Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao bi i Doellman da se vrati ako ne učestvuje u FIBA prozorima.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ne razumem, sad je Miško loš što nije poklanjao igrače za klupu.

      Rasprava je počela od primedbe da Miško favorizuje odnos sa Futurom u odnosu na period Zvezde iz EL što nema veze i lepo smo gore pojasnili različite situacije.

      Goga ne bi došao kao bekap, kao ni Micić, Joka, Zagorac...

      Razlika je u drugoj strani.

      Ne bih ulazio pojedinačno, i ne postoji pravilo, veliki uticaj imaju i povrede, kao i pozicije, a ni talenti nisu isti. Sad je Rade pogrešio, a Danga nije. Mnogo je faktora.

      Ali činjenica je da je ABA elligaš, bilo da se zove Zvezda ili Budućnost, mogao da uradi ovo isto kao Futura sada sa Gogom, ali je Zvezda ranije imala bolje startere i tu je bio kraj interesa Miška.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Mogao bi i Doellman da se vrati ako ne učestvuje u FIBA prozorima.
        Valjao je on nama,ne bih se bunio i da njega dovedu,ali on sad igra za Manresu cini mi se.
        A Lendri trenutno nema klub pa bi se lako dogovorili sa njim.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Valjao je on nama,ne bih se bunio i da njega dovedu,ali on sad igra za Manresu cini mi se.
          A Lendri trenutno nema klub pa bi se lako dogovorili sa njim.
          Koga bi izbacio iz rotacije, Earla ili Danila?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Goga nije 100k. I Doellman se razisao sa Manresom.

            Comment


            • Originally posted by tatanka View Post
              Goga nije 100k. I Doellman se razisao sa Manresom.
              Aha,ne bi ovo Tatanka bezveze naglasio.Covjek zna.
              Prizvao nam ga je Deki.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Koga bi izbacio iz rotacije, Earla ili Danila?
                Ako znam,prije Earla.A mozda bi se moglo nesto iskombinovat sa svom trojicom.Sto znam ja slabo poznajem te stvari.

                Comment


                • Jos jedan gladan lopte na poziciji gde vec postoje 2 igraca?

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Jos jedan gladan lopte na poziciji gde vec postoje 2 igraca?
                    Ja samo prenosim sta pisu neki,u Pobjedu je pisalo nesto vezano za Lendrija.
                    Malo sam nostalgican za proslom sezonom pa zato prizeljkujem njegovo dolazak.

                    Comment


                    • Buducnost se nekako bas zajebala. Imali su ogroman budzet jos u julu, doveli koga su (htjeli/mogli) nije kliknulo jer su doveli igrace zeljne promocije a one koje su donijeli EL skrajnuli (jbg profi sport). Dal ce se izvuci? Tesko, kvalitetni jesu ali basket igra ekipa. Ako ne dodju sebi, i PO im je upitan

                      Comment


                      • Pa prosto je. Nisu imali logistiku i struku koji bi znali šta sa tolikim budžetom uraditi. A ni vremena, ako ćemo iskreno. Ta titula je najviše iznenadila same Podgoričane, tako ispade na kraju. Veliki pritisak je na ekipi Budućnosti, traži se ABA po svaku cenu, a i da se bude koliko-toliko konkurentno u Evropi. U međuvremenu su kriterijumi spali na to da se tamo bar ne blamira, ali ipak ostaje ABA kao biti ili ne biti. Po zakonima fizike, gde je veliki pritisak, a sud ne može da izdrži, dolazi do pucanja. Sada su montirani neki ispusni ventili, pa ćemo videti da li će eksperiment profunkcionisati.

                        Comment


                        • Ko ovo pise sa Cooperovog profila

                          Comment


                          • Za Doellmana sam napisao jer znam da je napustio, nemam nikakvu info za dolazak u klub, da me ne shvati neko pogresno.. a za Gogu znam detalje pa eto, da se ne sire lazne informacije jer nije tako pristupacan za 100k.

                            Comment


                            • Мишко прво гледа себе (што је и логично) па онда и друге и ако се интереси поклопе онда се може и реализовати трансфер.

                              Овај аранжман око Битадзеа је одличан за све стране, Мишко ставља у најбољи европски излог Гогу неколико месеци, а онда га за завршницу сезоне враћа у Мегу и шаље у НБА из свог клуба (паре ће тада сигурно добити, да ли је и колико добио од Будућности сада и није нешто релевантно).
                              Будућност је добила доста бољег играча на позицији 5 од Омића, а њега пустила у Милано којем треба 5-ца због повреде Тарчевског (или како се већ презива). Свакако би Омић отишао на крају сезоне кад му истекне уговор, овако су се решили његовог уговора и раније, а за домаћу лигу им не треба (и да не доведу никога ту је Баровић и могу да врате Николића назад из Меге).
                              Гоги ће свакако значити играње у ЕЛ где је већ у првој утакмици у Минхену показао да има добар допринос и ту ће сигурно и даље напредовати, у АБА се већ показао као један од најбољих играча у досадашњем делу сезоне.

                              Што се тиче прича како Мишко није дао раније "златним кокама" да пређу у Звезду (или Партизан свеједно) на пола сезоне ја мислим да ни у тим клубовима ни међу навијачима истих нико не би био задовољан да разиграва Мишку играча неколико месеци пре него што исти оде у НБА наредног лета. Логично је да би црвено или црно бели хтели такве играче на неке вишегодишње уговоре али то Мишко неће свакако. Будућност пристаје на те услове и зато је Гога тренутно у Подгорици.

                              Comment


                              • Dakle, dogovor je da Bitadze nabija brojke u EL umesto u ABA zbog bolje pozicije na draftu? Ok.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X