Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis da mozemo Fedora zadrzat?
    Veliki je to talenat,masina prava.
    Ali se bojim da i njega ne upropastimo,nesto nam ne ide sa tim mladima nikako.Svaki nam zavrsi kod Miska na remont.
    Last edited by E1_PG; 20-12-18, 22:37.

    Comment


    • Stefane, kakve su prognoze za dalji tok evrolige? Stvarno bi trebalo da uradite nesto sa tim fondom igraca, ako svi dodju.

      Slede vam tri gostovanja (Bajern, Makabi, Armani) i tu bi trebalo da ugrabite bar jednu pobedu, pa imate 4/5 kuci, tu recimo idu 3, pa posle pauze bajern, Olimpijakos i Efes kuci kad bi dobili dosli bi do tih 10.

      Mislim da nema vise izgovora da u svakom mecu kod kuce ne budete konkurentni, a pritom i ne odigrate nesto na strani.

      Kad si vec tu, kako bi ti rasporedio minute da si na mestu svog avatara?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        Kako nema nijednog mladjeg igraca za perspektivu? Dzoni, Danilo, Aleksa, Pop pa ajde i da racunamo Zokija su momci koji nemaju jos ni 25 godina, Dzoni je tu najstariji sa 24. Tu je Milic Starovlah, momak koji nazalost u ovom EL sistemu trenutno nema mjesto, ali mi nije jasno sto ga nisu poslali makar na pozajmicu u neku od ekipa Aba2. Sa turnira mladih imas tu Drobnjaka i Fedora Zugica koji ce da bude zvijer od igraca i eto Gasovog malog, mada mi se on licno ne svidja previse.
        Dzoni je vec zreo za neke vece pare i inostrani ugovor, ovi ostali koje si nabrojao sem Danila slabo da uopste igraju ... a tek sad ce im sanse za igranje biti svedene na minus beskonacno. Novac je ulozen u instant uspeh, ne na duze staze. A i mnogo je lepse te pare od drzavnih sponzora i privatnih koji su opet drzavni strpati u svoj dzep, a ne svake godine ih gurati u bunar koji ce na kraju zavrsiti kod Miska na racun ili nekoj legiji stranaca.

        Comment


        • Pozdrav svima. Jel zna neko reci pesme koju pevaju Vatvari na melodiju "Sway" Frenka Sinatre? Izuzetno zarazna pesma.

          Edit: Nije Sinatrina, vec pesma Dina Martina
          Last edited by Foghorn Leghorn; 21-12-18, 02:29.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Dzoni je vec zreo za neke vece pare i inostrani ugovor, ovi ostali koje si nabrojao sem Danila slabo da uopste igraju ... a tek sad ce im sanse za igranje biti svedene na minus beskonacno. Novac je ulozen u instant uspeh, ne na duze staze. A i mnogo je lepse te pare od drzavnih sponzora i privatnih koji su opet drzavni strpati u svoj dzep, a ne svake godine ih gurati u bunar koji ce na kraju zavrsiti kod Miska na racun ili nekoj legiji stranaca.
            Igrace oni, kad tad, jer je ovo dio projekta jacanja KSCG i koliko god Dzile mislio da se samo on pita, ne pita se jer ima iznad sebe mnogo vece glave Sto se para u dzep tice imaju ih dovoljno, a svi oni znaju zasto sponzorisu KK, da bi se jos vise dodvorili predsjedavajucem.
            Sad malo oko ovih pojacanja i svega... Ocigledno je da se panici, mada podrzavam nacin na koji se posluje i izlazi u medije. Sta god se desava u klubu mozemo samo da nagadjamo i da zakljucujemo jedino tokom meceva. Jedno je sigurno, Dzile je dobio odrijesene ruke na pocetak sezone a danas vec, uprava vodi politiku pregovora i dovodjenja. Vide i oni sta je problem, ali su svjesni da bilo kojim vecim otkazom tokom sezone, priznaju svoju gresku. Oni i dalje negiraju promaseni line up sa pocetka sezone i koliko god mislili da su spremni docekali EL, tek sad vidimo koliko je to tezak sistem, koji ne prasta. Sad se te greske maskiraju doselekcijom. Sto se minutaze tice, na papir to izgleda ovako:

            Gordic, Ivanovic, Cole
            Dzekson, Popovic
            Suad, Coty, Bell
            Ilic, Danilo, Earl
            Bitadze, Omic, Barovic

            Realno je da Barovic gubi svoju minutazu i mislim da ce Pop ili Dzekson na nosenje peskira, jer Dzoni i Gordic cesto igraju zajedno na 1 2 tako da mislim da ce se "guzva" na plej poziciji tako resavati. Najvise me iskreno brine pozicija 4, jer je mali Aleksa ono malo pred povredu igrao vrlo dobro, strah me da ce on izgubiti minute. Mada opet, zalili smo se na skracen roster, evo sad prilike da se svi rastrce. 20 10 10 minuta je neka realna minutaza na ovim pozicijama dje su tri igraca, osim za Barovica

