Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Bajern uopšte nije bio bezveze, 72% za dva i 48% za tri, uz vrlo pametnu igru u odbrani i Radonjine minijature u postavci igre su rezultirale ovom više nego zasluženom pobedom.
    Nisam znao da imaju takve procente,nisam ispratio statistiku.
    Ali utisak je da najvece zasluge za ove pobjede Bajerna ima Radonja,nije ovo neka ekipa individualno gledano.Stvarno maksimum izvlaci iz njih.
    Sve je ovo moje laicko misljenje za slucaj da se Blondi javi da me iskritikuje.

    Comment


    • Igrali smo samo desetak minuta i to je sve. Nismo pružili u preostalom dijelu meča ni djelić onoga što možemo, niti onoga što sam očekivao. Pojedinci kao da su ostali kući. Neću da pričam o imenima, ali nekada više ne mora da znači i da je bolje. Naravno da postoji mogućnost da donesemo odluku da se zahvalimo igračima koji ne pokazaju volju i želju. Čestitam naravno Bajernu na više nego zasluženoj pobjedi”

      Ovi nisu normalni...

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Stefi sto je problem?

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Stefi sto je problem?
          Nisam Stefi ali sam odgledao Buducnost posle duzeg vremena. Buducnost je legija stranaca gde nema timske igre. Stranci su po statusu i reputaciji mnogo iznad domacih igraca pa ovi nikako nisu mogli da uticu na njih i da ih uklope u neki sistem ili timsku igru, defanzivu.
          Ukratko, boli njih patka.

          Comment


          • Mislio sam sto je problem u izjavi Repesinoj koju je Stefan citirao.

            Comment


            • Bayern je takođe legija stranaca, (imaju samo 4 igrača sa pasošem Bundesrepublike, ne ulazim u poreklo istih, ako bi po tome tu je samo jedan Nemac)
              ali je bitno koliko oni igraju zajedno i koliko je bitna uloga trenera.

              Comment


              • Meni se čini da je mislio na ovaj deo koji se odnosi na zahvaljivanje igračima koji ne pokazuju volju i želju. Mislim, majstore pa tu si ti da ih podsetiš na volju i želju, to ti je posao. Njihov kvalitet si svakako znao kad si se prihvatao posla a neki su i došli tek kad si postao trener, dakle sa tvojim blagoslovom.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Meni se čini da je mislio na ovaj deo koji se odnosi na zahvaljivanje igračima koji ne pokazuju volju i želju. Mislim, majstore pa tu si ti da ih podsetiš na volju i želju, to ti je posao. Njihov kvalitet si svakako znao kad si se prihvatao posla a neki su i došli tek kad si postao trener, dakle sa tvojim blagoslovom.
                  To,to. Ubise ove sezone, samo promjene promjene promjene, daj covjece nije isti roster igrao duze od mjesec dana. Sad ljudi doveli ovog Vilijamsa, momak odigrao prvih 2 3 min, ostalo vrijeme se istezao na tajm aute. :Fejspalm:

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Skup pojedinacnih karaktera koji mi imamo ne bi mogao da vodi ni Zeljko Obradovic. U sustini razlika izmedju Zeljka i drugih osrednjih trenera je sto ukoliko bi uopste prihvatio ovako selektiran tim, ne bi mu mnogo vremena trebalo da ako neko ne prima kznanju sta se trazi od njega, preuzme odgovornost i odradi bolne rezove po svom nahodjenju. Ovako vrtimo stalno jednu istu plocu, kao dobili smo jednog Reala, Barsu, Cska..... I kao cekamo plej of da sve to dodje na svoje. Nemeretako prijatelji. Pobjede se zasluzuju odnosom cijele sezone.

                    Rijetko glupljih igraca sam gledao u zivotu od npr Erla Klarka. Ja ne razumijem koju je on skolu kosarke prosao kao mladji. Naspram njega mi Bojan Subotic izgleda kao Bodiroga.

                    Comment


                    • Citiram Hrvatskog komentatora...Od pocetka sezone momcad Buducnosti kao da igraju anti kosarku ...dovodjenjem ovakvih igraca unisten je prepoznatljivi koncept YU kosarke one mocne Buducnosti...koja je igrala stil Jugoplastike,Cibone,Partizana..sa jakom zonskom odbranom i sigurnim suterima...i koja sigurno ne bi izgubila ovoliko utakmica kao sa ,,crnim,,igracima koji igraju po NBA stilu..ispucavanja i inferiornu odbranu...domaci igraci su pomjereni u drugi plan..i sada vidimo epilog tog stanja koje ni veliki strateg Repesa a ni vjerojatno drugi ne mogu ispraviti u dogledno vrijeme...

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Nisam Stefi ali sam odgledao Buducnost posle duzeg vremena. Buducnost je legija stranaca gde nema timske igre. Stranci su po statusu i reputaciji mnogo iznad domacih igraca pa ovi nikako nisu mogli da uticu na njih i da ih uklope u neki sistem ili timsku igru, defanzivu.
                        Ukratko, boli njih patka.
                        A najjaci je Repesa koji je stigao razliku sa Barovicem, Nikolicem, Gordicem i on ih na -7 izbacuje i ubacuje Cola i Clarka i pljus - otvoren sut Koponena. Ne zna gde udara covek. To je trener koji je branio napad protiv Partizana iako je ostalo samo 28 sekundi do kraja, to je trener koji je izgubio od ekipe bez centra iako je imao NBA centra Nurkica, to je trener koji je angazovao Theodorea, Goudelocka i Jerrelsa i igrao sa njima zajedno i napravio od jedne skupe ekipe EL fenjer ekipu.

                        Jednostavno, nema on blage veze sta treba da radi, ubacuje igrace samo zbog imena, a to sto se raspadaju u igri, sta ima veze, igra sa 4 igraca (Coty je izuzetak u petorci) koji vide samo kos (Goga, Cole, Jackson, Earl) pa se smore kad ne dobiju loptu.

                        Da se udarate u dupe od srece ako udjete u finale.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Repeša ni od jednog igrača, nesumnjivo ima strašan individualni potencijal, nije izvukao ništa specijalno. Ni približno ono najjače što ima u svom sastavu.
                          I dalje se ta košarka vrti negde između "ni na nebu ni na zemlji", bez jasne vizije i plana "B" ako stvari krenu neželjenim tokom.
                          Morao je Bokan sa finansijama koje poseduje naći evropsku veličinu koja će strašni potencijal nagraditi u oba smera.
                          Sa Repešom na klupi bojim se odbrana ABA-e teška misija.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Kako ovo lose izgleda.

                            Comment


                            • https://www.instagram.com/p/BuoPNtog...=170fdnwdjs1lz

                              [emoji16][emoji16][emoji16]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ivanović i dalje ne igra?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X