Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Komšo naše prvo učešće u EL je bilo sa 4 pobeda i 6 poraza što je sasvim zadovoljavajuće za debitanta, u drugoj sezoni 6 pobeda i 4 poraza... nakon te godine se promenio format i Radonjić i Zvezda su imali 13 pobeda (ako se ne varam). Ovde se ne pljuju igrači Budućnosti već (bar ja) se smatra da je kapetan kriv što brod tone.
    Kao što sam prošle godine onog "pokušaja od trenera" smatrao najvećom greškom Čovića i dan danas mi nije jasno u kakvoj su rodbinskoj vezi, tako smatram da Džikić nije za ovaj nivo košarke.
    Predugo je on u košarci a da se nije okušao do sada u EL u bilo kom klubu (pa i Partizanu gde je i Jovanović dobio šansu), malo je to u najmanju ruku sumnjivo. Ima još prilika, 24 pokušaja ali iz utakmce u utakmicu pritisak je sve veći i brzo će doći do pucanja.
    Imala je kkcz više pobeda ...ali nije fer pisati o tome ovde. Meni su dva utiska sa ove utakmice ...povreda Alekse Ilića( voleo bih da nije ozbiljnija ) i zvižduci Erl Klarku.

    Šta će oni raditi i kakve poteze će vući , to je ipak njihova stvar .Očigledno je da nešto moraju da urade

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Veliki hendikep za Buducnost je povreda Alekse Ilica. Uopste, Dzikic ne deluje kao trener koji ume da vodi EL ekipu - sta ce mu toliko igraca od kojih niko ne ume da pogodi kada je najbitnije?. Pisao sam vec da je toliko katastrofalno vodio ekipu da je 1 Alimpije mogao rutinski da ga dobije. Alimpije cija ekipa se raspala u toku sezone, cija ekipa nije mogla nikoga da dobije u gostima.

      Umesto da se otvorio za pleja i jos jednu zver od igraca, on dovodi sutera kome nema ko da omoguci suteve, beskorisnog Clarkea i privatnika E.Clarka.

      Ovaj tim:

      Wolters, Gordic
      Ivanovic, Popovic, Jackson
      Anderson, Sehovic
      A.Ilic, D.Nikolic
      Omic, Barovic, Z.Nikolic

      Uz mozda neku jeftiniju cetvorku bi bio mnogo konkurentniji.
      Ja bih rekao da Buducnosti fali isto ono sto je Trinkijeri prepoznao i u Partizanu - vodja na terenu. Pokusano sa Gordicem i Ivanovicem i ne ide, a Earl vodi samo sebe i nema uticaj na druge. Taj neko mora da bude nalozen da svojom energijom pokrene ceo tim, a sta najvise moze pokrenuti igrace na ovim prostorima nego domaci igrac koji oseca sta znaci pobediti za tim iz svoje zemlje (ili strani koji ima i kvalitet i energiju jednog Kvisija Milera kojeg je jako tesko iskopati)??
      Npr. Dubljevic, domaci igrac sa kvalitetom. Ubaciti Popovica vise u vatru, Sehovic da ima ulogu Simona u Zvezdi, a plejmejkeri da se vise preorjentisu na asistencije... kao da im fale uigrane kombinacije nego svako igra za sebe.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Komšo naše prvo učešće u EL je bilo sa 4 pobeda i 6 poraza što je sasvim zadovoljavajuće za debitanta, u drugoj sezoni 6 pobeda i 4 poraza... nakon tee pmenio format godine sro i Radonjić i Zvezda su imali 13 pobeda (ako se ne varam). Ovde se ne pljuju igrači Budućnosti već (bar ja) se smatra da je kapetan kriv što brod tone.
        Kao što sam prošle godine onog "pokušaja od trenera" smatrao najvećom greškom Čovića i dan danas mi nije jasno u kakvoj su rodbinskoj vezi, tako smatram da Džikić nije za ovaj nivo košarke.
        Predugo je on u košarci a da se nije okušao do sada u EL u bilo kom klubu (pa i Partizanu gde je i Jovanović dobio šansu), malo je to u najmanju ruku sumnjivo. Ima još prilika, 24 pokušaja ali iz utakmce u utakmicu pritisak je sve veći i brzo će doći do pucanja.




