Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    I? U čemu je problem? Neko je napisao da je Čović držao neki neformalni sastanak "u četiri oka", kad tamo... sastanak predsdništva ABA lige (koje je sazvao trenutni predsednik ABA lige) baš čudno i neobično, možda je trebala kafe kuvarica da zakaže i drži sastanak? Zanimljivo jeste ali možda još zanimljivije koji su zaključci, možda su zaključci da ako želi da se žali, mora da se žalba uputi na pravu adresu?
    Možda (ali samo možda) su Bokan i Milo upregli svoje resurse pa zahteva i takvu Nebojšinu reakciju, ja ne znam a vi?
    Najsrećniji bih bio da se sve to reši na terenu (kao što će se i rešiti) bez ikakvih radnji sa strane i na obostranu radost jer to i treba da bude svetkovina sporta a ne taštine.
    Između ostalog, i Remsa i Jovanovića postavlja predsedništvo ABA lige (ne jedan čovek), zar vi mislite da Čović ima toliki uticaj na ostale članove da može da on baš tako vedri i oblači ABA ligom?
    Milo je mnogo iskusniji dripac od AV i ovo mu je zicer za izbore.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Milo je mnogo iskusniji dripac od AV i ovo mu je zicer za izbore.
      Prvo ih na njihovoj temi smirujes a onda ih ovdje potpaljujes,kronose gade mali

      Comment


      • Zna li neko kako ce bit organizovana prodaja karata posto su utakmice dan za dan?Kad ce pustit karte u prodaju?

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Prvo ih na njihovoj temi smirujes a onda ih ovdje potpaljujes,kronose gade mali
          Kamo lepe srece da timove cenimo na osnovu toga koji je bolji, a ne na osnovu "ciji je tata jaci". E, jbg, zato je ovo sada i zanimljivo.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Kamo lepe srece da timove cenimo na osnovu toga koji je bolji, a ne na osnovu "ciji je tata jaci". E, jbg, zato je ovo sada i zanimljivo.
            Pravi trenutak da se odmjere snage ko je jaci,mislim koji tata.

            Comment


            • Nadam se da vam necemo "prodati" titulu zbog izbora, nego da ce biti fer borba.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Nadam se da vam necemo "prodati" titulu zbog izbora, nego da ce biti fer borba.
                Zao mi je ali sam cuo da je to vec gotovo.Milo je vec kupio titulu,Covic izdaje ova saopstenja samo kako ne bi ispalo sumnjivo mora da pokaze kao da se nesto cima oko tih utakmica.Sve je ovo iz provjerenih izvora.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Nadam se da vam necemo "prodati" titulu zbog izbora, nego da ce biti fer borba.
                  Nadam se i ja fer borbi, a izbore,Kosovo,Vucica ne bih ovo prilikom mijesao sa kosarkom.

                  Mi smo napokon usli u to finale, skinuli pritisak, tako da neka pobijedi bolji.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Nadam se i ja fer borbi, a izbore,Kosovo,Vucica ne bih ovo prilikom mijesao sa kosarkom.

                    Mi smo napokon usli u to finale, skinuli pritisak, tako da neka pobijedi bolji.
                    Нормално.
                    Ми имамо своје предности, ви своје, па видећемо.Мислим да ћемо да вас победимо, неће бити лако, али ако будете бољи, први ћу да вам честитам на овој теми и пожелим срећу у Евролиги.

                    Comment


                    • Evo resenja!!!!!!

                      Neka odigraju basket do 21 NC i MDJ i ko pobedi tom ide titula....jednom kao utesna nagrada ili mala nagrada idu pobede na izborima a drugom EL
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Evo palo je "pomirenje" izmedju klubova

                        http://www.vijesti.me/sport/buducnos...upstini-983268

                        ""Očuvanje integriteta ABA lige i promocija regionalne košarke je ono čemu treba svi da težimo i u tom cilju je i obaveza oba kluba, učesnika finalnih utakmica da daju svoj doprinos kako bi utakmice koje se igraju u Beogradu i Podgorici, bile odigrane u atmosferi sportske i fer-plej igre. Uz želje da predstojeće finalne utakmice budu pravi sportski spektakl, za šta ćemo se sigurno zalagati, neka ovo bude fer i korektno takmičenje u kome će bolji pobijediti", stoji u saopštenju Budućnosti.

                        Tako da i mi mozemo nastaviti o onome sto volimo....kosarci. Evo mozete dati sada svoje prognoze finalne serije, sta su prednosti jednih a sta drugih...
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 06-04-18, 19:02.

                        Comment


                        • Pomirenje tako sto je Milo pokazao da je bitniji i jaci od celog reginalnog takmicenja? )

                          Comment


                          • Sef drzave, a moze se reci i regiona

                            Comment




                            • rrregiona
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Znaci....ljuti ste masu. Nemamo mi sala kao vi pa da mozemo da igramo na par njih. Jbg, ajde , ovi su nasi tvrdoglavi. Vidjecemo, mozda vam je i bolje ovako.
                                Last edited by Nemam_ti_kad; 06-04-18, 22:16.

                                Comment

                                Working...
                                X