Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bokan najavio jos pojacanja u iducih mjesec dana.
    Neko ce morati da ide izgleda.
    Jasno je napomenuo da postoji sukob medju igracima,i da odredjeni igraci medju starosjediocima i pridoslim lijece svoju sujetu i remete atmosferu.
    Last edited by E1_PG; 21-12-18, 21:14.

    Comment


    • Strah me bogami da je to Gordic, jer je on najagilniji tamo. Ipak je istina bila onaj Popov story na instagram. Pop, Dzoni i Gorda su ocigledno uvrEdjeni bili novim statusom s obzirom na realno donosenje titule u PG. Vidjecemo, sta ce biti

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Last edited by StefanPG; 21-12-18, 21:19.

      Comment


      • Bokan je naglasio da je budzet 3,5 miliona za igrace,sve preko su dodatni troskovi.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Bokan najavio jos pojacanja u iducih mjesec dana.
          Neko ce morati da ide izgleda.
          Jasno je napomenuo da postoji sukob medju igracima,i da odredjeni igraci medju starosjediocima i pridoslim lijece svoju sujetu i remete atmosferu.
          Kao sto danas pisah. Obice im se ovi potezi o glavu

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • E svasta...pravda za starosedeoce!

            Comment


            • Ne mozes ti udovoljit Podgorickoj publici to je problem. Da su ostali svi oni sa Gibsonom i da je dovedeno dva igraca tek bi im pukla pogibija, tad bi bila prica sto ne dovedoste koga, sad kad su doveli prica je cuvaj starosjedioce. Mene bi ozbiljno blam bilo da sa Zokijem i Barovicem izadjemo na EL megdan bilo kome. Jedina greska je mooozda pustanje Gibsona, jer bi znacio dosta za odbranu, sve ostalo je goli penis prica. Realno nam je ovo mjesto, sve ostalo su "strucni komentari operstivaca", zbog kojih su Scepo i Jovovic posli.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Bokan najavio jos pojacanja u iducih mjesec dana.
                Neko ce morati da ide izgleda.
                Jasno je napomenuo da postoji sukob medju igracima,i da odredjeni igraci medju starosjediocima i pridoslim lijece svoju sujetu i remete atmosferu.
                Za Aba ligu imate mogućnost za samo još jednog igrača

                Comment


                • ma kakav Gibson....daleko je taj od EL nivoa. Nemate iskustva na ovom nivou takmicenja, pa je greska je sto rast nije postepen nego se hoce ovako po svaku cenu navrat nanos da se odrzi rezultat. Videcemo sta ce ovo tumbanje da donese.....ekipa je individualno mnogo jaca nego na pocetku sezone.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Za Aba ligu imate mogućnost za samo još jednog igrača
                    Rekao je da do kraja januara postoji mogucnost za dovodjenje igraca,sta ja znam djeluje mi kao da je malo zaprijetio igracima da se uozbilje.

                    Comment


                    • Ukoliko je bilo nezadovoljnih, sujetnih kao sto rece Bokan sada ce tek da ih bude.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Zna on vjerovatno zasto je to rekao,nije to bas naivan covjek.
                        Ja se nadam da ce to izgladiti.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Rekao je da do kraja januara postoji mogucnost za dovodjenje igraca,sta ja znam djeluje mi kao da je malo zaprijetio igracima da se uozbilje.

                          Ne znam šta Bokan radi , samo kažem da imate do sada 19 registrovanih igrača za Aba a max broj je 20

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ne znam šta Bokan radi , samo kažem da imate do sada 19 registrovanih igrača za Aba a max broj je 20
                            Pa dobro ima to jos jedno mjesto,otprilike je rekao da smo na svim pozicijam dobro pokriveni i da nikom nije sigurno.
                            Izbacicu odje emisiju cim je objave,10 minuta traje taj intervju.
                            Evo procitajte
                            https://m.cdm.me/sport/kosarka/bokan...EluWruqgJwDaNo
                            Last edited by E1_PG; 21-12-18, 21:54.

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Bice Erl sigurno cetvorka, sem ako bas ne bude islo Omica, onda bi ga spustali na 5, jer Barovic definitivno vise nema minute. Guzva je na bekovske linije, Pop ce da odradjuje prljav posao, uh ako znam previse sam subjektivan prema nasim igracima, Dzile je na slatke muke

                              Ps. Kol zvanicno potpisao.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Mislio sam na Coty Clarkea da se spusta na 4 jer ne mogu i on i Bell igrati na 3.

                              Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Bokan je naglasio da je budzet 3,5 miliona za igrace,sve preko su dodatni troskovi.
                              Pa negde tu i jeste brojka, mozda malo blize 4 miliona. Ukupan budzet nije ispod 6 miliona sigurno.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Nema sanse da ce Koti cetvorku da igra, sem ako se ne racuna bas nikako na domace igrace, a to bi me jako zabrinulo. Eo vidjecemo sta Dziks sprema

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X