Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Spinujte do preksjutra momci, dzabe bjezite od cinjenice da ste preveslani. Alen Omic stanovnik Slovenije clanice EU, plasi se od tajkuna Bokana iz CG u koju je bio 3 puta u zivotu, i to nakon sto ga je isti taj Bokan prvo odbio [emoji23]
    Posto ocigledno istrazivacko novinarstvo ne postoji, a doticni koji je pisao tekst nije sagledao datume, ja cu vam pomoci malo.

    Kazu 17. Septembra ponudjen, tada je odbijena ponuda agencije. Pa da su precesljali malo datume vidjeli bi da je Aba liga superkup poceo 20. septembra i da je Buducnost tada i dalje vjerovala u igru sa Erlom na centru. Finale sa Zvezdom je bilo 23. Septembra. Sta ono rekose kad je Omic potpisao? Sedmicu nakon 17. Septembra?
    Buducnost je momku hitno iznijela ponudu i uslove i trazila ekspresan odgovor jer je vremena za kombinatoriku bilo malo. Ako je vama lakse da vjerujete da mu je ucijenjena glava, i da je natjeran da potpise nakon sto je prvo odbijen, ok, vjerujte.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Ma jasno je sve tu kao dan. Jedino da se nacrta. Mene samo brine sto smo zatvorili vrata toj agenciji a previse se vezali za Miska. Medjutim, u poslu kad se interesi poklope zaboravljaju se stare nesuglasice, nadam se.

    Comment


    • Da nastavimo sa rečno-morskim metaforama bitno samo da Alen nije preveslan. Kao Fredo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Toe posao jbg, nismo toliki faktori da mozemo da biramo previse, da nemamo sa Miskom korektne odnose Gogu bi gledali nikada. Samo je pitanje kojoj ces struji da se priklonis i da ocekujes najbolje od toga. Kolikoe zaklao za pojedince toliko nam je i donio. Vratio nam je covjek prosle godine Popa, Dzonija i Danila u klub. Ove nam dao njegovu zlatnu koku i poslao naseg igraca da se celici u Megu. Da bi dobio moras i da das. Sve sem toga su palamudjenja i licne frustracije.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Da nastavimo sa rečno-morskim metaforama bitno samo da Alen nije preveslan. Kao Fredo.
          Po cemu je Alen preveslan?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Naravno. Posa' je posa'. Negdje si u plusu, negdje nisi. Mozda nam je ovog Devina W. zato naplatio i vise od trzisne. Ko ce ga znat.


            Edit: Daj Kronose , bolje ti je da ne znas, moze mrak da te pojede...
            Last edited by Nemam_ti_kad; 26-02-19, 21:04.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Po cemu je Alen preveslan?
              Primoran je mimo svoje volje da igra u klubu u kojem nije želeo da igra i po dalekoj nižoj ceni od one za koju je igrao i pre i posle tog kluba, prosto je izgubio novac igrajući za KKB. Broj meseci za KKB x 20k (kolika je razlika do njegove stvarne vrednosti) = 80k
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ma sta ce crni Deki, napravio pauzu od foruma, pa je ispao iz stosa. Preveslani su ovdje samo njegovi bivsi klubovi i njegova amaterska agencija koja nije mogla igraca koji je prethodnu sezonu igrao u EL, da udome bilo dje do 23. Septembra. Gorelo mu pod nogama i nama bila hica, uzmi ili ostavi, coek dao ruku, kraj price.
                Sem toga covjek je sam rekao:



                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • To su generičke izjave koje daje svaki sportista kada dolazi u novi klub. S druge strane imamo ličnu prepisku sa čovekom koji mu vodi karijeru, koju on može da dokaže.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Omic: moja cijena je 35 h mjesecno. Toliko mi je Covic davao.
                    Bokan: ok, pa ti igraj ispred zgrade. Mogu ti dat' 15.
                    Omic: kako da ne. Pozdrav.
                    Bokan: pozdrav.

                    Nekoliko nedelja kasnije, sezona pocela.

                    Omic: vazi li jos ona ponuda?
                    Bokan: vazi, hoces li?
                    Omic: hocu !
                    Bokan: moze ali da predjes kod Miska!? Uvalice te posle nekome,vjeruj.
                    Omic: nemoj molim te , ne znam sto da kazem ovima ( dotadasnja agencija)
                    Bokan: kazi im da si primoran! Hoces ili neces?
                    Omic: ko mu jebe mater , hocu, bolje nego da cekam jos, pocela je sezona uveliko.

