Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.instagram.com/p/BteNcWKg...=1399t47vdqgsg.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Bez dizanja tenzije, ako je moguce.
      Zasto pancev ovde dize tenziju?
      Covek je napisao najnormalniju stvar koju samo ti i ostali ostrasceni navijaci ne vide, a to je ubedljivo najskuplji i po imenima najjaci sastav.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Zasto pancev ovde dize tenziju?
        Covek je napisao najnormalniju stvar koju samo ti i ostali ostrasceni navijaci ne vide, a to je ubedljivo najskuplji i po imenima najjaci sastav.
        nema veze buraz ...ja sam uvek kriv navikao sam da mi se brisu postovi ,da se banujem ,blokiram ..kaznjavam ...samo neka nastavi ...
        Last edited by darko pancev; 04-02-19, 20:49.

        Comment


        • Nije njemu napisano, obrisani su Dekardovi postovi, sticajem okolnosti je naslozeno ovako. Ako vam je ostavljen post a nije citiran, ok je.

          Comment


          • Nadamo se nastavku niza veceras


            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Mali gmaz pres konferenciju drzi. Da nam nece kakvu licencu podvaljat, pa da obesmislimo plej of [emoji16]

              https://youtu.be/--pj8dBT1y8

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Razvukose nas nocas za sve pare, dvije akcije cijelu noc i opet nismo mogli da zatvorimo, tj imali su ludo sutersko vece. Sve u svemu jako kvalitetna ekipa, mi smo kiksali onamo kad nam je Erl u cetvrtoj cuvao razigranog Mikija. Doduse onamo je bila dupla pred kraj, ali ajde nema veze. Utakmic na kraj bila na jednu loptu, Di Bost paksu gadja trojku dok se treneri pozdravljaju. Idemo dalje, Jasku nova lekcija.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Morali ste ovo završiti u svoju korist. Himki značajno osakaćen ne igranjem Šveda i Gila nije smeo predstavljati ozbiljniju prepreku ka novom skalpu u Morači.
                  Ekipa iz Podmoskolja imala je saveznika u svom šutu spolja koji ih čuvao u egalu svih 40 minuta, ali je neočekivano izdominirala pod samim obručem gde je mladi Goga pazario lekciju prvo od Mikija a kasnije i Tomasa.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Razvukose nas nocas za sve pare, dvije akcije cijelu noc i opet nismo mogli da zatvorimo, tj imali su ludo sutersko vece. Sve u svemu jako kvalitetna ekipa, mi smo kiksali onamo kad nam je Erl u cetvrtoj cuvao razigranog Mikija. Doduse onamo je bila dupla pred kraj, ali ajde nema veze. Utakmic na kraj bila na jednu loptu, Di Bost paksu gadja trojku dok se treneri pozdravljaju. Idemo dalje, Jasku nova lekcija.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Nie dupla, ili je faul nad Mikijem ili izbijena lopta...gledao sam samo 4/4 i suđenje u njoj sasvim korektno.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Dzenkins pokazao klasu. Dobra utakmica. Dobra lekcija.

                      Comment


                      • Taman da se skoncentrisete na ABA ligu i date sve od sebe.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Morali ste ovo završiti u svoju korist. Himki značajno osakaćen ne igranjem Šveda i Gila nije smeo predstavljati ozbiljniju prepreku ka novom skalpu u Morači.
                          Ekipa iz Podmoskolja imala je saveznika u svom šutu spolja koji ih čuvao u egalu svih 40 minuta, ali je neočekivano izdominirala pod samim obručem gde je mladi Goga pazario lekciju prvo od Mikija a kasnije i Tomasa.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Taj Himki je dobio Zalgiris i nekoliko ekipa bez Shveda, to je mnogo ozbiljnija ekipa od ekipa iz ABA lige. Druga je stvar sto su igraci KKB alergicni na odbranu.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Comment


                            • Evo se izgleda sprema dovodjenje nekog centra.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Lazme verovatno

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X