Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Jedini igrač iz KK Budućnost (sadašnji roster) koga bih voleo da vidim u Zvezdi, autentični "pipač vrha table".
    Nadam se da će izaći jači iz povrede.
    Ja sam ga hteo još dok je Radonja bio kod nas ...nevezano za to , dečko je tek počeo da igra i to baš dobro. Običan doskok i ode sve u qrac

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Jedini igrač iz KK Budućnost (sadašnji roster) koga bih voleo da vidim u Zvezdi, autentični "pipač vrha table".
      Nadam se da će izaći jači iz povrede.
      Ja bih voleo da vidim i Ivanovica i Omica. Slazem se, veliki hendikep, iako se to ne vidi na prvi pogled. Mnogo je bolje izgledala KKB sa njim nego sa metiljavim Clarkom u sastavu. Jedan od razloga sto smatram da Dzikic nije dobro vodio proslogodisnju seriju (za razliku od Zourosa, koji je koristio vise igraca). Ilic, Sehovic, D.Nikolic, stranci - nikakav doprinos. Trener koji ume da stiska jednu tipku na dzojstiku (Hatcher, Armstead, Ivanovic i Gordic...).
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Nahebali smo. Povrijedjenom Zokiju i Aleksi pridruzili se Omic i Danilo N. Neizvjesni su za Baskoniju.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Au jbt, pa vi onda imate samo jednu peticu i cetvorku (ne racunam tu Kotija koji moze na 4 isto).

          Comment


          • Auuuu katastrofa u najavi.
            Baskonija je bas jaka ispod kosa. Ne znam kako bi parirali i da su svi ovi zdravi

            Comment


            • Ubice nas Baskonija,katastrofa se sprema,0-7 jebenti.
              A tek se treba igrati sa Barselonom,CSKA,Fenerom....
              Ja sam predvidio na pocetku sezone 4-26 skor ali to sad izgleda kao bajka.Nadam se da cemo naucit nesto iz ovoga i da cemo drugacije radit za 10,20 godina kad ponovo osvojimo Aba ligu.

              Comment


              • Bitno je da budu spremni za nedelju ovi roviti igraci, a ove prognoze necu ni da komentarisem, toliko je neozbiljno da nije ni dostojno komentarisanja. Pocev od dekkardovih 8 pobeda, pa do sada ovih 4-26 je super. Kako je to super i kako je to uopste i bitno kad se ne zna koliko ce na prolece biti revijalnih meceva u kome ce svako svakoga da dobije?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Blondi ja kazem da sam najavljivao 4-26,sad kazem da je to bilo neozbiljno od mene.Ova ekipa je bas nikakva,meni je zao sto je to tako ali realnost je realnost.Ja bih sad sve snage usmjerio na Aba ligu,EL nek igraju sa Starovlahom i Zokijem,nek se izigraju momci.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Blondi ja kazem da sam najavljivao 4-26,sad kazem da je to bilo neozbiljno od mene.Ova ekipa je bas nikakva,meni je zao sto je to tako ali realnost je realnost.Ja bih sad sve snage usmjerio na Aba ligu,EL nek igraju sa Starovlahom i Zokijem,nek se izigraju momci.
                    Ja sam i na Zvezdinom topicu pisao da taj broj pobeda nije narocito bitan. Tacno je, igrate lose i rastimovano i u tome je vas problem. Sto vam se igra raspadne kada vas neko stisne i kada je bitno. A u ovakvom sistemu je najbitnije kada se izgube sanse za TOP 8. Mozete vi imati 1-16 pa na kraju 9-21, to je uzasna sezona, a mozete imati 5-5, pa nekoliko uzastopnih poraza i na kraju 6-24 i to je bolje od prve varijante.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Ja sam pesimista uvijek bio i sve vidim crno.Ja vec zamisljam iducu sezonu kako se borimo sa Krkom da ne budemo zadnji,klub finansijski iscrpljen,Bokan napustio klub.Sve mi se to vrti po glavi.

                      Comment


                      • Cenis da Krka nece ispasti ove sezone?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Imam osjecaj da se Ivan kvalitetno zajebava na ovaj topik

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by blond View Post
                            Cenis da Krka nece ispasti ove sezone?
                            Vidis o tome nisam razmisljao.Rekao sam ja tebi davno da me uvijek ispravis

                            Comment


                            • Tribine sve praznije,e da nam je ovaj Sengelija da smo ga doveli nekako pa makar se drzava citava zaduzila.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Tribine sve praznije,e da nam je ovaj Sengelija da smo ga doveli nekako pa makar se drzava citava zaduzila.
                                Zima, ide se na slave pre no na utakmice - bice bolje s` proljeca.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X