Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora da nabija brojke, dovoljno je što će igrati jače takmičenje.

    Ne treba zaboraviti da je one godine Joka iz Mege otišao kao tek 41. pik, a Žižić preko Dačke i EL kao 23.

    Comment


    • Inače, Repeša izjavio da su ga kontaktirali još pre mesec dana ali da ih je tada odbio. Toliko o Bokanovom ostajanju uz Džikića do poslednjeg momenta .
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • https://www.vijesti.me/sport/kosarka...ak-postao-jaci
        Evo linka.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pjaniđani: Budućnost ima više rješenja od nas

          [emoji41][emoji16]


          Sto se Bitadzea tice, ja sam cuo 100k, ocigledno kolega ima bolju info, izgleda da nas je onda skomi bas ozulio.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Last edited by StefanPG; 03-01-19, 17:06.

          Comment


          • Kao da je bitno ko i koliko košta, ne plaćemo iz svog džepa. Jeste da ne plaćaju ni vlasnici ali trula priča.

            Koji dil imate sa Miškom, da li je 100k ili koliko, svakako je Miško uvek tata. Tako je i nama davao pa ti na leto uvali još dva nebitnjakovića koja neće niko a njegovi igrači.

            Nema kod Miška ništa za džabe.

            Comment


            • Je li moguce da je Pjanidjani to izjavio? I Tomic isto tako posle tri pobjede. Laskate nam masu. Posle nema izgovora.

              Comment


              • Jes, eno ti u Vijesti. Nafali nas coek kako smo vecinu utakmica gubili nesrecno, kako smo dobili CSKA, kako imamo mogucnost da igramo vise stilova igre sad kad smo se pojacali [emoji16]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Dzikicu odlazi!!!

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Mislim da je KKB u ovom trenutku blizi 4. nego 2. mestu u ligi. Tacno je, dzikic je bio zreo za odlazak jer je nista drugo do sramota gubiti od Cibone i Krke. Na ta dva gostovanja Zvezda je trijumfovala sa 50+ razlike zajedno.

                    Tu su i celnici postupili glupo. Nije realno da se u prvoj sezoni borite za TOP 8 i to u sezoni u kojima su Armani i Barselona konacno poceli da igraju u skladu sa ocekivanjima. Od ostalih ekipa samo je PAO osetno losiji, ostalo je stvar povreda i lose forme.

                    Dzikic je dobio tim koji bi trebalo da se seta kroz ABA ligu i da istovremeno kod kuce i u gostima u evroligi sto vise ekipa stavi na muke. On covek je:

                    Dobio Megu jedva, uz pomoc sudija
                    Isprasen dva puta od Zvezde
                    Dobio jedva Partizan od kog je mnogo bolji
                    Izgubio od Cedevite
                    Izgubio i od Cibone i Krke
                    Nekako preokrenuo protiv Mornara
                    Dobio samo tri meca preko 7 razlike.

                    Sta ovde moze biti dobro? Dobio je Omica sa kojim smo vas prosle godine tukli ispod kosa, on je bez uloge kod vas. U evroligi vas nabija ko stigne jer mislite da je resenje u dovodjenju skupih igraca. To je resenje samo ako je cilj epska blamaza na kraju.

                    Osim ako vam je cilj epski nestanak novca u nista i ako igraci i trener nisu tu da bi pobedjivali nego da pokupe pare i tuku se ko ce biti glavni, verujem da mozete da dobijete sve osim KKP u Pioniru. Cak i to ce biti dovoljno za 2. mesto. Sve nize od toga i ja bih, da sam na mestu vase uprave samo otisao, rasturio klub pa neka igraci i trener cekaju godinama da naplate te svoje skupe plate.

                    U ovakvoj konstelaciji snaga, Zvezda 85% - Buducnost 15% u eventualnom finalu.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by blond View Post
                      Mislim da je KKB u ovom trenutku blizi 4. nego 2. mestu u ligi. Tacno je, dzikic je bio zreo za odlazak jer je nista drugo do sramota gubiti od Cibone i Krke. Na ta dva gostovanja Zvezda je trijumfovala sa 50+ razlike zajedno.

