Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moje skromno misljenje da niste fizicki dobro pripremiljeni,a kao argument dajem tu poslednju cetvrtinu gde vi od pocetka lige stalno kuburite i svi vas skoro tad lome...

    Comment


    • Nesto sam bas optimista od jutros,neki dobar osjecaj imam za naredni period,cak i za EL mislim da cemo prebaciti onu moju granicu od 6 pobjeda sto je izgledalo nevjerovatno.
      Jos malo to da se slegne do proljeca i bicemo prava bomba.
      Kol je bio ta potrebna karika da se sve fino poslozi,i zaista smo sinoc djelovali kao pravi tim.
      Gubimo sjutra od Zvezde,mislim da nam to ne gine ali sad stvarno imamo cemu da se nadamo u nastavku.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Nesto sam bas optimista od jutros,neki dobar osjecaj imam za naredni period,cak i za EL mislim da cemo prebaciti onu moju granicu od 6 pobjeda sto je izgledalo nevjerovatno.
        Jos malo to da se slegne do proljeca i bicemo prava bomba.
        Kol je bio ta potrebna karika da se sve fino poslozi,i zaista smo sinoc djelovali kao pravi tim.
        Gubimo sjutra od Zvezde,mislim da nam to ne gine ali sad stvarno imamo cemu da se nadamo u nastavku.

        Ako vam ovaj tim nije garant da "imate cemu da se nadate" onda sta mi cigani da kazemo ? :-D

        Realno, ovo je najjaci skup pojedinaca ikad u aba ligi.
        Sve osim osvojene titule je ispod ocekivanja.

        Comment


        • Sa Gogom je sve moguce,pa i ta titula.
          Dje ga iskopa Misko svaka mu cast.

          Comment


          • Evo sjutrasnja utakmica proglasena utakmicom visokog rizika.
            http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...og-rizika.html

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Evo sjutrasnja utakmica proglasena utakmicom visokog rizika.
              http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...og-rizika.html

              Tačnije "povišenog rizika" ...ništa posobno , standarna procedura .

              Comment


              • Bojkotuju li i dalje delije kosarkaske utakmice?

                Comment


                • Da...

                  Comment


                  • A nije to to onda,kad nema organizovanog navijanja.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      A nije to to onda,kad nema organizovanog navijanja.

                      Sačekaj , umeju i semenkari da iznenade Možda grešim ali očekujem punu halu i baš dobru atmosferu ...iz puno razloga
                      Last edited by Samo Zvezda; 29-12-18, 12:21.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Sačekaj , umeju i semenkari da iznenade Možda grešim ali očekujem punu halu i baš dobru atmosferu ...iz puno razloga
                        Sto se kaze simpatizeri mogu da budu zajebani kao kratko cebe. Upaljaci, kovanice sav onaj reportoar koji delije ne koriste.

                        Nego Dzikicu je sutra do or die. Po kuloarima se vec spremaju naslednici. Obojica iz susedne nam "bratske" republike.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Sto se kaze simpatizeri mogu da budu zajebani kao kratko cebe. Upaljaci, kovanice sav onaj reportoar koji delije ne koriste.

                          Nego Dzikicu je sutra do or die. Po kuloarima se vec spremaju naslednici. Obojica iz susedne nam "bratske" republike.
                          Ono sto pominju Repesu i Spahiju...
                          Mislim da to nema veze sa realnoscu,a i nesto ne bih volio da vidim ove likove na klupi.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Sto se kaze simpatizeri mogu da budu zajebani kao kratko cebe. Upaljaci, kovanice sav onaj reportoar koji delije ne koriste.

                            Nego Dzikicu je sutra do or die. Po kuloarima se vec spremaju naslednici. Obojica iz susedne nam "bratske" republike.
                            Nije valjda Repeša [emoji3]

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Ono sto pominju Repesu i Spahiju...
                              Mislim da to nema veze sa realnoscu,a i nesto ne bih volio da vidim ove likove na klupi.

                              Da, ja u to ne mogu da poverujem jer ipak je Misko u situaciji da mora da spasava Dzikica sa ovim najnovijim akvizicijama. Morate sada da istrpite Dzikica jer koliko sam upoznat skoro ceo sastav je Miskov plus nijedan manager ne dovodi igraca u klub bez dogovora sa trenerom.

                              Repesa ne znam da li je Miskov, takodje ni za Spahiju ne znam ali dosta toga kod vas ce biti poremeceno jos sa smenom trenera sa ovolikim tumbanjem u sastavu. Pitanje koji bi trener mogao sada to sve posloziti, bez obzira sto je ostalo kao dosta vremena do aprila.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Ono sto pominju Repesu i Spahiju...
                                Mislim da to nema veze sa realnoscu,a i nesto ne bih volio da vidim ove likove na klupi.
                                Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Nije valjda Repeša [emoji3]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ja navijam da dovedu Jasmina Repešu....tek onda nastaje raspad
                                Last edited by nebitan; 29-12-18, 12:55.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X