Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh, tacno cu izbrisat onu muku od foruma, ono je katastrofa sto se sve skupilo oko one teme, nazalost bas zbog takvih komentara strucnjaka i oko kluba je situacija takva kakva jeste, dje svaka kurta i murta daje sebi za pravo da komentarise sta je najbolje. Uzas...

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Skroz korektan intervju od strane Bokana.

      Ne znam koja vest sa Blica ima veze sa 49:30? Ima ono vezano za Bitadzea, sto se ispostavilo kao novinarski spin voditelja, u stilu vucicevih bot novinara koji izmisljaju nepostojece dogadjaje kroz pitanja i onda se daje odgovor na cinjenice koje to u stvari nisu nego najobicnija izmisljotina. To jest Blic naseo i pogresno preneo.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Skroz korektan intervju od strane Bokana.

        Ne znam koja vest sa Blica ima veze sa 49:30? Ima ono vezano za Bitadzea, sto se ispostavilo kao novinarski spin voditelja, u stilu vucicevih bot novinara koji izmisljaju nepostojece dogadjaje kroz pitanja i onda se daje odgovor na cinjenice koje to u stvari nisu nego najobicnija izmisljotina. To jest Blic naseo i pogresno preneo.
        Ne znam za to sto pominjes,mislio sam na komentar Bokana da je ulaganje u kosarku neisplativo i da se boji da je to bacanje para.
        To je stvarno rekao,to je prenio i Blic i Vijesti a neki nisu vjerovali da je to tacno.

        Comment


        • Mislio je generalno na kosarkaski sport ne misleci decidno da je ulaganje iskljucivo u Buducnost bacanje para. I to je korektna izjava zato sto je istinita, a to moze da potvrdi svako ko se razume u kosarku.

          Moje misljenje je da ce sipati sve dok postoji dominacija i igranje u evroligi. Ukoliko se izgubi taj status mislim da ce se budzet vratiti na predjasnji nivo.

          Comment


          • protiv krke je bilo lose..cekamo svi da razbiju nekog, da se sve okrene, ali igre je trenutno problem. strah me na kraju da ne budemo pricali da je losa sezone.
            ako ove godine izguraju play-off, kupili su bar jos 3-4 godine evroligu. do tad da uzivamo i cekamo bolju buducnost

            Comment


            • Originally posted by hallucinogen12 View Post
              ako ove godine izguraju play-off, kupili su bar jos 3-4 godine evroligu. do tad da uzivamo i cekamo bolju buducnost
              Samo da Krka ne bude među 4 onda će vam biti baš zajebano.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Pametan Bokan dovede igrace, kaze da su ulaganjanu kosarku diskutabilna i pusti jadnu Krku, podvali ga Mornaru, da nadu Crveno belima, svi srecni

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Pametan Bokan dovede igrace, kaze da su ulaganjanu kosarku diskutabilna i pusti jadnu Krku, podvali ga Mornaru, da nadu Crveno belima, svi srecni

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Tesko da je bilo sta drugo u pitanju[emoji3]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ovo oko krize u igri i timu je samo spin, vrh smo mi, nego se krijemo [emoji16]

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Izgleda da ćete se kriti do kraja sezone. [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kako vele ono starii, drz' gace drz ljevor. Ili znace ovi podgoricki sto bitisu odje, na pitanje : kako ste zadovoljni sezonom za sada; pravi odgovor je citiranje one ljepotice: " Maksimalno sam zadovoljna