                      Tu su i celnici postupili glupo. Nije realno da se u prvoj sezoni borite za TOP 8 i to u sezoni u kojima su Armani i Barselona konacno poceli da igraju u skladu sa ocekivanjima. Od ostalih ekipa samo je PAO osetno losiji, ostalo je stvar povreda i lose forme.

                      Dzikic je dobio tim koji bi trebalo da se seta kroz ABA ligu i da istovremeno kod kuce i u gostima u evroligi sto vise ekipa stavi na muke. On covek je:

                      Dobio Megu jedva, uz pomoc sudija
                      Isprasen dva puta od Zvezde
                      Dobio jedva Partizan od kog je mnogo bolji
                      Izgubio od Cedevite
                      Izgubio i od Cibone i Krke
                      Nekako preokrenuo protiv Mornara
                      Dobio samo tri meca preko 7 razlike.

                      Sta ovde moze biti dobro? Dobio je Omica sa kojim smo vas prosle godine tukli ispod kosa, on je bez uloge kod vas. U evroligi vas nabija ko stigne jer mislite da je resenje u dovodjenju skupih igraca. To je resenje samo ako je cilj epska blamaza na kraju.

                      Osim ako vam je cilj epski nestanak novca u nista i ako igraci i trener nisu tu da bi pobedjivali nego da pokupe pare i tuku se ko ce biti glavni, verujem da mozete da dobijete sve osim KKP u Pioniru. Cak i to ce biti dovoljno za 2. mesto. Sve nize od toga i ja bih, da sam na mestu vase uprave samo otisao, rasturio klub pa neka igraci i trener cekaju godinama da naplate te svoje skupe plate.

                      U ovakvoj konstelaciji snaga, Zvezda 85% - Buducnost 15% u eventualnom finalu.
                      Epski je neverovatno kako navijaci CZ brinu o platama igraca Buducnosti. Mi mozemo samo daucimo od Bokana, umesto da je sve rasprodo itd..on se odlucio da svojim domacim igracima da svima ugovore za 2,3+ godine. To kod nas Cova ne radi, zato sto vam baca pricu satro da nema para...jadan tim ovo ono...i onda uvaljjuje igrace cim se pojavi prvi mig...ne bi me cudilo da proda i Simanica na prvu ozbiljnu ponudu...

                      Buducnost ima limitirane domace igrace ma sta ko mislio o njima, to su igraci osrednjih kvaliteta za EC kamoli EL, ali svi su dobili ugovore na 2-3 godine sto znaci da se radi dobro i da je to jezgro tima za naredne 2-3 godine, kod nas se to ne zna..Da je neko ima sezonu kao Gorda, davno bi bio prodat itd...

                      Ne treba nijednog navijaca CZ da muci odakle im pare, igraju ljudi EL i normalno je da ce da nabave 5-6miliona Evra, pa Cova je prosle godine imao slicnu pricu..samo tad je eto Enis kao prvi strelac lige dosoa za nista a Bitadze za milione itd..

                      Sto se tice ovih 85-15% mozes kod mene da uplatis kad god hoces dacu ti cak 1.5kvotu..pa uplati koliko god hoces
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        Mislim da je KKB u ovom trenutku blizi 4. nego 2. mestu u ligi. Tacno je, dzikic je bio zreo za odlazak jer je nista drugo do sramota gubiti od Cibone i Krke. Na ta dva gostovanja Zvezda je trijumfovala sa 50+ razlike zajedno.

                        Tu su i celnici postupili glupo. Nije realno da se u prvoj sezoni borite za TOP 8 i to u sezoni u kojima su Armani i Barselona konacno poceli da igraju u skladu sa ocekivanjima. Od ostalih ekipa samo je PAO osetno losiji, ostalo je stvar povreda i lose forme.