        2013/14 4/6
        2014/15 6/4 ......4/10
        2015/16 5/5 ...... 7/7......0/3
        2016/17 novi format 16/14
        2017/18 11/19

        ukupno 53/68

        Comment


        • Kako ce Mornar da nas tresne jedno 20 razlike,oni su uvijek najvise motivisani protiv nas i Partizana.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Kako ce Mornar da nas tresne jedno 20 razlike,oni su uvijek najvise motivisani protiv nas i Partizana.
            Jok, no ce protiv KK Donji Stoj biti motivisani.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Jok, no ce protiv KK Donji Stoj biti motivisani.
              Jeste ali protiv Zvezde i Cedevite su nekako meksi.

              Comment


              • Nije to do Mornara
                Kad igraju sa boljim ekipama deluje kao da ništa ne znaju ali to ih protivnik pritisne pa deluju nezainteresovani

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Jeste ali protiv Zvezde i Cedevite su nekako meksi.
                  Dobili nas u 1/2 f Aba ...Oni igraju maksimalno protiv svih , nisu oni Mega

                  Comment


                  • Ja vam kazem moj utisak,to ne mora uopste da bude tacno.
                    Pavicevici imaju svoj poseban motiv protiv nas,ali to su neka unutar crnogorska prepucavanja i rivalstva.
                    Buducnost ima puno vecu podrsku drzave,sto je cinjenica i to vjerovatno stvara kod barana inat,dize motivaciju.
                    Inace ja volim Mornar i zelim im sve najbolje,mozda se do kraja sezone i prebacim u njihov navijacki tabor.

                    Tatanka kad ces nam otvorit dusu ovdje i kazat sve sto ti je na srcu?Cekamo izvjestaj sto se u upravi krcka.
                    Last edited by E1_PG; 10-11-18, 14:48.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Jeste ali protiv Zvezde i Cedevite su nekako meksi.
                      Aludiras da to ima veze sa "velicinom" klubova ili? Partizan je ovih godina dosta slabiji od Zvezde i Cedevite, a protiv Buducnosti je u pitanju rivalstvo na CG nivou. Sto je neko vec napisao, Mornar je prosle sezone uticao svojom pobedom da Buducnost izgubi 1. mesto i prednost domaceg terena. Nisu kao Mega da igraju samo protiv odredjenih klubova.

                      A to sto nagovestavas da ces se prebaciti u njihov navijacki tabor dovoljno govori koliko ozbiljno navijas za Buducnost.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Ništa meni ovo oko Mornara nije jasno. Kve podele? Je l Budućnost ponos Milove a Mornar srpske CG?

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          Aludiras da to ima veze sa "velicinom" klubova ili? Partizan je ovih godina dosta slabiji od Zvezde i Cedevite, a protiv Buducnosti je u pitanju rivalstvo na CG nivou. Sto je neko vec napisao, Mornar je prosle sezone uticao svojom pobedom da Buducnost izgubi 1. mesto i prednost domaceg terena. Nisu kao Mega da igraju samo protiv odredjenih klubova.

                          A to sto nagovestavas da ces se prebaciti u njihov navijacki tabor dovoljno govori koliko ozbiljno navijas za Buducnost.
                          Ne aludiram na velicinu tih klubova,ne bi ni u kakvom ludilu stavio Buducnost ispred Zvezde u tom smislu.Pavicevic je stari zvezdas,vjerovatno to ima malo uticaja

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ništa meni ovo oko Mornara nije jasno. Kve podele? Je l Budućnost ponos Milove a Mornar srpske CG?
                            I Buducnost i Mornar su ponos Crne Gore zadnjih godina,velike su uspjehe napravili.

                            Comment


                            • Mislio sam u smilslu jesu li Barani kao Kotor i Herceg Novi, nisam baš nešto upućen, od Srba znam samo Stojana Sekulovića dole. Što se mrze? Zato što država gura Budućnost?

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Mislio sam u smilslu jesu li Barani kao Kotor i Herceg Novi, nisam baš nešto upućen, od Srba znam samo Stojana Sekulovića dole.
                                Ne znam ako te zanima etnicki sastav tih crnogorskih opstina potrazi popis iz 2011 te imas ga na internetu sigurno.
                                A drzava gura Buducnost vec 20 godina,to je klub-drzavni projekat.Mala smo mi zemlja,ne mozemo da guramo 2 drzavna projekta mnogo bi bilo.A i prirodno je da to bude klub iz glavnog grada.
                                Last edited by E1_PG; 10-11-18, 15:49.

                                Comment

                                Working...
                                X