                    Comment


                    • Omić je lično poslao poruku Davidu Karu: ‘Naterali su me da potpišem sa drugim ljudima“, kaže Dimitropulos za Sport klub.

                      Njegove reči potvrdio je i Funes rekavši da i dalje čuva Omićevu poruku te sadržine
                      ... strašne su ovo stvari.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Da je to istina odavno bi sud to rešio.
                        Ovako samo kmeče zbog izgubljenog klijenta.
                        Viđeno mnogo puta do sada.
                        Neverovatno da neko pada na ovakve gluposti.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Primoran je mimo svoje volje da igra u klubu u kojem nije želeo da igra i po dalekoj nižoj ceni od one za koju je igrao i pre i posle tog kluba, prosto je izgubio novac igrajući za KKB. Broj meseci za KKB x 20k (kolika je razlika do njegove stvarne vrednosti) = 80k

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Naravno da je istina, usmena pretnja je teško dokaziva, ali svakako ne znači da nije postojala.
                            Evo i u slučaju Blagote su pokušali na isti način, više je nego očigledno da rešavaju stvari po ustaljenim receptima, kao onomad sa sudijama. Na koga li taj modus operandi podseća...?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Dekijeva verzija:

                              Dobar dan gosn Bokane, kako ste? Alen pored telefona.

                              -Alo, koji Alen jadan ne bio?!

                              Ama Alen Omic, bivsi igrac CZV, igrali ste s nama sad u finale, onaj bre ispod kosa sto vam je mucio centre hehehehe, salim se malo.

                              -Aaaa ti si coce, tako mi reci. Kako ide? Sto mi cini Covke jel i dalje pise saopstenja kako sam ga zajeba? Sto ti bi da me nazoves?

                              -Pa znate kako gosn Bokane, ne igram vise tamo, a bas zbog toga sam htio da pricamo...

                              -Eee, ajde pricaj brzo, zavrsavam neki kokain, mora se ipak finansirat ova sezona.

                              -Ja sam mislio da vam se ponudim ove sezone, cijena tricavih 35 k, toliko je Coki placao prosle sezone.

                              -35 te gromova spalilo, jesi ti krscen jadan?

                              -Pa nisam gospodine Bokane, ja sam ....

                              -aaa oprosti, oprosti zaboravih potpuno. Vidji kralju, fala ti puno, al mi je Dzile doveo neke crnje, momci izuvaju, gleda sam ih na youtube. Fala ti na ponudi, cuvaj se i pozdravi svoje.

                              7 dana kasnije... 03:00 iz jutra

                              -Alo ko je? (Alen, pospanim glasom)

                              -ALO MAJSTORE. DJE SI NE MOGU TE EO URU DOBIT. ODJE DRAGAN BOKAN, STO CINIS?

                              - Pa evo krenuo da spavam, ono ipak je 3 ujutro.

                              - E,e super je to. Nego vidji, da neces ti da jgras za nas malo, imam za tebe poziciju vrhunsku u ekipu, a i mogu ti neke dame sredit ehehehe.

                              -Pa znate kako, evo ga 24. Septembar razmisljao sam da se posvetim porodici ove godine, da napravim farmu, pecem rakiju, i tako slicno...

                              -Cuesi ovu budalu. Kralju da si mi se nacrta sjutra u PG kako znas i umijes, igras za 15 k i da se bijes nogama u guzicu.

                              -Ali gospodine Bokane, ja stvarno zelim da se posvetim poljoprivredi i uzgoju malina ove godine

                              Majstore, da si se nacrta odje, nemoj da te sanjam. E da, i ima da raskines ugovor sa ovima tvojima, Skomi ce od sad da te vodi.

                              Ali, ja imam ugovor sa mojom agencijom...

                              Alene, nemoj da ti leti to malo obrva sto ti je ostalo, pa ces na kraj da pakujes kese u Nas Diskont i to vikendom. Cuesi ti mene? Aj zdrao, idem da lijezem, eo mi se probudi po familije zbog tebe, moracu casu vode sa secerom popit zbog tebe djubre jedno. Samo da znas, 10% od plate ti je vec skinuto. Aj zdrao Andrija...

                              Alen, zovem se Alen...

                              E e e Alene, aj zdrao.

                              Bip, bip, bip..


                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Najvažnije je da je Alen dobro i u odličnoj košarkaškoj i svakoj drugoj sredini. Želim mu sve najbolje posle svega što je prošao.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X