                        Dzikic je dobio tim koji bi trebalo da se seta kroz ABA ligu i da istovremeno kod kuce i u gostima u evroligi sto vise ekipa stavi na muke. On covek je:

                        Dobio Megu jedva, uz pomoc sudija
                        Isprasen dva puta od Zvezde
                        Dobio jedva Partizan od kog je mnogo bolji
                        Izgubio od Cedevite
                        Izgubio i od Cibone i Krke
                        Nekako preokrenuo protiv Mornara
                        Dobio samo tri meca preko 7 razlike.

                        Sta ovde moze biti dobro? Dobio je Omica sa kojim smo vas prosle godine tukli ispod kosa, on je bez uloge kod vas. U evroligi vas nabija ko stigne jer mislite da je resenje u dovodjenju skupih igraca. To je resenje samo ako je cilj epska blamaza na kraju.

                        Osim ako vam je cilj epski nestanak novca u nista i ako igraci i trener nisu tu da bi pobedjivali nego da pokupe pare i tuku se ko ce biti glavni, verujem da mozete da dobijete sve osim KKP u Pioniru. Cak i to ce biti dovoljno za 2. mesto. Sve nize od toga i ja bih, da sam na mestu vase uprave samo otisao, rasturio klub pa neka igraci i trener cekaju godinama da naplate te svoje skupe plate.

                        U ovakvoj konstelaciji snaga, Zvezda 85% - Buducnost 15% u eventualnom finalu.
                        Ono sto je sigurno to je da ce ZVEZDA biti prva a Partizan na poziciji 4 na kraju regularnog dela ...za tu drugu poziciju ce da se bore Bud i Cedevita zbog prednosti domaceg terena naravno
                        Bokanu je jasno da je najbolje da igra se Ced i na toj konstataciji ce i da gradi plasman ...to je njima sad prioritet ..da budu drugi u regularnom delu !
                        Zvezda je vec obezbedila pol poziciju a Partizan od 4 mesta ne moze bolje a ne moze ni gore ...

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Epski je neverovatno kako navijaci CZ brinu o platama igraca Buducnosti. Mi mozemo samo daucimo od Bokana, umesto da je sve rasprodo itd..on se odlucio da svojim domacim igracima da svima ugovore za 2,3+ godine. To kod nas Cova ne radi, zato sto vam baca pricu satro da nema para...jadan tim ovo ono...i onda uvaljjuje igrace cim se pojavi prvi mig...ne bi me cudilo da proda i Simanica na prvu ozbiljnu ponudu...

                          Buducnost ima limitirane domace igrace ma sta ko mislio o njima, to su igraci osrednjih kvaliteta za EC kamoli EL, ali svi su dobili ugovore na 2-3 godine sto znaci da se radi dobro i da je to jezgro tima za naredne 2-3 godine, kod nas se to ne zna..Da je neko ima sezonu kao Gorda, davno bi bio prodat itd...

                          Ne treba nijednog navijaca CZ da muci odakle im pare, igraju ljudi EL i normalno je da ce da nabave 5-6miliona Evra, pa Cova je prosle godine imao slicnu pricu..samo tad je eto Enis kao prvi strelac lige dosoa za nista a Bitadze za milione itd..

                          Sto se tice ovih 85-15% mozes kod mene da uplatis kad god hoces dacu ti cak 1.5kvotu..pa uplati koliko god hoces

                          Ne bih da gusim tudji topic ali moram da umesam. Koliko ti kao "navijac" KKCZ volis da spinujes pa tebi ni onaj slinformer ne moze prici.


