Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 100 hiljada obestecenje plus plata.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Misko hoce da mu igrac igra u Evroligi i to je jedini razlog. Posto je Omic takodje njegov pretpostavljam da je transfer Omica bila odluka Misko+Alen a ne to sto se Dzasminu nesto preterano ne dopada. Buducnost pravi slicnu gresku kao i Zvezda prosle sezone a to je sto potpuno prepusta skauting zalizanom menadzeru.

      Comment


      • 100k ,to je mierija za takvog talenta ...strasno sta mi propustamo .bilo je takvh primera i dok smo igrali EL ...velika velika steta

        Comment


        • Ništa mi ne propuštamo, već nam menadžer ne daje svoje najbolje igrače godinama. Jokić, Zagorac, Micić, Luwawu, Jaramaz... niko od njih nije došao u Zvezdu iz Mege, dok smo igrali EL. Tada očigledno nije važila ta priča o boljoj prodaji, ako se odigra bar polusezona u najjačem evropskom takmičenju.

          Comment


          • samo para je kod miska bitna druze ...za kvalitet mora da se odresi kesa i to je to ...vrlo prosto ...

            Comment


            • Nije ništa Miško poklonio Futuri, samo pozajmio na 4 meseca.

              Znajući Deja on nikada ne bi pristao na takve kombinacije.

              A Miško je uvek odlično sarađivao sa elligašima sa ovih prostora, ali nije želeo nikada da duplira igrače. Tako da nije bio lud da pošalje Joku kod Bobija na par meseci, već ih lepo rasporedi na početku.

              Comment


              • Iz Mege su u Zvezdu dosli Marjanovic pred NBA, i Dangubic. Za Jaramaza nismo bili zainteresovani, Zagorac verovatno nije hteo kod nas kao ni Micic.
                Imalo je smisla jedino za Jokica da odigra polusezonu kod nas...

                Comment


                • Nije za Joku zato što se poklopio sa Bobijem.
                  Da je ranije Bobi odradio one sezone u Zvezdi bio bi Joka dostupan 100%, samo verovatno uz ovakvu kombinaciju kao Goga.

                  Što se ostalih igrača tiče to je bilo tako, i Zagorac je bio itekako dostupan i odluka da ne potpiše je bila isključivo njegova.

                  Comment


                  • Marjanović pred NBA? Kada se ovako napiše, pomislio bi neko da je Bobi bio viđen u NBA, samo da prođe "finalnu doradu" u nekom EL timu. U tom momentu je Bobi bio svetlosnim godinama udaljen od NBA. Imao neuspešne epizode u CSKA i Žalgirisu, pa preko Nižnjeg i Radničkog iz KG stigao u Megu. Tu je počeo da ga "diže" Miloje, ali očigledno nedovoljno, čim je završio kod nas. Da je zalizani osetio i najmanju šansu da Bobi može u NBA, ne bi videli ni njega u Zvezdi. Ono koliko je napredovao Bobi kod Radonje je bilo neverovatno i niko nije očekivao da postane najbolji centar EL i MVP regularne sezone. Za to Bobi i zalizani treba da zahvale Zvezdi.
                    O Dangubi stvarno ne bih trošio reči. Svi znamo kakav je igrač bio kad je došao u Zvezdu, a otišao je kao legitiman EL igrač i na pragu reprezentacije. To je bio dugogodišnji proces i opet jedino Zvezda ima zasluga u tome.
                    Slično je i sa nesrećnim Enisom. Eto, da ne bude da nam nije dao nikog, dođe i Enis kao ispomoć, ode posle par meseci. Nikakav doprinos nije dao, nikakva korist za Zvezdu od njega.
                    Zagorac nije hteo EL jer je grobar. Micić nije hteo EL jer je... ne znam šta, valjda isto grobar. Goga hoće EL jer je Varvar u srcu od rođenja. Ima logike.

                    Comment


                    • Ajde reci koji igrač Mege bi bio starter u Zvezdi i u kom trenutku i ko bi zbog tog igrača Mege bio sklonjen iz Zvezde kao sad sa Gogom i Omićem.

