Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ivane, jesi video kako vam je gospodar srecan, ko dete, njemu je najteze bilo pratiti ovu neizvesnu zavrsnicu.
    Mora mu se priznat da je bio strpljiv,sve one silne poraze je ispratio ali je ostao dosljedan i pokazao se kao pravi lojalni navijac

    Comment


    • Pa vi još smenjujte Džileta i razmišljajte o otkazima Klarkovima.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ovo cu da uramim iznad kreveta, bila jednom jedna Buducnost! Najvec sportska pobjeda u Moraci!



        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Jeste da Hajnc nije zagradio Nikolića ali hoće lopta da nagradi.Nikolić je to zaslužio

          https://twitter.com/EuroLeague/statu...484583938?s=19

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Pa vi još smenjujte Džileta i razmišljajte o otkazima Klarkovima.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Dzikic je sam bio dao ostavku,a uprava je odbila i dala mu podrsku.Ja sam mu dao podrsku,kao i StefanPG sto je isto bitno naglasiti,jako bitan faktor smo nas dvojica.Za Klarkove sam malo jeo govna to priznajem.
            Last edited by E1_PG; 23-11-18, 21:58.

            Comment


            • Govorim o mnogima koji su želeli Džilovu glavu na panju.
              Debeli dokazao ko je u stvari.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Čestitke, dobili ste zato što sam vas ja prvi put odlučio da gledam. Ne znam što ste kukali na igrače, strance, ozbiljna pojačanja. Kroz ove utakmice se raste i vjerovatno ste prvi favoriti u ABA, neće Zvezda i Cedevita napredovati protiv Brescie i neke Grinje.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Udaren je penis u celo podgorickim strucnjacima, sjedite doma nemojte dolazit. OVO NIJE POZORISTE!

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment




                    • Kakav ludacki mec, kakva partija momaka u plavom. Mislio sam inace da odgledam druga dva meca koja su bila na programu, upalim slucajno drugo poluvreme, a do kraja - kakva epski mec. Dostojan evrolige u svakom smislu.

                      Mislim da je svako neutralan ovde navijao za plave, zaista su dali sve za pobedu.

                      Sto se tice losijih strana, vidi se da se KKB podize i sada nema razloga da ne budu prvi favoriti u regionu. Jbg, neko igra sa CSKA, neko se potuca i gubi po Andorama i Bresama. Znaci ovo dosta, dosta ste napredovali od onog konfuznog starta.

                      Ono sto je dobro je sto imamo dobre sanse za prednost domaceg terena, pa ce to malo iznivelisati stvari.

                      Cestitke Ivanu, tatanki, Stefanu i ostalim Podgoricanima i pristalicama KKB.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Govorim o mnogima koji su želeli Džilovu glavu na panju.
                        Debeli dokazao ko je u stvari.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Dzile brat,veliki je stres dozivio pocetkom ove sezone,sad bi trebalo sve nekako lakse da ide.Ogroman je pritisak bio i na njega i na igrace.
                        Pod ovim lakse ne mislim da ce sad nastaviti da nizu pobjede nad velikanima ali ce igrati opustenije,to sigurno.

                        Comment


                        • Protiv Olimpijakosa zbog reprezentativnih obaveza ce nam faliti 4,5 igraca koliko sam shvatio.Bezbolno,ipak nije da bi smo imali neke sanse u tom mecu.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Udaren je penis u celo podgorickim strucnjacima, sjedite doma nemojte dolazit. OVO NIJE POZORISTE!

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Xaxaxa glibovima koji vole samo kada se pobjedjuje....

                            Comment


                            • Dobar mec zaista. Jedva cekam reprizu da sa mirom pogledam. Dali smo dosta trojki ali jebiga ne mozemo mi da dobijemo Cska drugacije. Mada su i oni sipali lopatom.

                              Comment


                              • Momcovi sve je ovo krasno i lijepo ali sad nam slijedi mnogo bitna utakmica sa Zadrom,mora to nekako da se dobije.Zadnja dva gostovanja smo tamo izgubili,tradicionalno nam ne leze.Vratimo se u realnost,spustimo se na zemlju.

                                Comment

                                Working...
                                X