                          Domaci igraci KKB: Ivanovic, Popovic, Ilic, duo Sehovic, D Nikolic, Barovic,Z Nikolic. Molim te navedi jednog igraca koji moze da igra u bilo kojoj El ekipi a da nije Buducnost. Da li je iko kontaktirao Bokana kako bi nekog od navedenih igraca kupio.Gde su stranci od prosle sezone i gde igraju trenutno. Drugo, koji to domaci igraci u Cgori koji se vode kao domaci imaju kvalitet da igraju u EL a da nisu gore navedeni, tj da li je KKB osudjen na ove domace igrace jer boljih nema, a pri tom sada trenutno imaju 9 stranaca,stranog trenera i jednog stranca vec liferovanog. Sve to za manje od 4 meseca ucestvovanja u EL.

                          Domaci igraci KKCZ: Lazic 7 godina ( 500 utakmica), Luka Mitrovic 5 godina, S Jovic 4 godina, Simonovic 3 godina, Dobric 4 godina, Guduric 2 godine, Marjanovic 2 godine,Rebic 4 godina, Radanov 4 godine, Simanic 4 godine, Dangubic 4 godine. stranci ZIrbes 3 godine, Djenka 3 godine, Nelson 2 godine.


                          Budzet KKB u odnosu na KKCZ sa ucescem drzavno-privatnih sponzora je u odnosu 2.5:1, KKB niti ima ponuda za bilo kog igraca niti ima trilemu da kada dodje ponuda za Barovica da li da ide NBA za 650.000 ili da ga zadrzi, ili smatras da je Bobi trebao ostati jos dve godine da ne ode u NBA.
                          Kamo srece da je Zeljko ponudio za Ilica 1 miliona eur kao nama za Gudurica, ali nije, em decko nije ni dobijao minute u ovoj ekipi a ni prosle godine em se nesretno povredio.Koji je to igrac u sadasnjem sastavu prospekt za prodaju pa time branis tezu da KKB zdravije radi od trgovaca u KKCZ?

                          Prema tome, ti kao "navijac" KKCZ malo se bolje informisi na koliko godina domaci igraci potpisuju u KKCZ , koliko godina su isti igrali, za koje pare igraju u tim klubovima trenutno a za koliko i gde bi igraci koji su domaci KKB mogli da igraju da im svoj klub nije trenutno u EL i naravno za koje pare.

                          Da te podsetim samo da je u poslednjoj godini DR igralo sam dva stranca i to kao backup opcije i ostvarili 16 pobeda u El i uzeli 3 trofeja , KKB ima koliko domacih igraca i koliko stranaca, koja je uloga trenutno tih domacih igraca u KKB i koji im je trenutni skor, pa i dalje hvali kako oni imaju bolji koncept.
                          Ali to je svojstveno tebi da kao "navijac" KKCZ znas najbolje i baratas samo cinjenicama u vezi KKCZ.
                          Last edited by Šarac; 05-01-19, 10:39.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ne bih da gusim tudji topic ali moram da umesam. Koliko ti kao "navijac" KKCZ volis da spinujes pa tebi ni onaj slinformer ne moze prici.


                            Domaci igraci KKB: Ivanovic, Popovic, Ilic, duo Sehovic, D Nikolic, Barovic,Z Nikolic. Molim te navedi jednog igraca koji moze da igra u bilo kojoj El ekipi a da nije Buducnost. Da li je iko kontaktirao Bokana kako bi nekog od navedenih igraca kupio.Gde su stranci od prosle sezone i gde igraju trenutno. Drugo, koji to domaci igraci u Cgori koji se vode kao domaci imaju kvalitet da igraju u EL a da nisu gore navedeni, tj da li je KKB osudjen na ove domace igrace jer boljih nema, a pri tom sada trenutno imaju 9 stranaca,stranog trenera i jednog stranca vec liferovanog. Sve to za manje od 4 meseca ucestvovanja u EL.

                            Domaci igraci KKCZ: Lazic 7 godina ( 500 utakmica), Luka Mitrovic 5 godina, S Jovic 4 godina, Simonovic 3 godina, Dobric 4 godina, Guduric 2 godine, Marjanovic 2 godine,Rebic 4 godina, Radanov 4 godine, Simanic 4 godine, Dangubic 4 godine. stranci ZIrbes 3 godine, Djenka 3 godine, Nelson 2 godine.


