Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek.

    Comment


    • Gospodin.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Džile da ga vodi na večeru u Hilton.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • A sta Pesic ima ovo da komentarise??????

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Bravo za Pesića,čestitke Budućnosti,svaka čast!

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Cestitke za jos jedan skalp, Baskonija, Barselona i CSKA..ko zna,mozda i F8 nije tako daleko
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Pa dobro, samo se ispostavilo da crne slutnje raznoraznih navijaca drugih klubova nisu imale osnova. U ovakvom sistemu takmicenja samo bas rastimovana i nemotivisana ekipa ne moze da dodje do 5-6 pobeda, a motivisane ekipe kao one iz ABA lige ce uvek moci da uhvate na spavanju bogatije protivnike, pogotovo u 2. delu sezone. Tako je uostalom i Alimpije zabelezio svoje jedine 4 pobede posle Zalgirisa.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Alimpije je zabeležio 11 pobeda protiv raznih ekipa, između ostalog i protiv budućeg prvaka Evrope na njihovom terenu. Džikiću fali još 8 pobeda da se izjednači sa tim rezultatom. To je jedino tačno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Uvek.
                    a i kada je u odnosima dva prestonička kluba pričao o favorizovanju od strane sudija....

                    Čestitke navijačima Budućnosti na velikom skalpu, verujem da je Pešić realan.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Iznenadjenje, viteska borba, doktorska pobjeda. Utakmica fizicki dosta jaka. U situaciji u kojoj smo, mislio sam da nemamo dovoljno goriva za takvu utakmicu, ali nekako su momci izvukli. Svaka cast. Posebno me raduje nacin na koji smo pobijedili sa vrlo dobrom odbranom, bez procenta suta, sa ovakvim zdravstvenim stanjem......svaka cast momcima. Hvala na cestitkama.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        A sta Pesic ima ovo da komentarise??????

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Možda zato što je trenerska legenda i ima sva pravo da brani struku od raznih "stručnjaka"...

                        https://twitter.com/FCBbasket/status...37165167026176
                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Samo Zvezda; 07-12-18, 11:47.

                        Comment


                        • Dekkard zaboravlja cinjenicu da njegov kosarkaski guru trenutno pali vatru u Sibiru i da ce i tesko tamo opstati dok se ne vrati temperatura na -20. Alimpije je imoa Zvezdu koja je imala sistem i iza sebe 4g EL i velikog ulaganja. Jeste uspeh 11 pobeda ali to je sustinski bilo 17 mesto mislim i to tako treba gledati, ne kao broj pobeda vec mesto na kom ce biti na kraju.

                          Ono sto je Dzikic promenio jeste kruzenje lopte, izbrisao malog PG i vidi se da je Earl krenuo da igra mnogo racionalnije, naravno vratio se na igru sa 2 sutera na 4 i 5 i Omic svakako nije igrac za 20+minuta u EL. Earl je okrenuo sezonu za sad, sa svojom promenom igre, ne sutira vise tek tako kad god primi loptu,racionalniji je tri puta..Ukljucio je vise igraca i stvarno igraju dobro. Jeste se barsa ispormasivala kao nikada do sada,ali su igrali bez Ivanovica i vecim delom Gordica...i sa samo 3 stranca i to treba istaci uz povredjene neke igrace iz rotacije..

                          Bice zanimljivo pratiti sta ce Buducnost uraditi na trzistu, ovo je dobro i za CZ da oseti mali strah, ali svakako ovom timu treba pojacanje,samo ste sad kupili vreme da ne morate zuriti...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Uspjeh bi veliki bio da ne budemo zadnji,to bi bas bilo neocekivano za mene,ali imas jos dosta da se igra.Mozda se Turci pojacaju preko zime.
                            Nikolic je meni doktor,kako je smiren lik,lagan je nekako bas.

                            Comment


                            • Samo krvava koljena odbrana



                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Cestitke, i ja nisam ocekivao , davao sam bam maksimum 5 pobeda ali deluje da se podizete, bice bas zanimljiv mec uskoro u Bg u.

                                Comment

                                Working...
                                X