Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja Zvezdu pamtim iz doba kada je Obradović igrao kod nas, u prvom i drugom mandatu. Ono što je uradio nakon povrede mu nikada neću zaboraviti, kao ni Topiću koji ipak ima malo blaži tretman kod mene. Da ne zaboravim i nokaut i slomljen nos tom istom Topiću na treningu. Ostali su umesto mene sve već rekli, daleko mu lepa kuća.

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Ja Zvezdu pamtim iz doba kada je Obradović igrao kod nas, u prvom i drugom mandatu. Ono što je uradio nakon povrede mu nikada neću zaboraviti, kao ni Topiću koji ipak ima malo blaži tretman kod mene. Da ne zaboravim i nokaut i slomljen nos tom istom Topiću na treningu. Ostali su umesto mene sve već rekli, daleko mu lepa kuća.
      Кошкања каквих имаш колико хоћеш на тренинзима, само већина не добију пажњу медија. Ако Обрадовић буде ангажован од стране Будућности биће то још један логичан степеник у његовом стасавању у врхунског тренера. Следећи је ангажман од стране врхунског ЕL клуба, па NBA.

      Comment


      • Nije ovo obično koškanje bilo, ovaj je završio u bolnici i slomljen mu je nos.
        http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiv...01041606.shtml

        Comment


        • E, ali vrhunskog EL kluba i NBA kluba. Preterujes, dekki.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ne verujem u to. Ako Buducnost bude menjala trenera to ce onda biti vruc krompir za svakog evroligaskog trenera koji ce gledati da izbegnu. Obradovica smatram evroligaskim iako dugo nije igrao evroligu, i mislim da kad bi se vracao na ove prostore bi bilo najprirodnije da preuzme svoju Zvezdu ili reprezentaciju Srbije. Za Buducnost mislim da nije pametna promena trenera, jer ih je taj trener i uveo u ovo takmicenje i probudio ceo grad. Ali nikad se ne zna.

            Comment


            • Vidis to sa prelaskom u Bud sam potpuno zaboravio! Ej cijelu sezonu se oporavljao o nasem trosku i kad je trebalo da se oduzi, dobijemo mahanje. Goni ga u kurac, nek je popio otkaz jaoooo koliko me je razocarao tada, kako sam samo mogao da zaboravim.

              Comment


              • Ja se toga uopste ne secam.... prvi njegov mandat je bio legendaran, i sigurno ce ostati upisan kao jedan od najboljih igraca koji su ikada igrali u nasem dresu.
                Kada je otisao u Buducnost vec je bio na zalasku karijere, i ne secam se ni kako je tamo igrao. Verovatno ne bas najbolje, niti se secam koja je tada generacija bila u Zvezdi.

                Comment


                • Не знам, надам се да Џикић има излазну стратегију, ако га задеси отказ десиће се то у врло неповољном тренутку за њега. Партизан само што је нашао тренера, делује да су и Олимпија и Крка нашли одговарајућа решења за њихове овогодишње амбиције. Евентуално Игокеа, мада би то дефинитивно био грех према Насеру Трајковићу, истинском господину и веома симпатичном човеку.

                  Comment


                  • Čekali smo ga kao ozeblo sunce, u tom periodu su se neke stvari lomile i Partizan nije bio glavni Zvezdin protivnik, Budućnost je bila jako opasna. Dovedemo ga, on celu sezonu povređen, propadne nam ta priča, pa ajde sledeća sezona je naša, a on car pokupi se i ode u glavnog konkurenta...

                    Comment


                    • @Ganac ne sjecam se bas najbolje al cini mi se ovako da je bilo, mi u nekoj fin krizi, on u to vrijeme bas bomba pojacanje kao Pefi danas, dolazi u klub al cini mi se da nije zvanicne utakmice odigrao i povredio se, cijele godine ga cekali na oporavak i svi su bili u fazonu ajd valjda ce produziti ugovor, bilo bi fer prema klubu kad on ode za Buducnost kad su pravili onaj mega projekat.

                      Ako Buducnost otpusti Dzileta onda stvarno nisu fer. Istina je da je najveci krivac za ovo sto igraju sad ali ipak im je donjeo EL.

                      Comment


                      • Ne znam koliko im je pametno da menjaju trenera, njima treba sistem. Moze novi trener da dovede svoje igrace po meri (i to je tesko), ali tek onda treba da klikne sa Gordicem, Ivanovicem i ostatkom starosedeoca.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ствар је у томе да се у Будућности не назире ни с од система, а и сам Џикић није познат као тренер који ради на тај начин, већ сваке године драстично мења тим који води. Оно што се променило од ове године је то да није био припремљен за овај ниво такмичења, пре свега он, а онда и његови играчи, и нови и они од прошле године.

                          Comment


                          • Nesto gledam raspored i - ako Buducnost ne dobije neki od naredna dva meca kod kuce, samo Barselona ce biti sansa da se izbegne 0 pobeda do NG, mozda Gran Kanarija i Bajern u gostima ako ovima nije dan.

                            Nema Dzikic igraca na koga moze da se osloni kada je gusto. Pametnije bi mu bilo da je doveo neku zvezdu nego dva Clarka.

                            Alimpijevic je startovao sa 2 pobede (obe na racun Rochovog umeca i Bjelicine lude forme - da nije bilo jednog ili drugog imao bi 0-4). Posle je doslo 5 uzastopnih poraza, pa Real, pa Efes, pa Valensija. U svim tim pobedama je ucestvovao Antic kao nekakav cheat koga nismo imali posle Zalgirisa i to bi bilo to.

                            Hocu reci, niko sa ovim sastavom ne bi umeo mnogo bolje u EL. Dzikiceva greska je pre sto je dovodio igrace sa kojima nije imao ideju sta da radi.

                            Obradovic je takodje failovao prosle sezone, a i ove, jednostavno nije on trener za velike klubove - jos uvek.
                            Last edited by blond; 04-11-18, 22:13.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by blond View Post

                              Alimpijevic je startovao sa 2 pobede (obe na racun Rochovog umeca i Bjelicine lude forme - da nije bilo jednog ili drugog imao bi 0-4).
                              И Реал да није имао Дончића и Рејеса не би освојио EL.
                              Last edited by 20. век; 04-11-18, 22:16.

                              Comment


                              • Nije za poredjenje ligaski deo sa zavrsnim turnirom evrolige. A i Doncic i Reyes su homegrown igraci, pricamo o pojacanjima i promasajima sa njima.

                                Ukratko dekki, omasio si fudbal i u ovoj inkarnaciji, trebalo ti je samo 7 postova.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X