                            Budzet KKB u odnosu na KKCZ sa ucescem drzavno-privatnih sponzora je u odnosu 4:1, KKB niti ima ponuda za bilo kog igraca niti ima trilemu da kada dodje ponuda za Barovica da li da ide NBA za 650.000 ili da ga zadrzi, ili smatras da je Bobi trebao ostati jos dve godine da ne ode u NBA.
                            Kamo srece da je Zeljko ponudio za Ilica 1 miliona eur kao nama za Gudurica, ali nije, em decko nije ni dobijao minute u ovoj ekipi a ni prosle godine em se nesretno povredio.Koji je to igrac u sadasnjem sastavu prospekt za prodaju pa time branis tezu da KKB zdravije radi od trgovaca u KKCZ?

                            Prema tome, ti kao "navijac" KKCZ malo se bolje informisi na koliko godina domaci igraci potpisuju u KKCZ , koliko godina su isti igrali, za koje pare igraju u tim klubovima trenutno a za koliko i gde bi igraci koji su domaci KKB mogli da igraju da im svoj klub nije trenutno u EL i naravno za koje pare.

                            Da te podsetim samo da je u poslednjoj godini DR igralo sam dva stranca i to kao backup opcije i ostvarili 16 pobeda u El i uzeli 3 trofeja , KKB ima koliko domacih igraca i koliko stranaca, koja je uloga trenutno tih domacih igraca u KKB i koji im je trenutni skor, pa i dalje hvali kako oni imaju bolji koncept.
                            Ali to je svojstveno tebi da kao "navijac" KKCZ znas najbolje i baratas samo cinjenicama u vezi KKCZ.
                            Kad za Buducnost koja je legija stranaca kazes da daje sansu domacim igracima a za Covica da uci od Bokana (dobro da i za CED nisi rekao isto )
                            Covic uvaljuje igrace na prvi mig pa sve po milionce uzima
                            u Buducnosti limitirani a dobili ugovore na 3 god a hoce da igraju EL ...vrlo kontradiktorna izjava koja samo tebi ima smisla izgleda ...

                            sve u svemu me cudi animozitet prema klubu za koji kao navijas ....i vidim da nisam jedini ....

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Epski je neverovatno kako navijaci CZ brinu o platama igraca Buducnosti. Mi mozemo samo daucimo od Bokana, umesto da je sve rasprodo itd..on se odlucio da svojim domacim igracima da svima ugovore za 2,3+ godine. To kod nas Cova ne radi, zato sto vam baca pricu satro da nema para...jadan tim ovo ono...i onda uvaljjuje igrace cim se pojavi prvi mig...ne bi me cudilo da proda i Simanica na prvu ozbiljnu ponudu...

                              Buducnost ima limitirane domace igrace ma sta ko mislio o njima, to su igraci osrednjih kvaliteta za EC kamoli EL, ali svi su dobili ugovore na 2-3 godine sto znaci da se radi dobro i da je to jezgro tima za naredne 2-3 godine, kod nas se to ne zna..Da je neko ima sezonu kao Gorda, davno bi bio prodat itd...

                              Ne treba nijednog navijaca CZ da muci odakle im pare, igraju ljudi EL i normalno je da ce da nabave 5-6miliona Evra, pa Cova je prosle godine imao slicnu pricu..samo tad je eto Enis kao prvi strelac lige dosoa za nista a Bitadze za milione itd..

                              Sto se tice ovih 85-15% mozes kod mene da uplatis kad god hoces dacu ti cak 1.5kvotu..pa uplati koliko god hoces
                              Epska količina gluposti. Razumem animozitet ka Čoviću, ali reći da mi treba da učimo od Bokana, pri tome navesti "brigu" o domaćim igračima kao argument...
                              Malo o domaćim igračima i vremenu provedenom u Zvezdi.

