Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • То је проблем свих телевизија.
    Код регионалних се бирају они које воли популација,
    мада мене хрватски коментатори често одушеве.
    Словеначки су мало ван фазона, вероватно што им кошарка није први спорт.
    Често гледам аба канал где нема коментатора, али убија официјелни спикер из хале.
    Не можеш светини угодити.

    Comment


    • Uživancija slušati Srđana Radojevića sa SK-a, možeš dosta naučiti od njega...

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Nemam SK,imam samo Arenu,dugo nisam ni mogao da gledam EL bez na strim neki dok na Novu ne pocese sredinom decembra da prenose.
        Gledao sam uglavnom neke turske kanale sto mi je Torpedo dao link,i ja sam mu zahvalan za to.

        Comment


        • Onaj Hrvatski komentator na Areni je meni fenomenalan.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Onaj Hrvatski komentator na Areni je meni fenomenalan.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Domagoj, najjači lik...koliko njega zabole za izme i samo fura o basketu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Da mozda je pala gledanost ali najbitnije je da je prekinut monopol BG. Naravno, zato je i sva ovolika frka , zato je i ovoliki otpor jer smo takli u osinje gnijezdo. Samo naprijed, morace se navici! Steta sto je Vojvodina i fudbalski i kosarkaski losa. Kao i drugi centri.
              Slazem se, mislim da je za ligu najvaznije da se ne dodje u situaciju da su Zvezda i Partizan najveci favoriti za titulu. Steta sto svi srpski kosarkaski klubovi nisu ranga bar Mornara, da.

              Ovo sa SK je kretenizam. Imaju toliko kanala, ja i inace ne gledam meceve Buducnosti u gostima, kad bude zanimljivo pogledam i to je to. Vazi i za mec CSKA - Gran Canaria ili Darussafaka - Fenerbahce. Jedino da ovi iz CG nisu izgurali da oni prenose.

              Mislim da pristojan broj ljudi u regionu zele da gledaju KKB, da vidimo kako stoji glavni konkurent za titulu, a i da vidimo malo dobre kosarke.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Jel neko načuo o navodnom interesovanju Budućnosti za centra Reala, Ognjena Kuzmića.

                Comment


                • Ja sam to cuo/procitao na forumu. Ne vjerujem mada se nikad ne zna, vidis, cijele godine nam traje prelazni rok. Spanska serija.

                  Comment


                  • Evo post lika iz Bosne sa topica prenosi:

                    Originally posted by Ivan Sejn View Post
                    Opet nema prijenosa Buducnosti ni u srijedu. Nije posteno da mi u BiH ne mozemo gledati, nemamo Novu M, a SK ne prenosi direktno...ccc.
                    Meni je ovo jako bezveze, prvo sto su odradili svega par puta neku emisiju ili najavu, ali eto vise je to nas problem sto nemamo nasu krstenu televiziju koja moze ovim da se pozabavi. Nakon blamaze Nove u ligi nacija sa komentatorima, sad moramo jos ovo da gledamo, uh.



                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Tako je govorio Zaratustra Alimpije Sveti!

                        sad i ovaj ima sličnu mantru!
                        A evro ligu ko šiša!

                        Comment


                        • Sigurno neće reći DOŠAO SAM DA PROBAM IZBORITI PLEJ-OF.
                          Naravno da će pucati na najveći cilj a to je odbrana trona na Jadranu.
                          EL za njih je još uvek prevelik zalogaj. Iznenadili su me i sa ove 3 pobede.

                          Comment


                          • Mozda jos 2-3 ostvare

                            Comment


                            • Zabijelila Podgorica, ovo mora biti neki znak. Otvorilo se nebo, ajmo plavi!

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Mozda znak da cemo se smrznut?

                                Comment

                                Working...
                                X