Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li istine da stize centar iz Kineskog prvenstva. Navodno Tomas Robinson ili Buruzis

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • To bi bio 20 registrovani igrač, i potvrda All in ulaganja.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Sto se ovo pominje da nam dolazi Raduljica.

        Comment


        • ovo je tesko bilo gledat...iz zagreba posljednja cetvrtina jos nije svarena, ali izgleda oni mogu tako i dva sata

          Comment


          • Glavu gore i da se sastanemo u finalu, kako i dolikuje - pa sta Bog da.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Glavu gore i da se sastanemo u finalu, kako i dolikuje - pa sta Bog da.
              Tako je,nadam se da Buducnost moze da izbori to finale sa nama.
              Kao i svako ovogodisnje gostovanje,da Partizanovi igraci nisu bili stegnuti u pojedinim momentima potop bi bio.
              Earl se vratio na staro,nema od njega posla izgleda.
              Last edited by E1_PG; 10-02-19, 20:25.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Tako je,nadam se da Buducnost moze da izbori to finale sa nama.
                Kao i svako ovogodisnje gostovanje,da Partizanovi igraci nisu bili stegnuti u pojedinim momentima potop bi bio.
                Earl se vratio na staro,nema od njega posla izgleda.
                Prosle godine u ovo vreme sam se kladio sa dvojicom ortaka u po 500 ojra da ce te biti u finalu i da ce te, ako se sastanete sa Zvezdom - pobediti.
                Bemliga, imate nesto sampionsko u sebi.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Prosle godine u ovo vreme sam se kladio sa dvojicom ortaka u po 500 ojra da ce te biti u finalu i da ce te, ako se sastanete sa Zvezdom - pobediti.
                  Bemliga, imate nesto sampionsko u sebi.
                  Imali smo prosle godine,ovo sad je jedna placenicka banda,nazalost tako izgledaju.
                  Kvalitet nije sporan,veci je nego prosle godine nemjerljivo ali .....

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Imali smo prosle godine,ovo sad je jedna placenicka banda,nazalost tako izgledaju.
                    Kvalitet nije sporan,veci je nego prosle godine nemjerljivo ali .....
                    ... i dalje verujem da ce te se, kad bude trebalo, skupiti u TIM i da se necete prredati bez borbe.
                    Goga vam je mnogo falio veceras, a i mi smo bili bez Zagora, pitanje je kako bi utakmica izgledala da su oba tima igrali sa najjacim sastavom.
                    Repesa je stari lisac, kao i Trinkijeri - obaznaju da motivisu tim kad je najpotrebnije i zato ocekujem jos ceranja do kraja.
                    Ovo je daleko od gotovog i svi imaju sansu.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Kronoscicu moj dobri,kako bude da bude samo da smo mi zdravo.
                      Neka osvoji i ta Zvezda,pa sta ljudi moji toliko dugo smo trpili njihovu dominaciju mozemo jos godinu dana

                      Comment


                      • Čestitke dragi sportski prijatelji na fer borbi.
                        Iskreno sam očekivao vašu slabiju utakmicu posle onakvog poraza u EL.
                        Da Gogi i Nikoli poželim brz povratak i puno sreće do kraja EL i uz ličnu želju da igramo još koji put ove sezone.

                        Sportski pozdrav.

                        Comment


                        • Hvala, takodje. Bolji je pobijedio veceras, nama lekcija sta se sprema u plej of.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • goga ide na magnetnu, pa da vidimo sto ce bit

                            Comment


                            • Izgleda stvarno nije bila zajebancija ono za Raduljicu.
                              Pregovara sa Bokanom.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Izgleda stvarno nije bila zajebancija ono za Raduljicu.
                                Pregovara sa Bokanom.
                                Samo vam on fali,inace Lazme u Strasburu, imao sma info da je to to sa vama ali nista...Braduljica je defanzivno najgori centar iz top levela, ali napadacki mnogo jak...Nisam pametan za njega
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X