Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahagagahahajaja pa gde Repesu luzera da uzmete
    Bolje Dzikic da je ostao do kraja, imali biste sansu da odbranite titulu, sa Repesom je osudjeno na propast.
    Ocajan potez uprave.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Na sve to hoće da prave rezultate u EL sa trenerom koji je vodeći Armani sa duplo skupljim rosterom bio poslednji 2016. ili 2017. ako se ne varam.

      Comment


      • Više ne navijam za vas u EL.
        Baš ste me razočarali ovim potezom.

        Comment


        • https://www.vijesti.me/sport/kosarka...tiv-buducnosti
          Mi smo se jos svadjali par puta sa njim,nemamo bas najljepsu istoriju

          Comment


          • Džiletu da se udeli neka nagrada, ali ozbiljna. Uspeo je ovim otkazom da ujedini Varvare, Delije i Grobare. Svi kukaju, svako iz svojih razloga.

            Comment


            • Zasto li zvezdasi kukaju, treba da slave.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Zasto li zvezdasi kukaju, treba da slave.
                Ovi što kukaju kukali bi sve da im je trener Kerr.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  On meni lici na trenera sa kojim cemo da krenemo dobro,izboricemo 2 mjesto u ABA,konsolidovacemo se a onda ce Zvezda u finalu da nas razbije 3-0,takav osjecaj imam.Nekako mi nema auru pobjednika.
                  Ovo toliko realno zvuci.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • E ne znam, prosto nisam pametan. Opet ovo su Ex Yu galaktikosi, manje vise opet Abu napadat, jer vidjeli smo kako ova ekipa moze ds igra prvo protiv Bajerna. Nadam se samo da je ugovor do kraja sezone...

                    Vidi se da su potreseni

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Last edited by StefanPG; 29-12-18, 18:55.

                    Comment


                    • Nemojte pljuvati igrace zbog ove slike Aba liga instagrama, poslali su je ranije a ovi objavili u nezgodno vrijeme..

                      Udjem u klub zbog Džikića.. kakva sam mu amajlija ebo me pas..

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        ..moja rec sto se tice predvidjanja treba da ti da sigurnost.....
                        Pa dobro Losmi jel si realan pa da toliko tripujes... al mislim stvarno?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa dobro Losmi jel si realan pa da toliko tripujes... al mislim stvarno?
                          Selektore tu sam da ti sluzim i da te zabavljam
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Iskoristicu citat kolege sa naseg foruma



                            Originally posted by CikoPero
                            Evo napokon je Bokan popustio pod pritiskom cuvenih podgorickih znalaca iz sjenke koji su jednom vec upropastili klub bili. Pored njih je sad napokon zadovoljna i vaskolika "kosarkaska" javnost koja nista nikad u zivotu nije napravila i jedino sto zna je da pljune po nekome. Naravno sad su zadovoljni i dezurni kriticari jer su sad jelte dobili trenera koji ce imati "mnogo uigranih akcija" , imati "pravovremene tajmaute" ...itd itd. Dobili su trenera koji ce biti bezgresan ( ka uprkno) i voljece ga do prvog poraza.

                            Da, zaboravih, kad je doveden Dzikic prosle godine , receno je od iste uprave da smo napokon dobili trenera na duze staze i da je okvirni plan da u trecoj godini se primaknemo borbi za titulu u Aba. E tu dolazi do najvece Dzikiceve greske, uzima titulu sa polupismenim timom vec prve godine i donosi ovoj malogradjanskoj sredini nevidjenu radost i srecu. Covjek od tima sa gubitnickim identitetom koji se pravio u godinama iza njega , donosi pobjednicki stav i pomamljuje cio grad.

                            Covjek je u najmanju ruku zasluzio da zavrsi sezonu. Znaci, rijec kontinuitet u ovoj sredini znaci, kontinuitet pobjeda bez prava na gresku. Da, da. Sigurno. To je kontinuitet na seljacki nacin.

                            Novom treneru sve najbolje zelim. Prvi ce pljunuti ovi sto su ga doveli.
                            Tuzno je i to sto su iz kluba davali izjave da su Cedevita i Zvezda opet prvi favoriti za osvajanje, a da cemo mi onda pokusati opet cudo da napravimo. Zasto je onda smijenjen? Plej of je tu, sta je muka?


                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Last edited by StefanPG; 29-12-18, 23:34.

                            Comment


                            • Muka je imati 16 poraza na polusezoni, a pritom ni taj plejof jadranke nije siguran.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Repesa,Spahija,dva najveca gubitnika u Evropi,ako vec hocete Hrvata onda ste trebali Perasovica da uzmete,covek je bio na final fouru sa Baskonijom a ova dvojica ne pamte kad su pobedili u Evroligi,uspevaju da uniste gigante kakvi su Makabi i Armani,nece ostati ni dugmici kad zavrse u Buducnosti od kluba.

                                Comment

                                Working...
                                X