Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bokanu je idol Čović je potpuno druga izjava (i tačna) od one da Čović treba da uči od Bokana (netačna), na koju sam ja reagovao postom.
    FMP je Zvezdin razvojni tim. Vidimo da su Partizan i Mega krenuli istim putem, dakle i oni su nešto naučili od Čovića. Možda krene i Budućnost, videćemo. Oni tek mogu da rade šta hoće u CG, teško da postoji opozicija u Mornaru, Lovćenu ili nekom drugom klubu.
    Ovo su tačni periodi trajnja ugovora igrača sa Zvezdom, a gde će ko da igra, koliko i kada je odluke struke.

    Comment


    • Imamo mi razvojnu ekipu, ali igra CG ligu. To je prosle godine pokusano sa Lovcenom, pa smo se povukli, mada bi ja to licno vratio na Cetinje, jer je taj grad sa svega 10 hiljada stanovnika izbacio veliki broj uspjesnih sportista.
      Bezveze je da mladi perspektivni momci koji su tu da popunjavaju brojku, sjede u trenerke i samo treniraju, tj sad vec nisu ni u zvanicnoj ekipi. Nadao ssm se ds ce makar u Aba ligi igrat, ali s obzirom na rezultat, vise nemamo prava na greske, tako da ce sve manje biti prostora za rotaciju.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Last edited by StefanPG; 05-01-19, 11:32.

      Comment


      • Problem Budućnosti, pa i Crne Gore generalno, je evidentan - jednostavno ima manji pool igrača od Srbije. Koliko god se Zvezda, Partizan i Mega kolju oko igrača, još od pionira, ipak ima mnogo više da se probere nego u Crnoj Gori. Znam i dosta primera, baš u pionirima, de su ta deca iz CG došla da igraju u Srbiju. Isto i iz BiH.
        Ono što Budućnost mora da pokuša da napravi je neka svoja škola košarke, slično kao što je Cedevita uzela bukvalno sve u HR. Ili Dinamo u fudbalu. Za tu školu je potrebno mnogo kvalitetnih trenera, nove hale ili bar baloni, marketing i rad na terenu, pa ako se već gleda gde da se ulože pare, eto najbolje ideje.

        Comment


        • Ovde se slazem sa tobom madafaka..sem da ne moze razvojni tim biti u istoj ligi..tako da nije isto...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Mir-Mir... ala ste napali...pa mi imao dva kluba 30+igraca pod ugovorima itd..Kad izadjes sarac sa tacnim ciframa onda mozemo i pricati..Madafaka je spojio fmp i cz jedan tim, sto nije daleko od istine...

            Najbolje igrace je Bokan pocastio sa novim ugovorima, to im je mozda zenit, mozda ne karijere ali je uradio pravu stvar. Ovo im je tek prva sezona u EL, sredili su halu, ulozili lepe pare 4-5-6m Evra...a Cova sa sve punim arenama i prodajom svega zivog od igraca nije mogao da predje cifru od 4m...

            Mislim stvarno....Vas sad jede sto KKB trosi pare, odakle su to nabavili lopovi..dok Covara peljesi kao stigne za svoj cef..sad ako ne uzme titulu aposlutno je cao i da budem iskren ne bi mi tesko palo ako bi to znacilo da ce otici iz kluba..

            Mene su neki ubdjivali da je Laza njaskuplji,da Perper igra za 150k +bonusi da Regland ima 250k itd...price za malu decu, nema tog tima ikada skupljeg za EC od ovog Zvezdinog sa Balkana..i ne treba bezati od toga, po vasoj prici ispade da smo najsiromasniji itd..ja te price ne volim i samo sam realan i zelim da ukazem da postajte bezobrazni u napadu na BUducnost kao da vam uzimaju iz usta pare..cak nisu ni ista drzava...

            Po mei Bokan=Covic isti djavo, manje vise..Bokanu je idol Covic..ne vidim neku razliku posebnu...ako vam je to neka uteha..Mada ovaj drzi bar Voli,dok Covara nema nista na sebi hehe

            - Ko je sredio halu u Podgorici, KKB ili drzava? Pa da je nisu sredili ne bi ni igrali EL u istoj. Bokan sigurno nije iz svog dzepa platio renoviranje gradske hale,
            - Koliki su prihodi KKB u proteklih 5 godina od EC,prodaje igraca pa i od ulaznica od EC ( nijednom u EC nisu je napunili kao sto je sada pune u EL)
            - Ma gde se video ijedan moj upis da imam bilo sta protiv KKB da kupuje igrace po cenama koji moraju platiti da bi igrali u EL. I mi smo neke igrace placali vise nego sto su nam vratili jer su ipak imali neki CV ako ih zelis kod sebe u EL (SOFO< MEKEL<Marcus, QM),

