Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Omicu, u kakvim klubovima je sve igrao a cista prevara od igraca. Da sad vodim ja Borac Cacak ne bih ga uzeo za centra nema trika...Svaka cast momku uzeo vise od 1m evra za nista...bukvalno za nista..Barovic je mnogo bolji centar, Ivanovic kad dodje, mislim da ide Dzekson ili Koty Klark...to mi je ono 90%. Tako je i najbolje...Mada mi je i ovaj Popovic kriminalan ali eto potreban posle za CG ligu....
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Bas komentarisem to, ajde ovo do sad, ali na osnovu cega njega hoce Armani sad?

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Treba im evroligaški centar, verovatno.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Povreda Tarcevskog.

          Comment


          • Igrao bih pre bez centra nego sa njim...To dovoljno govori koliko je svetska, evropska kosarka u qrcu...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Buducnost dovodi jos jedno pojacanje koje ce zameniti Omica.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Bitadze se vraća u Megu?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ja sam Omica htio u Kkb jos dok je igrao u Olimpiji sa jednom velikom razlikom sto je tada bio potpuno drugaciji igrac. Obecavala je njegova ledjna igra,mlad, njegove kretnje, osjecaj za skok. Sta je bilo sa ovim momkom Boga pitaj. Neka smo ga makli, nisu ni cigani prosle godine bili talicni sa njim.

                  Iskusnom oku Dzasmina Repese bio je dovoljan jedan trening da rijesi misteriju zasto slabo igramo xaxaxaxa

                  Comment


                  • Pa on je Zokija i Barovica nagrdio u finalu onim guzenjem, dok npr kod nas dobije loptu i salje je nazad bekovima, duela bez, u kontakt se nije upustao nijednom. Lagane poene je uglavnom kupio nakon probijanja pleja, a u odbrani glumac, one facijane ekspresije kako se cudi zasto faul ili jednostavno pusti coeka. Sve u svemu lijepo nam je to iskocilo sa njim, jos jedan motiv vise za Zokija da se vrati u top formi.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Pa on je Zokija i Barovica nagrdio u finalu onim guzenjem, dok npr kod nas dobije loptu i salje je nazad bekovima, duela bez, u kontakt se nije upustao nijednom. Lagane poene je uglavnom kupio nakon probijanja pleja, a u odbrani glumac, one facijane ekspresije kako se cudi zasto faul ili jednostavno pusti coeka. Sve u svemu lijepo nam je to iskocilo sa njim, jos jedan motiv vise za Zokija da se vrati u top formi.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Ja se nesto ne mogu sjetiti da ih je nagrdio. Narocito u post igri. Vise mi se cini da je koristio zicere. I par puta sa poludistance je pogodio. Jbg, njegov rejting je bio mnogo iznad njih dvoje. Pa preko njega i Lesora smo izrabljivali pik igru do granica , do besvijesti. Tako da je pitanje da li im je bio plus ili minus. Manjak je centara na trzistu definitivno.

                      Comment


                      • Meni je upalo u oci koliko je puta isao na liniju slobodnih, doduse bezuspjesno jer je imao bas los procenat, ali su mu bekovi bas cesto spustali loptu da igra 1 na 1.

                        Btw:
                        Dobili smo ponudu za Omića, kakvu Budućnost ne može da odbije. To je najveća ponuda za nekog našeg igrača, još od odlaska Dubljevića u Valensiju. Nije još gotovo, razgovaramo o transferu", rekao je Bokan za "Vijesti".
                        [emoji23][emoji23][emoji23]

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Iz moje glave , sa mog aspekta poznavanja kosarke, ja ne bih dovodio centra. Dao bih malom Gogi minute ( misko ce to znat da cijeni ) , Barovicu dao minute ( koliko god to zvucalo sada lose, mislim da Barke moze to odigrat), upregao Erla i Danila i picio sa pokretljivijom kosarkom. Naravno , uz srdacan pozdrav Dzeksonu kad se vrati Dzoni. Ko mu jebe mater, mora se rizikovati , nista ne mozemo da izgubimo, jer ovako ne ide. Dobice ostali na vaznosti, podigni rad na veci nivo ako se ima kad, grupisi momke i sto nam Bog da.

                          Comment


                          • Koti ili Dzeksonja, vidjecemo, neko ce sigurno otpasti.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Omic zvanicno u Milano. Vele da su oko 250000 dobili za njega.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Realno je da je on dobio 150-200k za ostatak sezone od Armanija, a vi manje od 100k obeštećenja ,s obzirom da je potpisao ugovor samo ovu godinu. Visina obeštećenja zavisi od toga na koliko je ugovor potpisan i u kojem momentu se raskida.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X