Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aleksa je jedan od najboljih belih fizikalaca koje sam video. Elitni skakac i defanzivac na osnovu par utakmica koje sam pogledao. El klasa igraca. On mi se najvise svidja u Buducnosti

    Comment


    • Apsolutno, plus je poceo da dobija minute, i onda trt...

      https://youtu.be/_MS9GN6myoY

      https://youtu.be/yk353aepwv4

      https://youtu.be/CzdJ1w9ofcA



      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Ilic je sjajan igrac

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Aleksa je jedan od najboljih belih fizikalaca koje sam video. Elitni skakac i defanzivac na osnovu par utakmica koje sam pogledao. El klasa igraca. On mi se najvise svidja u Buducnosti
          Ne može moderna četvorka da bude bezopasna na perimetru ili levom ili desnom elbow-u i po ćoškovima kao što je on, ok je na postu i na ofanzivnom skoku ali se i to lako rešava udvajanjem ili da ga preuzme protivnička petica.
          U odbrani može da čuva četvorke i trojke, petice teško. Mada svaki igrač ima svoje specifičnosti, teško bi izlazio na kraj na primer sa brzim niskim krilom ili nekom robusnijom 4/5.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • I onda gledam nesretnog Barovica sa 2.07 koji ne moze da se pomjeri sa zemlje, kuku place mi se.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Vidjece se ovih dvaes' dana sve. Dzoni i Aleksa su trebali biti vezivno tkivo ove ekipe. Dzoni kao kontrolor ritma Aleksa kao glavni korektor. Klub kao klub moze dosta da nauci iz ove sezone. Bilo je dobrih stvari najvise organizaciono malo manje rezultatski ali jebiga, treba ici dalje. Klubovi na ovim prostorima su osudjeni da pronalaze i razvijaju, probalo se nesto ove sezone, usled povreda tokom iste se naknadno modifikovalo. Nije dobro ispalo. Mobilizacija sad za plej of, imamo sanse, ne vise od ostalih....vidjecemo.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Vidjece se ovih dvaes' dana sve. Dzoni i Aleksa su trebali biti vezivno tkivo ove ekipe. Dzoni kao kontrolor ritma Aleksa kao glavni korektor. Klub kao klub moze dosta da nauci iz ove sezone. Bilo je dobrih stvari najvise organizaciono malo manje rezultatski ali jebiga, treba ici dalje. Klubovi na ovim prostorima su osudjeni da pronalaze i razvijaju, probalo se nesto ove sezone, usled povreda tokom iste se naknadno modifikovalo. Nije dobro ispalo. Mobilizacija sad za plej of, imamo sanse, ne vise od ostalih....vidjecemo.
                Ispalo je tako kako je ispalo, samo da se vratimo na kolosjek od prosle godine, bez istrcavanja sa preplacenim indijancima Nemaju oni sta da brinu, evo jos jednom slika. Mali Slavkovic, Drobnjak, Zugic, Milic Starovlah, Gasov mali, Bacovic koji je do sad trebao da bude bar kao Ilic, ovoj generaciji moraju da se posvete.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Ma ok, kao da je katastrofa igrati EC. To i jeste idealno za te mlade igrače, optimalan broj utakmica zajedno sa ABA koje im omogućavaju da treniraju, usavršavaju se i istovremeno stiču evropsko iskustvo u takmičenju koje je idealno za tranziciju iz juniora u seniore, i nema opterećenja rezultatom, jer je realnu tu samo bitno ko je pobednik EC.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Malo je to Stefane. U stvari zavisi sve od plana. I ja sam uvijek za takve stvari. Ne robujem rezultatima. Vise mi znaci jedan rezultat do kojeg se dodje na takav , tezi a zdraviji nacin, nego pet drugih. Iz ove generacije , a pratim ih stalno, moj neki plan bi bio da se na pleju i beku, prikljuci odmah Drobnjak. Vjeruj mi znam sto pricam. Fedor da se prikljuci na poziciji 2 i 3. Za koju godinu tu vidim Marinovica i Vujisica ako se budu razvijali kako treba. Medjutim , moramo da iskopamo centra bre. Toboz smo najvisociji narod a ne moze napraviti centra. Kunem ti se isao bih gore po sumama i planina i kad vidim pritke po 2.10 a imaju po 16 godina , sve bi ih dovodio u PG.

                    Obradovic mali iz Primorja mi je pik ako vec pricamo o mladim iz CG.
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 17-03-19, 16:34.

                    Comment


                    • Nek uloze u neki klub na sjever CG, i eto novi Pekmen

                      A od mladih ja volim malog Popovica iz Lovcena, ono je brat [emoji16]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Nek uloze u neki klub na sjever CG, i eto novi Pekmen

                        A od mladih ja volim malog Popovica iz Lovcena, ono je brat [emoji16]

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        I ja ga volim, koliko ga volim toliko mi je krivo sto nije narastao jos makar 4 cm. Kakav doktor. Bez visine, bez skoka....a pogledaj mu sezonu u Aba 2?

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Nek uloze u neki klub na sjever CG, i eto novi Pekmen

                          A od mladih ja volim malog Popovica iz Lovcena, ono je brat [emoji16]

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Niksic,Savnik,Zabljak i Kolasin.
                          Centara koliko ti je dusi drago.

                          Comment


                          • Steta je stvarno, atipican je igrac kad ga vidis, ali mnogo je jak.
                            Ja sam ga prvi put vidio dok sam gledao Lovcen prije dvije godine na Cetinje, i tad je igrao u Teodo. Tad je igrao Drasko Albijanic za Lovcen, ljudi mili kakvo je to bilo sprdanje sa glavom crnom Drasku. Sad vidim da mu je 17.5 poena prosjek u ligi, sto je odlicno, znaci sa svima igra, pod kos. Koliko je to moguce na ozbiljnijem nivou, nisam siguran, al eto kad je mogao Skorcijanidis, sto ne i on [emoji16]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ne mogu da shvatim, ali stvarno ne mogu da shvatim da coek kasni sa izmjenama po minimum 2 3 minuta. Nevjerovàtno.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Egal na poluvremenu, 45:45. Dobar, aktivan rezultat.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X