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Patetika i kukumavcenje oko finansiranja klubova prebacena na odgovarajucu temu - Pomracenje uma. Drzite se teme.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Gogi je ovo predNBA provera tako da ce verovatno ici na nabijanje svoje statistike... realno mu se ne isplati da odigra polusezonu u evroligi kao timski igrac, sta bi time dobio? Omic je takodje poznat kao ne bas najbolji asistent, a Earl je taj koji bi trebalo da najvise sutira po mecu jer drugacije ne ume. Mada Cole kao najveca zvezda na ovim prostorima koja je ikad igrala tesko da ce hteti da ostane u zapecku. A onda i Jackson, ipak je on trojkas rekorder. Bell je odlican individualac u jedan na jedan. Ne pamtim ovoliki broj kvalitetnih individualaca u jednom aba klubu, i da je ovo bila situacija na pocetku sezone Buducnost bi bila ubedljivi favorit u odnosu na sve klubove. Ovako je pitanje da li ce za 3ipo meseca uspeti da naprave timsku igru ili ce ici na oruk pa sta ispadne ispadne.

                Comment


                • Potpisao Bell i zvanicno,ceka se jos Cole.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Potpisao Bell i zvanicno,ceka se jos Cole.

                    Comment


                    • Zavrsen je posao i sa Norisom Kolom.
                      https://www.vijesti.me/sport/kosarka...ce-u-podgoricu

                      Comment


                      • To sad već liči na nešto.

                        Džile ima 3 meseca da to sve posloži kako bi se ponovio veliki uspeh.

                        Uživajte, zaslužili ste, sad imate top tim.

                        Comment


                        • Znau znanje i sa svakim ovako.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Last edited by StefanPG; 21-12-18, 18:15.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Igrace oni, kad tad, jer je ovo dio projekta jacanja KSCG i koliko god Dzile mislio da se samo on pita, ne pita se jer ima iznad sebe mnogo vece glave Sto se para u dzep tice imaju ih dovoljno, a svi oni znaju zasto sponzorisu KK, da bi se jos vise dodvorili predsjedavajucem.
                            Sad malo oko ovih pojacanja i svega... Ocigledno je da se panici, mada podrzavam nacin na koji se posluje i izlazi u medije. Sta god se desava u klubu mozemo samo da nagadjamo i da zakljucujemo jedino tokom meceva. Jedno je sigurno, Dzile je dobio odrijesene ruke na pocetak sezone a danas vec, uprava vodi politiku pregovora i dovodjenja. Vide i oni sta je problem, ali su svjesni da bilo kojim vecim otkazom tokom sezone, priznaju svoju gresku. Oni i dalje negiraju promaseni line up sa pocetka sezone i koliko god mislili da su spremni docekali EL, tek sad vidimo koliko je to tezak sistem, koji ne prasta. Sad se te greske maskiraju doselekcijom. Sto se minutaze tice, na papir to izgleda ovako:

                            Gordic, Ivanovic, Cole
                            Dzekson, Popovic
                            Suad, Coty, Bell
                            Ilic, Danilo, Earl
                            Bitadze, Omic, Barovic

                            Realno je da Barovic gubi svoju minutazu i mislim da ce Pop ili Dzekson na nosenje peskira, jer Dzoni i Gordic cesto igraju zajedno na 1 2 tako da mislim da ce se "guzva" na plej poziciji tako resavati. Najvise me iskreno brine pozicija 4, jer je mali Aleksa ono malo pred povredu igrao vrlo dobro, strah me da ce on izgubiti minute. Mada opet, zalili smo se na skracen roster, evo sad prilike da se svi rastrce. 20 10 10 minuta je neka realna minutaza na ovim pozicijama dje su tri igraca, osim za Barovica

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Mislis li da ce sada Dzikic vise spustati petorku i stavljati Clarka na 4, kada je Bell u igri? Bilo je reci da vam treba neki skorer da pokrene napadacki ekipu kada ne ide, ali ima to i svoje lose strane i vidu 3 pleja i 2 dvojke kojima treba dati minutazu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Bice Erl sigurno cetvorka, sem ako bas ne bude islo Omica, onda bi ga spustali na 5, jer Barovic definitivno vise nema minute. Guzva je na bekovske linije, Pop ce da odradjuje prljav posao, uh ako znam previse sam subjektivan prema nasim igracima, Dzile je na slatke muke

                              Ps. Kol zvanicno potpisao.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Bice Erl sigurno cetvorka, sem ako bas ne bude islo Omica, onda bi ga spustali na 5, jer Barovic definitivno vise nema minute. Guzva je na bekovske linije, Pop ce da odradjuje prljav posao, uh ako znam previse sam subjektivan prema nasim igracima, Dzile je na slatke muke

                                Ps. Kol zvanicno potpisao.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Cestitke
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X