                              Lazić 2011-2019 i dalje prisutan u timu OSAM SEZONA
                              Luka Mitrović 2012-2017 PET SEZONA
                              Simonović 2012-2014 i 2015-2017 ČETIRI SEZONE
                              Gudurić 2013-2017 ČETIRI SEZONE
                              Dobrić 2013-2019 i dalje prisutan ŠEST SEZONA
                              Dangubić 2014-2018 ČETIRI SEZONE
                              Jović 2014-2017 TRI SEZONE
                              Simanić 2014-2019 i dalje prisutan PET SEZONA
                              Davidovac 2015-2019 i dalje prisutan ČETIRI SEZONE
                              Radanov 2015-2019 i dalje prisutan ČETIRI SEZONE
                              da ubacim i Rebića 2013-2016 TRI SEZONE

                              Dakle, osim Jovića koji je proveo u Zvezdi "samo" tri sezone i Rebića sa isto toliko, ostali domaći igrači su igrali bar četiri sezone, a sa ovog spiska imamo 5 igrača koji su i dalje u Zvezdi, svi potencijalni reprezentativci. Od onih koji nisu više kod nas, svi redom su reprezentativci. Ako dodamo Bobija i Kuzmića koji su proveli jednu, odnosno dve sezone u Zvezdi, dolazimo do cifre od OSAM bivših ili trenutnih reprezentativaca iz redova Zvezde.
                              Na sve to da dodamo apsolutnu dominaciju u regionu i uspešne nastupe u EC i EL, neke epske pobede, rekorde po gledanosti u Areni... A sve to praktično sa jednim trenerom. Alimpijević je bio (neuspešno) prelazno rešenje, Tomić kao tek treći trener u 7-8 sezona (mrzi me da proveravam) i neko ko će, nadam se, biti dugogodišnje rešenje na našoj klupi, govori o još jednom kontinuitetu rada.
                              Sve ovo Bokan može samo da kopira od nas. Mi smo tamo bili, on tek kreće sa svojim planom da nasledi Zvezdu po svim ovim parametrima. Da li će uspeti ili neće, vreme će pokazati. Za sada Bokan nije pokazao da zna šta radi i kako to da izvede.

                              Comment


                              • Mir-Mir... ala ste napali...pa mi imao dva kluba 30+igraca pod ugovorima itd..Kad izadjes sarac sa tacnim ciframa onda mozemo i pricati..Madafaka je spojio fmp i cz jedan tim, sto nije daleko od istine...

                                Najbolje igrace je Bokan pocastio sa novim ugovorima, to im je mozda zenit, mozda ne karijere ali je uradio pravu stvar. Ovo im je tek prva sezona u EL, sredili su halu, ulozili lepe pare 4-5-6m Evra...a Cova sa sve punim arenama i prodajom svega zivog od igraca nije mogao da predje cifru od 4m...

                                Mislim stvarno....Vas sad jede sto KKB trosi pare, odakle su to nabavili lopovi..dok Covara peljesi kao stigne za svoj cef..sad ako ne uzme titulu aposlutno je cao i da budem iskren ne bi mi tesko palo ako bi to znacilo da ce otici iz kluba..

                                Mene su neki ubdjivali da je Laza njaskuplji,da Perper igra za 150k +bonusi da Regland ima 250k itd...price za malu decu, nema tog tima ikada skupljeg za EC od ovog Zvezdinog sa Balkana..i ne treba bezati od toga, po vasoj prici ispade da smo najsiromasniji itd..ja te price ne volim i samo sam realan i zelim da ukazem da postajte bezobrazni u napadu na BUducnost kao da vam uzimaju iz usta pare..cak nisu ni ista drzava...

                                Po mei Bokan=Covic isti djavo, manje vise..Bokanu je idol Covic..ne vidim neku razliku posebnu...ako vam je to neka uteha..Mada ovaj drzi bar Voli,dok Covara nema nista na sebi hehe
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X