meni bilo bas cudno..ja nisam cuo citavu sezonu da se komentarise rival, on to radi pred playoff na areni.
    Kada tako pišeš, trebalo bi biti pošten i napisati da je Tomić u daljem izlaganju rekao i ponovio više puta da je to košarka i da je sve moguće (na pitanje Koleta i Edina o ekipi KK Budućnost , hemiji i ishodu u plej ofu) to bi i inače bila cela izjava o KKB data Edinu i Koetu.
    Inače, potpuno legitimno pravo da svoje igrače motiviše Jasko i stručni štab imaju i na taj prilično prepoznatljiv način, sejanja mržnje.
    Što bi rekli naši stari: Kako seješ, tako ćeš i žeti...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Popović je trebao imati daleko veću minutažu ove sezone. Treba momku kontinuitet. Stranci ako nemaju mogli bi od njega da crpnu malo energije. On je svojom enegrijom i u Beogradu preokrenuo utakmicu protiv nas. Gledao sam veliki broj utakmica Budućnosti ove sezone. Često se događalo da kada su na parketu bili uglavnom domaći igrači da je tada i rezultat bio najbolji.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kada tako pišeš, trebalo bi biti pošten i napisati da je Tomić u daljem izlaganju rekao i ponovio više puta da je to košarka i da je sve moguće (na pitanje Koleta i Edina o ekipi KK Budućnost , hemiji i ishodu u plej ofu) to bi i inače bila cela izjava o KKB data Edinu i Koetu.
        Inače, potpuno legitimno pravo da svoje igrače motiviše Jasko i stručni štab imaju i na taj prilično prepoznatljiv način, sejanja mržnje.
        Što bi rekli naši stari: Kako seješ, tako ćeš i žeti...
        sad malo seres

        Comment


        • Originally posted by hallucinogen12 View Post
          sad malo seres
          Preslušaj kako je odgovorio Edinu na pitanje o hemiji u timu i da li ona može odjednom da se uspostavi u Plej ofu. Nekako sam baš počeo da gledam tu kada je govorio o hemiji, kvalitetu timova...
          Ako misliš da serem zbog napisanog iza toga, o legitimnom načinu motivisanja igrača... možda si i u pravu, iz mog ugla nije tako, iz tvog jeste....možda i ne grešiš, ko zna.
          Last edited by nebitan; 20-03-19, 17:11.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Preslušaj kako je odgovorio Edinu na pitanje o hemiji u timu i da li ona može odjednom da se uspostavi u Plej ofu. Nekako sam baš počeo da gledam tu kada je govorio o hemiji, kvalitetu timova...
            Ako misliš da serem zbog napisanog iza toga, o legitimnom načinu motivisanja igrača... možda si i u pravu, iz mog ugla nije tako, iz tvog jeste....možda i ne grešiš, ko zna.
            ne mozes mi reci da su tomic i repesa u svlacionici "pomiritelji" i "cistunci" da nece nabrijat svakog da se polomi na terenu. da ne pominjem sportski inat

            Comment


            • Originally posted by hallucinogen12 View Post
              ne mozes mi reci da su tomic i repesa u svlacionici "pomiritelji" i "cistunci" da nece nabrijat svakog da se polomi na terenu. da ne pominjem sportski inat
              Svaki trener će učiniti sve što je u negovoj moći i ne kosi se sa njegovim moralnim uzusima, u to nemam sumnje. Do koliko su spremni ići Jasmin i Milan ne znam ali voleo bih da nisu spremni na "cilj opravdava sredstva".
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Kada tako pišeš, trebalo bi biti pošten i napisati da je Tomić u daljem izlaganju rekao i ponovio više puta da je to košarka i da je sve moguće (na pitanje Koleta i Edina o ekipi KK Budućnost , hemiji i ishodu u plej ofu) to bi i inače bila cela izjava o KKB data Edinu i Koetu.
                Inače, potpuno legitimno pravo da svoje igrače motiviše Jasko i stručni štab imaju i na taj prilično prepoznatljiv način, sejanja mržnje.
                Što bi rekli naši stari: Kako seješ, tako ćeš i žeti...
                Tačno si i precizno opisao odgovor Tomića koji je bio u potpuno diplomatskom duhu.
                Šta treba da kaže, da je odlična hemija u timu koji ima 27 poraza u sezoni? Pa nije diletant da daje takve odgovore, već je kurtoazno istakao da Budućnost ima kvalitetne igrače, a Cedevitu krasi timska hemija, i nije nikog apostrofirao kao favorita, iako je mogao i to da uradi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Svaki trener će učiniti sve što je u negovoj moći i ne kosi se sa njegovim moralnim uzusima, u to nemam sumnje. Do koliko su spremni ići Jasmin i Milan ne znam ali voleo bih da nisu spremni na "cilj opravdava sredstva".
                  ganac nam je nepopravljivi romantik.. opet treneri su korektni, ne znam za predsjednike

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Svaki trener će učiniti sve što je u negovoj moći i ne kosi se sa njegovim moralnim uzusima, u to nemam sumnje. Do koliko su spremni ići Jasmin i Milan ne znam ali voleo bih da nisu spremni na "cilj opravdava sredstva".
                    Posli ste predaleko, mislim da smo odmah utvrdili da Tomic nije rekao " to" u smislu kako je prvobitno receno ovdje. Naravno da ce sve uciniti. I vi i ja zelimo to od nasih trenera. Uostalom to je i odlika Yu trenera.

                    Comment


                    • Barovic bacio horog [emoji3590]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • kakva mizerija od kosarke..bolje da nam kazu da nece da igraju

                        Comment


                        • Ali Erl Klark, ovakvu dozu kurcobolje u zivotu nisam vidjeo. I da mu niko ne prigovori nista, stvarno nemam rijeci. Jasko unakazio Danila.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Srecom mi je zamracena Nova pa ne mogu da gledam.

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Ali Erl Klark, ovakvu dozu kurcobolje u zivotu nisam vidjeo. I da mu niko ne prigovori nista, stvarno nemam rijeci. Jasko unakazio Danila.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              erl clark je jedini igrac uz gogu kome je stalo..pogledaj cotya i bella citava sezona ode a mi cekamo jos..teski radijatori

                              Comment


                              • pa kad kazu gordic kosarkas..error 404 za evroligu

                                Comment

                                Working...
                                X