Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke, djetici.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Norise brate moj rodjeni,koliko volim ovog lika.
      Covjek koji je osvojio 2 prstena grize bukvalno,hvala ti bog ti pomogao .

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ali s kojim igračima Turci drže egal, Košut, Bajgul. Za nepoverovati.
        Fejspalm.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Fejspalm.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Odnosilo se na trenutak utakmice kada sam pisao post. I zamalo Ozmizrak (valjda se tako piše) da bude x faktor D'fake.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Osim sto smo kao tim upitne kosarkaske inteligencije veceras sam vidio i da igraju bez ikakvog samopouzdanja.

            Comment


            • Biće ovde i kazni po svemu sudeći za klub.
              Bačeno par petardi na startu koje su sigurno upisane od strane delegata.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Pale dvije petarde iz kopa, mandrili. Noris Kol nevjerovatna przanija od igraca, par puta podizao salu, trazio podrsku i na kraju kad su se pozdravljali igraci, bio bas u elementu. On je postao vodja ekipe definitivno. Licno ne vidim neke ogromne pomake u igri, ali stvar koju cinim kod Jaska je sto ocigledno nema povlascenih. Posebno mi je drago bilo kad je Dzeksonja uzeo onaj nerezonski sut, sledeci napad ga je sjeo na klupu. Gordicu ce polako da pada minutaza, krivo mi je zbog prosle sezone, ali kako vrijeme ide on ide sve gore i gore. Dzekson je nevjerovatan tip, kad ga ide sut, kakva je to milina za gledat. Koti je momak koji nema samopouzdanja ove godine, svaki sut izlazi posle 2. Ili 3. Finte. Suad je najkorisniji igrac i najkonstantniji igrac ove ekipe. Pop je poceo da dize formu, cudi me da nije igrao drugo poluvrijeme. Bel, i ako sam ga branio, uhhh kakav potop, ukanalio nas je. Goga suvisno je bilo sta pricati, momak izuva. Barovic je bivsi igrac.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Bel polako al sigurno polazi stopama Krafta.


                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Bel polako al sigurno polazi stopama Krafta.


                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Ne bih se slozio. U ovoj novoj postavci Buducnosti bas trebaju Bell i Coty Clark. Dva igraca koja igraju vrlo dobru odbranu. E sad pitanje je dal za tu ulogu moras placati strance za verujem ne bas male pare. Posebno Clarka.
                    Meni je u Buducnosti cist visak E. Clark. Covek je posle dolaska Norisa jos goru. Totalna kurcobolja, u odbrani je ogroman krater.


                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ne bih se slozio za Earla, taj moze resiti svaki tim, kad se napali ne moze mu niko nista realno...Realno im treba kreacije najvise..Bell igra top odbranu, malo preskup da ne igra i napad ali nisu nase pare pa nema zasta da zalimo
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sve će se to Repeša rešiti do polovine februara.
                        Ovako ili onako.
                        Ja mislim onako.

                        Comment


                        • Ja mislim nikako.
                          Da mi ne zamere pristalice Future ali mi Repeša ne uliva poverenje.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-01-19, 13:54.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ne bih se slozio za Earla, taj moze resiti svaki tim, kad se napali ne moze mu niko nista realno...Realno im treba kreacije najvise..Bell igra top odbranu, malo preskup da ne igra i napad ali nisu nase pare pa nema zasta da zalimo
                            Erl klasa od igrača.
                            Ko ga gledao zna o čemu govorim.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • jEBI GA, UNAZAD MNOGO GODINA -ništa.
                              Možda mu baš ove godine klikne?

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ja mislim nikako.
                                Da mi ne zamere pristalice Future ali mi Repeša ne uliva poverenje.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                Je l` ti toliko tesko da napises Buducnost? Klubovi imaju svoja imena i ne trebaju im nova.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X