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Marjanović pred NBA? Kada se ovako napiše, pomislio bi neko da je Bobi bio viđen u NBA, samo da prođe "finalnu doradu" u nekom EL timu. U tom momentu je Bobi bio svetlosnim godinama udaljen od NBA. Imao neuspešne epizode u CSKA i Žalgirisu, pa preko Nižnjeg i Radničkog iz KG stigao u Megu. Tu je počeo da ga "diže" Miloje, ali očigledno nedovoljno, čim je završio kod nas. Da je zalizani osetio i najmanju šansu da Bobi može u NBA, ne bi videli ni njega u Zvezdi. Ono koliko je napredovao Bobi kod Radonje je bilo neverovatno i niko nije očekivao da postane najbolji centar EL i MVP regularne sezone. Za to Bobi i zalizani treba da zahvale Zvezdi.
                        O Dangubi stvarno ne bih trošio reči. Svi znamo kakav je igrač bio kad je došao u Zvezdu, a otišao je kao legitiman EL igrač i na pragu reprezentacije. To je bio dugogodišnji proces i opet jedino Zvezda ima zasluga u tome.
                        Slično je i sa nesrećnim Enisom. Eto, da ne bude da nam nije dao nikog, dođe i Enis kao ispomoć, ode posle par meseci. Nikakav doprinos nije dao, nikakva korist za Zvezdu od njega.
                        Zagorac nije hteo EL jer je grobar. Micić nije hteo EL jer je... ne znam šta, valjda isto grobar. Goga hoće EL jer je Varvar u srcu od rođenja. Ima logike.
                        Iskuliraj trolčinu, precenjuješ ga objašnjavajući mu u tančine košarkaške stvari, ne razume on to, džaba trud.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Boban je bio NBA prospekt mnogo pre toga...Misko ga je uzeo kada mu je forma bila u velikom padu, sa ciljem da ga vrati i prepakuje ako ne u NBA onda u nekog od najboljih evroligasa. Miloje ga je ipak dovoljno digao....pogledajte statistike Bobija iz te sezone.
                          Micic je odigrao je odlicnu sezonu u Megi.....zasto nije hteo je najbolje pitati njega. Dal je grobar ili ne u to ne bih uopste ulazio, moje misljenje je da je tada sebe previse precenio, posto je za te godine bio jedan od najperspektivnijih plejeva.
                          Last edited by mmajstor; 03-01-19, 13:00.

                          Comment


                          • Za Vasu i Zvezdu je smešno.

                            Zvezda nikada njega ne bi uzela za prvog pleja.
                            Valjda shvatate da je Goga došao u Futuru da bude prvi centar i da nije primereno povlačiti paralele starter vs bekap.

                            Comment


                            • Omić je bila glupost uprave Budućnosti, što se na kraju i pokazalo ovim odlaskom, pa i njegovim doprinosom dok je igrao. Ušla voda u uši posle dva poraza u predsezoni i sezoni, pa se reagovalo u panici. Ja Gogu hvalim od početka sezone, hvaliću ga i dalje (ako zaslužuje kao do sada), bez obzira gde je nastavio sezonu ili karijeru. Mislim da je on naveće pojačanje za Budućnost u ovoj sezoni, računajući sve koji su došli ili otišli.
                              That being said, dolazimo do pitanja da li on može trenutno da nosi poziciju startnog EL centra. To što ga je Miško uvaljao da igra startnog centra u ekipi koja pegla EL i koja ima najveće moguće ambicije u lokalnim i regionalnom takmičenju, ne znači nužno da on to trenutno i jeste. Može se detaljno diskutovati, što ja ovom prilikom ne želim, vreme će pokazati. Samo ću reći da na sve njegove očigledne pluseve, dolaze minusi u vidu neiskustva, psihološkog pritiska i brzog/lakog pravljenja ličnih grešaka.
                              Slično ovome, može se povući paralela sa Zagorcem i Micićem. To što su oni, bustovanjem statsa u Megi, utripovali da su extra igrači, ne znači da to i jesu bili. Takođe, ne znači da su odmah spremni da budu starteri u jednom ozbiljnom evroligaškom i u regionu dominantnom klubu kakav je tih godina bila Zvezda. Mislim da im je to i predočeno u nekim manje ili više formalnim razgovorima koji su se ticali prelaska kod nas. Nije im to odgovaralo, ok. Reality check je ubrzo stigao obojicu, pa sada imamo Zagorca koji ni u Partizanu ne može da bude dominantan i Vasu koji je sam priznao svoju grešku dolaskom u Zvezdu nekoliko godina kasnije da igra BACKUP pleja.

                              Comment


                              • Sto se ovo pominje povratak Lendrija,to bi bas super bilo.
                                Mislim da je ono dobar lik bio i da je dosta uticao na pozitivnu atmosferu u timu.

                                Comment

                                Working...
                                X