Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stefane ovi tvoji ko na korzo da došli. Još im samo kokice fale. Sramotan pristup bez obzira što je utakmica nebitna.

    Comment


    • Vas ce Cedevita rutinirati. Bukvalno horor na sta vam tim lici.

      Jebiga, Ivane
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Nece jer je Ceda pretanka na unutrasnjim pozicijama, tako da mogu diktirati igru32/33 minuta a ipak izgubiti (sto im se i desavalo). Jedina nepoznanica jeste da li ce uspeti sa one man show Pulenom.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Uvijek moze gore.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Nece jer je Ceda pretanka na unutrasnjim pozicijama, tako da mogu diktirati igru32/33 minuta a ipak izgubiti (sto im se i desavalo). Jedina nepoznanica jeste da li ce uspeti sa one man show Pulenom.
            Nemaju Vitamini samo Jacoba, tu su i Cobbs, Cook, od domaćih/ iz regiona mogu da budu jako upotrebljivi Ramljak, Stipanović, Murić, Krušlin. Biće to svakako zanimljivo polufinale.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Mislim da su male šanse da Budućnost ne igra finale

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • samo ako stanu u odbranu oni mogu da budu top..nadam se da za 7 dana mogu da budu 20% bolji, i to ce biti dovoljno za cedevitu

                  Comment


                  • Po meni Cedevita favorit 60:40.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pa jeste u stvari. Bokan i ekipa su se vratili na staru politiku kluba. Sto vise stranaca, stranaca i stranaca pa kud puklo da puklo. Domaci igraci koji su uzeli aba ligu, sto ce nam oni. To je politika kluba u eri Bokana. Ne trebamo opet osvojiti Aba ligu, ne trebamo igrati Euroligu. Nek smo ocerali Dzileta, sto ce nam on. Sto ce nam Starovlah, Popovic, Bojic, Nikolici povredjeni Ilic i ostali klinci. Bolje dovesti Omara Kuka, Kola, Vilijamsa. Velike zvjezde svjetske i evropske kosarke.

                      Opet raspad sistema u klubu.

                      Comment


                      • Ehhhhh... Dziksona im nikad necu oprostiti

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          interesantan podatak ...ali sam ipak i pored toga ubedjen da prolaze Cedevitu

                          Comment


                          • Ljudi pisu svasta..Jednom je zao Dzikica...da nije imao srece protiv Cedevite i onog nesretnog alimpijevica...dobio bi otkaz posle Mornara jedan kroz jedan..Ruku na srce jeste uzeo titulu,ali nije on trener za EL tim...i te stare zasluge su ok,ali klub je ispred svega...

                            Ono sto je doveo Dzikic i sta ste igrali je bilo za zatvor. Jako losa selekcija...Bokan je uradio sad jedino sto zna, da da lovu i da se prekrsti...Te price nasi mladi ne igraju su jako smesne..pa nema nigde puno domacih igraca vise, izbacite granice iz vasih glava i shvatite da smo svi ljudi ) bitan je klub...Zadrao je kostur, dao im je dobre plate, sta bi oni vise...Igraju EL..ja da sam se pitao..Dao bih otkaz Dzikicu odmah, Krafta i Omica ne bi dovodio nikada..tj doveo bi top pleja i centra, ostalo moze kako hoce..i trenera..da..ovo ostalo moze za sicu..ova tri moraju raditi kao singerice...

                            Vama dva pleja ,dva kamenjara...bila..alo bato igras EL...cuvaju te top defanzivci..ljudi masine..nema zezanja..

                            Prva EL sezone posle dosta godinam, treba vremena..Ove zadnje rezultate ste stelovali u EL te visoke poraze..nije kol dosao da deli minutazu sa Gordicem..iz NBA igrac..ili sta ja znam vec..

                            Budite srecni sto ste gledali EL, ova godina je teska, najteze odbraniti titulu..posle ide kao po loju..

                            Onaj Omic je meni neverovatan kako uze milione..nerealno majke mi...taj Milano ima toliko igraca koji ne znaju da osovje titulu,da ce tesko uzeti i skudeto..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ljudi pisu svasta..Jednom je zao Dzikica...da nije imao srece protiv Cedevite i onog nesretnog alimpijevica...dobio bi otkaz posle Mornara jedan kroz jedan..Ruku na srce jeste uzeo titulu,ali nije on trener za EL tim...i te stare zasluge su ok,ali klub je ispred svega...

                              Ono sto je doveo Dzikic i sta ste igrali je bilo za zatvor. Jako losa selekcija...Bokan je uradio sad jedino sto zna, da da lovu i da se prekrsti...Te price nasi mladi ne igraju su jako smesne..pa nema nigde puno domacih igraca vise, izbacite granice iz vasih glava i shvatite da smo svi ljudi ) bitan je klub...Zadrao je kostur, dao im je dobre plate, sta bi oni vise...Igraju EL..ja da sam se pitao..Dao bih otkaz Dzikicu odmah, Krafta i Omica ne bi dovodio nikada..tj doveo bi top pleja i centra, ostalo moze kako hoce..i trenera..da..ovo ostalo moze za sicu..ova tri moraju raditi kao singerice...

                              Vama dva pleja ,dva kamenjara...bila..alo bato igras EL...cuvaju te top defanzivci..ljudi masine..nema zezanja..

                              Prva EL sezone posle dosta godinam, treba vremena..Ove zadnje rezultate ste stelovali u EL te visoke poraze..nije kol dosao da deli minutazu sa Gordicem..iz NBA igrac..ili sta ja znam vec..

                              Budite srecni sto ste gledali EL, ova godina je teska, najteze odbraniti titulu..posle ide kao po loju..

                              Onaj Omic je meni neverovatan kako uze milione..nerealno majke mi...taj Milano ima toliko igraca koji ne znaju da osovje titulu,da ce tesko uzeti i skudeto..
                              realno Buducnost i nije ekipa za EL,imali su pare trebali su trenera po meri da dovedu ..Trinkijerija i Sćepanovica koji bi dosli 1000% da su im ponudili pare kao sto je dao Partizan ...to prvo .
                              Bitadze je trebao da dodje na pocetku sezone umesto Omica ,ista prica za Kola ..tada bi to vec mnogo drugacije izgledalo ...na nasu srecu nisu i sada ima sanse svako pa i Cedevita da ih eliminise ...

                              Comment


                              • Ne bi Scepanovic dosao zbog onog kladionicarskog namestanja od pre 2 sezone. Razlaz nije bio fin

                                Comment

                                Working...
                                X