Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka pobedi bolji tim na terenu.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Ako je sudeći po skorašnjim duelima srpskih i crnogorskih klubova ima razloga za oprez. Očigledno da Crna Gora ima još kvalitetnih klubova pored Budućnosti i Mornara.[emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pa mogu reci, da su malo podigli kvalitet, bore se za Aba2.

        Comment


        • Koliko znam, Teodo i Lovćen su već u ABA 2. Možda im se priključi i Sutjeska.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • teodo, lovcen jesu, ali se oni i jos sutjeska i ulcinj, koji je regularni dio zavrsio kao drugi, bore za 2 mjesta u aba2

            Comment


            • Čestitke na pinovanju teme. Lepo dostignuće [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Čestitke na pinovanju teme. Lepo dostignuće [emoji41]
                Finalista i moguci osvajac ABA lige zasluzuje to.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Подгоричани, шта видите као своје предности и који резултат типујете?

                  Comment


                  • Sto rece Isiah:
                    Mec 1: brejk
                    Mec 2: gospodski prepustiti domacinu da se i on raduje
                    Mec 3: varvarski sacuvati ognjiste po svaku cenu
                    Mec 4: izvuci poslednji atom snage i dokrajciti ranjenog lava
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Sto rece Isiah:

                      [emoji3]
                      Konj ti je taj?[emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Подгоричани, шта видите као своје предности и који резултат типујете?
                        Manji je pritisak na nama i to je to sto se tice nasih prednosti sve ostalo je na vasoj strani.
                        Najrealniji rezultat je 3:1 za Zvezdu.
                        Last edited by E1_PG; 07-04-18, 14:11.

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Подгоричани, шта видите као своје предности и који резултат типујете?
                          Bas ne znam. Dajte vi sto su vase prednosti, mozda Dzile procita pa spremi adekvatnu odbranu . Ne znam, niko ne spominje cinjenicu da se u dva dana igraju dvije tekme. To je zajebano, zamislite npr Lazic istuce Gordica ili neko od nasih Rocestija, fizicki izdominira, kako covjek da se oporavi za manje od 24 sata. To mi je malo cudno. Dajte vi neke prognoze ipak ste iskusniji mnogo u finalima. Nama prvo pa nismo sigurni sto i kako

                          Comment


                          • Originally posted by Дијаз View Post
                            Подгоричани, шта видите као своје предности и који резултат типујете?
                            Bas ne znam. Dajte vi sto su vase prednosti, mozda Dzile procita pa spremi adekvatnu odbranu . Ne znam, niko ne spominje cinjenicu da se u dva dana igraju dvije tekme. To je zajebano, zamislite npr Lazic istuce Gordica ili neko od nasih Rocestija, fizicki izdominira, kako covjek da se oporavi za manje od 24 sata. To mi je malo cudno. Dajte vi neke prognoze ipak ste iskusniji mnogo u finalima. Nama prvo pa nismo sigurni sto i kako

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Bas ne znam. Dajte vi sto su vase prednosti, mozda Dzile procita pa spremi adekvatnu odbranu . Ne znam, niko ne spominje cinjenicu da se u dva dana igraju dvije tekme. To je zajebano, zamislite npr Lazic istuce Gordica ili neko od nasih Rocestija, fizicki izdominira, kako covjek da se oporavi za manje od 24 sata. To mi je malo cudno. Dajte vi neke prognoze ipak ste iskusniji mnogo u finalima. Nama prvo pa nismo sigurni sto i kako
                              Ја сам прогнозирао 3-2 за нас, 1-1 у Београду, 2-2 у Подгорици и нашу победу у мајсторици.
                              Наша предност је индивидуални нападачки квалитет неколико играча и домаћи терен.
                              Добро је што си поменуо узастопно играње утакмица у два дана, то је врло битан фактор.Ја то видим као вашу предност, јер наша игра много зависи од 3-4 играча, а то код вас није случај.И Џиле је рекао да није лоше за вас да се игра два пута у два дана.
                              Зависиће много од учинка играча са клупе.Нама треба добра игра Добрића, Давидовца...Код вас очекујем баш много од Николе Ивановића.Дечко има херца, воли да реши.Можда и Долман проради.
                              Џиле је мотивисан да се освети Алимпијевићу за ФМП.Видећемо, уме и он да забагује кад је битно.

                              Comment


                              • Nekako mi je bezveze da dajem prognozu tipa bice 3:1 ili 3:0 za Zvijezdu, jer je jaca, skuplja, publika...bla bla bla.Ajde da bacim neku optimisticniju, pa po cijenu da me zajebavate posle. Npr, prvi mec od 3 do 7 razlike za Buducnost, uz strasnu atmosferu, utakmica na ivici incidenta. Druga, iz 2 u 2, 15 razlike. Show.

                                Revans prva, dvojka, dobija Zvijezda , sve im ulazi u kos. Pritisak nevjerovatan. Napetost se moze seci nozem. Cetvrta, egal, kolju se i nekako lopta dolazi do nekog naseg koji sam pod kos daje zicer za kraj.

                                Ajde neka bude tako.

                                Comment

                                Working...
                                X