Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Red je da i djetici ostave nekog traga u istoj. Cestitke!
    Hvala Kronosčiću.

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Rileks, poruka je svima generalno u Srbiji i CG, sto nemaju drugo sto da komentarisu, nego gledaju je li 4700 ili 4800 ljudi doslo. Koga boli penis, gledajte kosarku, podjite nekad, dajte podrsku svome klubu. Ostavite se Covketovih floskula.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Amin - kome je do dobre kosarke ovo je taman, sitnicari ce uvek nalaziti razlog da ostanu u svom limbu mizerije.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Hvala Kronosčiću.
        U glavu te ludu i tvrdu - da me znas licno, nikad ne bi upotrebio deminutiv za mene.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Rijetko dobijamo al kad dobijemo to je sa stilom (21).Sto bi ovo?

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            U glavu te ludu i tvrdu - da me znas licno, nikad ne bi upotrebio deminutiv za mene.
            Sto ocekujes u nedelju?Imam osjecaj da ce da bude strasan mec,iako Zagorac nedostaje za potpuni sou.
            Opasan je zabar(nista uvredljivo),smislice on neku taktiku da nam zagorca zivot.
            Last edited by E1_PG; 15-11-18, 20:38.

            Comment


            • Obratite paznju koliko je suteva bilo otvorenih. Kakva lakoca u sutu kad udju prve dvije. Kako se Dzekson sali, jaoooo.

              https://youtu.be/-zZIVc5i7v0

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Ako sam slagao sto samo reci, ovako...ne dipr.
                Cestitke na skidanju mraka, sada i vi znate kako to izgleda
                Ipak...ne mogu da se nacudim da niste skinuli mrak sa dafakom (dackom), realno kod vas su blokade u glavama najveci problem.
                Last edited by nebitan; 15-11-18, 21:14.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nismo vise zadnji,15 ti smo.Cisto da napomenem.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Nismo vise zadnji,15 ti smo.Cisto da napomenem.
                    Mislim da nije bitno, jer ako nisi prvi ... drugi se ne racuna.

                    Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • A nekad se slavio top12, brzo se sve zaboravlja.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Sad slijedi gostovanje Himkiju,forumski znalci imamo li tu kakve sanse ili ne,poslije toga CSKA,nadam se da ce bit festa.

                        Comment


                        • Ovaj IvanPG podseca na prosecnu devojku/tetku u Areni kad dodje 20 000 na utakmici Evrolige. Prvo ovo sa 4-26 kao nekakvom razlikom u odnosu na 2-28, pa onda ocekuje strasan mec protiv Partizana (tu moze Partizan da dobije jedino ako budu obe ekipe igrale lose, ogromna je razlika u kvalitetu), pa onda pita kakav je Himki, ranije prica kako je Zalgiris mnogo slabiji.

                          Nista licno, ali ne mora bas svaka misao da se pretvori u post.

                          O utakmici, neko ce reci epski ih je isao sut, to je tacno, ali je bitno sto je Gordicu uzeta lopta iz ruke jer je njegova igra da gusi sve ostale, a tako ni Armani sa Jamesom ne moze da pobedjuje. Previse tapka loptu, oruzje mu je prodor koji na ovom nivou nikako ne prolazi. Ovog puta mnogo bolje je kruzila lopta, ostavljen Popovic na klupi umesto da se besomucno menja, tako da je to napravilo razliku.

                          Dakle, Gordic i Popovic max 10 minuta zajedno, pojacanje in. Pojacanje, Gordic, Ivanovic, Jackson, Clarke i Sehovic spolja, Clark, D.Nikolic i centri unutra.

                          Videlo se i kako ste gubili ranije, udje Gordic i posalje los pas na ugao Clarku i sad on treba nesto da izmislja.

                          Za naredne utakmice, mozete tuci Barsu na svom terenu, Gran Kanariju tamo jer su mnogo losi, a bice vise pobeda kada pocnu ovi revijalni mecevi. Evo sad Real zamalo da izgubi od Himkija bez Shveda cim su otisli na 6-0.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by blond View Post
                            Ovaj IvanPG podseca na prosecnu devojku/tetku u Areni kad dodje 20 000 na utakmici Evrolige. Prvo ovo sa 4-26 kao nekakvom razlikom u odnosu na 2-28, pa onda ocekuje strasan mec protiv Partizana (tu moze Partizan da dobije jedino ako budu obe ekipe igrale lose, ogromna je razlika u kvalitetu), pa onda pita kakav je Himki, ranije prica kako je Zalgiris mnogo slabiji.

                            Nista licno, ali ne mora bas svaka misao da se pretvori u post.
                            Druze tu smo temu davno arhivirali,nemam ja pojma o kosarci ali me ponese euforija pa pisem komentare jedan za drugim kao traci.Pokusacu da se obuzdam u buducnosti.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Druze tu smo temu davno arhivirali,nemam ja pojma o kosarci ali me ponese euforija pa pisem komentare jedan za drugim kao traci.Pokusacu da se obuzdam u buducnosti.
                              Nemoj, nikoga ne vređaš i ne spamuješ, ne troluješ...da su svi tolerantni kao ti (na forumu naravno) mi bi fercerali bez banova a Kronos bi dao ostavku jer ne bi imao posla.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Evo i za ljubitelje statistike:
                                Attendance: 4426

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X