            Oko plata KKCZ sam ti vec na nasem topicu objasnio, bio si pozvan da dodjes na poslednje dve skupstine, da cujes svaku platu igraca, to sto vise volis da se pravis pametan po fb i forumima nego sto je stvarnost u realnom zivotu, tvoja odluka, postujem je,

            KKB je drzavni klub, drzava CG moze te pare da raspodeli u kosarkaski sport u skladu sa interesima drzave, moze neko da sve pare posalje u KKB ili da to podeli na ravne casti svim klubovima koliko ih ima ili da sve posalje u Bar. Koliko vidim tamo nema nikakve medijske borbe oko toga sto KKB dobija vecinu novca, sto im predsednik drzave sedi pored pred kluba, nema barem javno tih prozivki. U Srbiji je stalna borba izmedju dva kluba ko ce vise/manje dobiti, ko jebe Borac,Vojvodinu, ali to je opet pitanje i za ljude u tim klubovima kao i za navijace tih klubova ako ih ima uopste, posto se zna da 95 % navijaca u Srbiji ili ljudi koji prati sport navija za ova dva kluba.

            Sto se tice punih arena . lako se izvuce podatak koliko smo imali tih punih arena za 4 godina igranja EL jer nadam se da se secas da jedno dve sezone smo bili van arene zbog vaterpola i atletike, da smo zbog raznih Ceca,Jeca morali igrati u Pioniru a da ne pricam da smo cak morali i u Vrsac ici zbog zauzetosti obe hale. Finalna serija je prosle sezone pomerena cak za jedan dan zbog zauzetosti Morace dok mi tu priveligiju nijednom nismo imali.

            A zarada od pune krcate arene ide do 100.000 k a ne kao kod Terzica i do par miliona od pune marakane. Izvuci koliko je to punih arena u ovih 4 godina bilo pa pomnozi sa 100 k, verujem da je to para koja je moglo sigurno da Janisa dovedemo iz Milwaukeea.

            Ovo je najjeftiniji sastav KKCZ u poslednjh 5 godina, kao sto je ovo najskuplji sastav KKB u poslednjih 18 godina i to su cinjenice and live with that.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ovde se slazem sa tobom madafaka..sem da ne moze razvojni tim biti u istoj ligi..tako da nije isto...
              Naravno da ne može. Ja sam za to da FMP igra ABA2, objasnio sam potanko i zašto. Mega kao klub koga takmičenje evidentno ne zanima, takođe u ABA2.

              Comment


              • Originally posted by madafaka73 View Post
                Naravno da ne može. Ja sam za to da FMP igra ABA2, objasnio sam potanko i zašto. Mega kao klub koga takmičenje evidentno ne zanima, takođe u ABA2.
                Postujem tvoje misljenie i uvek sve procitam do kraja i pokusam da razumem. Ne ko Sarca przenicu sa njegovim saopstenjima.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Postujem tvoje misljenie i uvek sve procitam do kraja i pokusam da razumem. Ne ko Sarca przenicu sa njegovim saopstenjima.




                  Po godinama mogu otac da ti budem i ne vredjaj kada ne mozes da odgovoris na ono sto ti napisem. Masa ljudi na ovom forumu nemaju nameru da se upustaju u polemiku sa tobom jer smatraju gubljenjem vremena. I ja sam isto lud sto ti uopste bilo sto odgovaram pa cu ovde stati.

                  Comment


                  • U kolima sam pa ne mogu da kucam. Odgovoricu ti..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ovo je najjeftiniji sastav KKCZ u poslednjh 5 godina, kao sto je ovo najskuplji sastav KKB u poslednjih 18 godina i to su cinjenice and live with that.

                      Apsolutno tacno ... kao i sto je Bokanu idol Covic ....

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Postujem tvoje misljenie i uvek sve procitam do kraja i pokusam da razumem. Ne ko Sarca przenicu sa njegovim saopstenjima.
                        Prestani da vređaš ljude.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Prestani da vređaš ljude.
                          Znaci przenica ti je uvreda ali kad neko kaze da sam glup tu cutis? Hmm
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Biti glup je ljudska karakteristika, i nije uvreda, dokažeš da nisi i sve ok.
                            S druge strane, imenica prženica se koristi uz nečije ime u pežorativnom smislu i predstavlja uvredu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sva je ova prica lijepa i u svakom postu ima pomalo istine, to jeste, sve zavisi od ugla gledanja. Navijaci Kkcz primarno bi trebalo da znaju da niko od nas nije ni pokusao da se uporedjuje sa vama dok ste igrali EL. Ta prica potice upravo od navijaca KKcz gdje pokusavaju da dokazu neke svoje zamisli najblaze receno.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Prestani da vređaš ljude.
                                Vidi ko se javio.

                                Mislim da je rasprava zalutala na pogresnu temu, mozda je vreme da se prebaci na KKCZ ili na ABA ligu.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X