Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Repesa novi trener

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Na žalost po Zvezdu, bilo je samo pitanje dana, da ne kažem sata, kada će Džikić završiti svoju avanturu u Podgorici.

      Comment


      • On meni lici na trenera sa kojim cemo da krenemo dobro,izboricemo 2 mjesto u ABA,konsolidovacemo se a onda ce Zvezda u finalu da nas razbije 3-0,takav osjecaj imam.Nekako mi nema auru pobjednika.

        Comment


        • Kuperovim rijecima, ustedjeli smo Pretpostavljam da je i nama dzentlmenski izasao u susret.




          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            On meni lici na trenera sa kojim cemo da krenemo dobro,izboricemo 2 mjesto u ABA,konsolidovacemo se a onda ce Zvezda u finalu da nas razbije 3-0,takav osjecaj imam.Nekako mi nema auru pobjednika.
            Sad ćeš morati zapisivati ko je kad na parketu kad zavrti s izmjenama. Možda je to dobro za vas jer imate jaku klupu. Moglo je i gore da je preuzeo Spahija.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              On meni lici na trenera sa kojim cemo da krenemo dobro,izboricemo 2 mjesto u ABA,konsolidovacemo se a onda ce Zvezda u finalu da nas razbije 3-0,takav osjecaj imam.Nekako mi nema auru pobjednika.
              U pravu si za njegovu procenu, 100% precizno.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nema to sanse 3-0,sa ovakvim rosterima osvaja buducnost..moja rec sto se tice predvidjanja treba da ti da sigurnost...naravno, dok ne uzmemo pleja ako ovog pojeda sujeta kao sto ga je jela od kada je DR otisao..onda nemas sta da brines..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Mislim ne treba sad docekat covjeka na noz,treba mu dati sansu.Sta je tu je.
                  Meni djeluje da Dzikic jednostavno nije mogao da podnese ogroman pristisak,ova sredina je jako teska,bas gadan mentalitet.
                  Rekao bi neko Pg je mali grad ali jebeno je odje radit,ja nikad prvi evo cini mi se da sam trener ne bih odje radio no bi bjezao odavde dje me noge nose.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Mislim ne treba sad docekat covjeka na noz,treba mu dati sansu.Sta je tu je.
                    Meni djeluje da Dzikic jednostavno nije mogao da podnese ogroman pristisak,ova sredina je jako teska,bas gadan mentalitet.
                    Rekao bi neko Pg je mali grad ali jebeno je odje radit,ja nikad prvi evo cini mi se da sam trener ne bih odje radio no bi bjezao odavde dje me noge nose.
                    Pa ista ta Podgorica je cerala Radonjica i govorila kako on nije trener, jer je gubio neizvjesne zavrsnice. Sinoc poludjeh na cdm, zavrsio sam sa onim topicima.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Evo kazu neki da ce Repesa voditi ekipu vec sjutra protiv Zvezde.
                      To mi bas nema neke logike ali ajde.

                      Comment


                      • Izgubiti košarkaško prvenstvo u Italiji sa Armanijem je ravno kataklizmi koju smo mi ( čitaj: Zvezda ) doživeli prošle godine sa Alimpijevićem i onim rosterom u odnosu na ostale.

                        To je dočekao Jasmin.

                        Osvaja Zvezda ovo, sad sam više nego siguran.

                        Comment


                        • Što ne pojuriste Trinkija onomad, uze ga Partizan za male pare.
                          Šalu na stranu, nije Džile kapacitet za prvog trenera EL ekipe. Niti kada treba da vodi favorita i napada sve trofeje u CG i ABA ligu.
                          Ne znam šta da kažem za Repešu. Iskusniji trener svakako, ali da mi neko ponudi da vodi Zvezdu, glatko bih odbio.

                          Comment


                          • Ja ne znam jesu li ti ljudi sto vode Buducnost normalni,Repesa koga god je uzeo unistio je tu ekipu.Ne znam sta su ocekivali,igraju prvu godinu evroligu i vec misle da je neuspeh ako ne udju u top 8,otpustise coveka koji im je doneo titulu i plasman u evroligu,nista nece uraditi Buducnost sa Repesom,bar da su doveli neko trenersko ime nego Repesa.

                            Comment


                            • imali su Trinkija na pocetku sezone slobodnog ali nisu odabrali dobro ,ako su Dziletaa ostavili da radi nisu sada trebali da ga menjaju nikako ,trebali su da ga ispostuju i da mu ojacaju roster ,i da ga istrpe dve god jer bi bili dominantni u Aba 99%...ovako su se zajebali ....zivi bili pa videli na kraju sezone ...REPESA je poslednji od EL trenera koga bi doveo u tim !

                              Comment


                              • Postoji jaaako doooobar razlog zasto je Repesa bez posla i zasto je dostupan.

                                To je covek koji je uspeo da prospe +17 protiv Partizana u polufinalu ABA lige sa Cedevitom i da na +1 za Partizan ne pravi faul iako bi mu ostalo 3 sekunde za napad do kraja meca. Tada su ga zajednickim snagama spasli Tepic i Nolan Smith, ali je naravno izgubio od Cibone u finalu.

                                Treba li reci da mu je poslednji angazman bio u reprezentaciji Bosne gde je izgubio od Finske i Ceske iako je imao Nurkica. Protiv ekipa bez krstenih petica u sastavu!

                                Taj covek je vise odgovarao reprezentaciji Hrvatske, da nastavi kontinuitet blamiranja. U ABA on nema sta traziti.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X