Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kvota 1.33 na Zvezdu, 3.25 na Budućnost.

    Comment


    • nerealna kvota totalno 1,8...i 2.00 to bi bilo realno po meni

      Comment


      • 3.8 hahahaha. Nista vama banja, odigrajte 2 sa 10 e, ne gubite nista

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Nocas je to realna kvota i realan odnos snaga. Pojedince kakve ima nas tim nije moga da disciplinuje ni coek koji ih je doveo tako da mogu samo da zamislim na sto ce to nocas da lici bez trenera.

          Comment


          • Bice slican rezultat kao iz prethodna dva susreta.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dobija Buducnost

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Kolu dat 35 minuta, Goginjo 30, pa da se proba nesto
                Zvezda dobija, kontra jinx.


                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Ne grese puno kladionice, posebno ne na game day, onda i ako pogrese to igraci po njima izravnaju kako kaze public...sto bi se reklo..Zvezda bez poraza, Buducnost smene, 4 poraza u ABA itd...ovo je trenutno realno stanje stvari...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ko je Đorđe Adžić, trener koji će voditi Budućnost u "Pioniru"?
                    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...nost-u-pioniru

                    Solidna biografija ovog tipa. Da se ja pitam slobodno su ga mogli ostavit do kraja sezone, nista gori nece biti od Jaska fijaska. Ima tu znalacku facu

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Nemamo mi sta da se brinemo oko Repese,isti nam kurac dosao Greg Popovic,Obradovic ili ja ovdje nema pomoci.
                      Buckuris ekipa,nadam se da ce nas Dzasmin dovoljno stabilizovat da ne pukne neka bruka,tipa da ne budemo medju 4.
                      Na ljeto restart,stari budzet i sve ispocetka.Nema tu mnogo filozofije,ovo je rasulo totalno.
                      Nervira me sto se vise ne nerviram,od onoga poraza protiv Cibone sam pregorio skroz,totalno sam ravnodusan.Samo gledam meceve i razmisljam ko ce sad da zajebe.
                      Samo da nas Bokan ne odjebe na kraju sezone,bojim se da je i njemu pun penis svega.
                      Last edited by E1_PG; 30-12-18, 21:17.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Nemamo mi sta da se brinemo oko Repese,isti nam kurac dosao Greg Popovic,Obradovic ili ja ovdje nema pomoci.
                        Buckuris ekipa,nadam se da ce nas Dzasmin dovoljno stabilizovat da ne pukne neka bruka,tipa da ne budemo medju 4.
                        Na ljeto restart,stari budzet i sve ispocetka.Nema tu mnogo filozofije,ovo je rasulo totalno.
                        Nervira me sto se vise ne nerviram,od onoga poraza protiv Cibone sam pregorio skroz,totalno sam ravnodusan.Samo gledam meceve i razmisljam ko ce sad da zajebe.
                        Samo da nas Bokan ne odjebe na kraju sezone,bojim se da je i njemu pun penis svega.
                        Ma to je kosarka, zuivajte u njoj u potezima odlicnih igraca...Imate dobar tim i ako ne bude prvi nije kraj sveta..Zar ne mozete da uzivate i u porazima. Nista nije gotovo i forma se brzo promeni i padne...Treba nam ulaganja na vise strana..Ovo je veceras bio pravi Evroligaski mec i jedini po meni ove sezone na top visini,videlo se svega i svacega, malo su sudije usrale sa one dve blokade ali dobro...Prefinjenost vecine igraca, to je uzivanje..

                        Novajlije odlicne, Popovica merkam vec dosta tekmi,uzasan je..bas uzasan nije za ovaj nivo nikako, ali kad pogledam Dzeksona sa druge strane..bolej ga uvaljajte u Kinu negde dok ima vremna, lik izgleda kao neko dete na terenu koje nema nista i samo dodaje lopte..+Barovic mora pre Omica koji je ne uzasan, nego ono...Kontam da je on nama mozda i najveci krivac za poraz od titule..ono je takva prevara da to nema nigde
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Repesa i zvanicno novi trener Buducnosti.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Bogami sam ja zadovoljan, i ako sam branio Dzikica al vidljiv je napredak. Koliko god rezultat govorio drugacije, ali ova ekipa samo pokazala da moze da igra, sto je po imenima i jasno. Cekamo Dzonija da se vrati, pa da se to jos vise dogradi. Da smo cijelu utakmicu gubili, rekao bih to je to, onih +8, nam daju za pravo da kazemo, pazite se, u koliko god velikom kanalu mi bili, ova ekipa i dalje ima najjaca imena.

                            Utakmica je bila jako interesantna, steta sto se nismo klali do kraja u zadnju cetvrtinu pa da bude spektakl, al svakako bolji je trenutno pobijedio.


                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Srećna vam Nova godina, sve najbolje i da vam klub bude na kraju drugi u ABA ligi, na ličnom planu vam želim zdravlja i porodične sreće!
                              Uživajte u predstojećim praznicima.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Bogami sam ja zadovoljan, i ako sam branio Dzikica al vidljiv je napredak. Koliko god rezultat govorio drugacije, ali ova ekipa samo pokazala da moze da igra, sto je po imenima i jasno. Cekamo Dzonija da se vrati, pa da se to jos vise dogradi. Da smo cijelu utakmicu gubili, rekao bih to je to, onih +8, nam daju za pravo da kazemo, pazite se, u koliko god velikom kanalu mi bili, ova ekipa i dalje ima najjaca imena.

                                Utakmica je bila jako interesantna, steta sto se nismo klali do kraja u zadnju cetvrtinu pa da bude spektakl, al svakako bolji je trenutno pobijedio.


                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Mene je mnogo više obradovalo što smo okrenuli vaših +8 . Biće ludilo u PO ...Zvezda je definitivno broj jedan a ostalo prilično neizvesno . Sinoćno skandiranje je bilo skandalozno , bez ikakvog ali

                                Comment

                                Working...
                                X