Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Jako ozbiljno izgleda ovo sa Aleksom Ilićem[emoji34] Užas ...

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Sta se desilo?

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Sta se desilo?

      Povredio se ...koleno .Ne bih da baksuziram ali nije izgledalo ni malo naivno

      Comment


      • Odavno nisam video da publika ovako izviždi domaćeg igrača , kao što su Podgoričani izviždali Erl Klarka

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Odavno nisam video da publika ovako izviždi domaćeg igrača , kao što su Podgoričani izviždali Erl Klarka

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Mekel u Areni, Vasa posle Darusafake u Areni, au imamo i mi svoje slavne proslosti.

          Comment


          • Kako se Aleksa povredio? Inače ništa čudno, ta negativna energija se smo skupljala od poraza sa Zvezdom u Banja Luci... samo čekam kada će Bokan da iscipelira rokera.
            Last edited by nebitan; 09-11-18, 20:22.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Mekel u Areni, Vasa posle Darusafake u Areni, au imamo i mi svoje slavne proslosti.

              I Radičević u Areni ...ne kažem da toga nema kod nas , ali ovo večeras je baš bilo žestoko .Teško će ovaj Klark ostati u Budućnosti.
              Last edited by Samo Zvezda; 09-11-18, 20:08.

              Comment


              • Očaj živi šta igra Budućnost... Ne pamtim tim koji u kontinuitetu igra ovako loše u EL. Nisu samo rezultati, tj. ovih 0/6 u pitanju, već to što ne postoji naznaka da Džikić zna šta radi i gde je pošao. Ako preživi sledećih nedelju dana na klupi... ne znam šta da kažem. Onako ljudski, košarkaški, morate da menjate bar jednog igrača i trenera. A onako ciganski, želim Džiletu da ostane što duže na klupi.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Mekel u Areni, Vasa posle Darusafake u Areni, au imamo i mi svoje slavne proslosti.
                  Zar nisu i Woltu zvizdili? Zato protiv juniora nijedan zvizduk.

                  Earl Clark je zasluzio te zvizduke, igrac koga apsolutno zabole za sve. A mene boli glava kada gledam ovu KKB i nacin na koji pokusavaju da igraju u EL.

                  E da, dva kluba iz ABA u EL, dobar vic.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Vidi se da Dzikic nema kontrolu nad ekipom.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ne videh ovoliko kritika posle Brese i Ulma - ali je "in" da se opljuje Buducnost.
                      Prva im je sezona u EL, pa sta?
                      Seremo da smo bili bolji - a bili smo i grdji od njih.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Bitno je da smo konstantni,forma nam ne oscilira.

                        Comment


                        • Veliki hendikep za Buducnost je povreda Alekse Ilica. Uopste, Dzikic ne deluje kao trener koji ume da vodi EL ekipu - sta ce mu toliko igraca od kojih niko ne ume da pogodi kada je najbitnije?. Pisao sam vec da je toliko katastrofalno vodio ekipu da je 1 Alimpije mogao rutinski da ga dobije. Alimpije cija ekipa se raspala u toku sezone, cija ekipa nije mogla nikoga da dobije u gostima.

                          Umesto da se otvorio za pleja i jos jednu zver od igraca, on dovodi sutera kome nema ko da omoguci suteve, beskorisnog Clarkea i privatnika E.Clarka.

                          Ovaj tim:

                          Wolters, Gordic
                          Ivanovic, Popovic, Jackson
                          Anderson, Sehovic
                          A.Ilic, D.Nikolic
                          Omic, Barovic, Z.Nikolic

                          Uz mozda neku jeftiniju cetvorku bi bio mnogo konkurentniji.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ne videh ovoliko kritika posle Brese i Ulma - ali je "in" da se opljuje Buducnost.
                            Prva im je sezona u EL, pa sta?
                            Seremo da smo bili bolji - a bili smo i grdji od njih.
                            Komšo naše prvo učešće u EL je bilo sa 4 pobeda i 6 poraza što je sasvim zadovoljavajuće za debitanta, u drugoj sezoni 6 pobeda i 4 poraza... nakon te godine se promenio format i Radonjić i Zvezda su imali 13 pobeda (ako se ne varam). Ovde se ne pljuju igrači Budućnosti već (bar ja) se smatra da je kapetan kriv što brod tone.
                            Kao što sam prošle godine onog "pokušaja od trenera" smatrao najvećom greškom Čovića i dan danas mi nije jasno u kakvoj su rodbinskoj vezi, tako smatram da Džikić nije za ovaj nivo košarke.
                            Predugo je on u košarci a da se nije okušao do sada u EL u bilo kom klubu (pa i Partizanu gde je i Jovanović dobio šansu), malo je to u najmanju ruku sumnjivo. Ima još prilika, 24 pokušaja ali iz utakmce u utakmicu pritisak je sve veći i brzo će doći do pucanja.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ne videh ovoliko kritika posle Brese i Ulma - ali je "in" da se opljuje Buducnost.
                              Prva im je sezona u EL, pa sta?
                              Seremo da smo bili bolji - a bili smo i grdji od njih.
                              Realno, svi su se mučili u prvim sezonama. I Partizan i Zvezda. Sećam se onih tekmi na TV Avala Partizan - Ulker kada Tripković istčava iz blokova i prangija.

                              To je sve normalno.

                              Dok se malo igrači naviknu i opuste, ja tipujem da će prva pobeda doći na nekom gostovanju. Pustiće ruku bez pritiska i dobiće nekoga.

                              Comment


                              • Kako se Zvezda mucila u prvoj sezoni? Imala je 4-6 i izgubila 2 na jednu loptu. Nidje veze poredjenje, kao da Buducnost gubi jer im je to prva sezona posle ihaha vremena.

                                Partizan je kada je imao 2-12 imao prelose timove, sezonu pre toga imali su 6-8.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X