                        Comment


                        • Protiv Bajerna bi valjalo da izgubimo sa manje od 15 razlike,to bi nam podiglo moral poslije ovih sokova.
                          Protiv Zvezde bi najradije ako moze kako da predamo mec pa nek bude nekim sluzbenim rezultatom.Da mi sacuvaju ovo malo zdravlja sto mi je ostalo.
                          Ali ima nesto i komicno u ovim nasim partijama u zadnje vrijeme uhvatio sam sebe u par momenata kako sam srecan i nasmijan,ona prva cetvrtina protiv Krke je nenadjebiva.
                          Samo da smo mi zdravo,dako se Bokan prebaci na fudbal da igramo LJigu sampiona.
                          Ali stvarno kako smo losi,ono ni Dekkard i Guthrie ne bi mogli da nam pozele,i oni su zateceni
                          Last edited by E1_PG; 26-12-18, 19:15.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Protiv Bajerna bi valjalo da izgubimo sa manje od 15 razlike,to bi nam podiglo moral poslije ovih sokova.
                            Protiv Zvezde bi najradije ako moze kako da predamo mec pa nek bude nekim sluzbenim rezultatom.Da mi sacuvaju ovo malo zdravlja sto mi je ostalo.
                            Ali ima nesto i komicno u ovim nasim partijama u zadnje vrijeme uhvatio sam sebe u par momenata kako sam srecan i nasmijan,ona prva cetvrtina protiv Krke je nenadjebiva.
                            Samo da smo mi zdravo,dako se Bokan prebaci na fudbal da igramo LJigu sampiona.
                            Ali stvarno kako smo losi,ono ni Dekkard i Guthrie ne bi mogli da nam pozele,i oni su zateceni
                            Bukvalno, samo ovakav tim ste trebali na pocetku. Ipak je prva sezona EL za sve u klubu a i vecinu igraca. Trebao je ovakav PG a da Gordic bude back up, jos kad dodje Ivanovic bice tu dobro na PG. Na dvojci isto dosta mesta, moze i Bell, Dzekson, Popovic skroz legit...na Tri imate isto tri igraca..Bell,Klark, Sehovic..na cetiri i pet isto...

                            Da budem iskren, mislim da je Omic tu visak, on mi se bukvalno nikako ne svidja, da vodim Timok ne bih ga uzeo majke mi. Nit brani obruc, nit sut, nit odbrane, niti pas...Kako je on uzeo milione i igrao u top klubovima sam bog zna...

                            Protiv Bayerna mislim da imate sanse, samo ako se eliminise Grin, ovi ostali su napadacki limitirani, ako uhvatite ritam niste bez sanse....

                            Mada DR je odmarao sad, problem jeste sto je vezao 2 EL poraza kod kuce+Alba u kupu...ovo ako izgubi drma ce se i njemu klupa bez obzira na sve...takoda ce biti pod pritiskom...Bayern da nema ovog amera, tesko bi igrao...bas tesko..Evo danas ih je Olaseni ubio dole, treba to ispod kosa da koristite sa Gogom i da sakupljateof skokova, to ce biti kljuc utakmice i da pratite spejsing iz sort rola sa Radosevicem tu su bas opasni...ako se to spreci i ovaj amer bude imao los dan..imate sanse...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ma mi smo u goste nivo trece albanske lige,bezopasni skroz.
                              Jadna majka onome ko od nas izgubi kod kuce.
                              Ako Radonjic bude dozvolio tu blazamu nek ga tjeraju ,ali vjerujem da nece.
                              Bitadze je dobro pojacanje,cak ni ova govna u koja smo upali kao ekipa nece moci da neutralisu njegov ogroman talenat.
                              Bell mi djeluje kao igrac koji moze da isprati nase sivilo,nece mu bit problem da se uklopi,dok ne znam sto da ocekujem od toga Norisa,ne mlze biti gori od trenutnih opcija,makar se nadam.

                              Comment


                              • Kol je strasan igrac, odbrana,napad, sve zna da radi za EL vise nego kvalitetan...Ako mu budete legli, cuda se mogu sa njim...Imate njega i Gordica koji mogu da zatvore na 40 minuta Reglanda da mu dusa bude u grlu...Ali samo ako ga primite, u smislu da se napali... i da se oseti kao kod kuce...Bitadze moze ok rolu ali nije on prevaga mislim...Bell isto defanzivac odlican,zna sve..ne znam,defanzivno je to sad ozbiljna ekipa,samo da se Omica resite..on je krater, po meni je Barovic bolji igrac ako gledas komplet..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X