Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Recimo stave ga jednog dana da igra poslednji meč koji se recimo završi u 12 uveče, a sledećeg dana igra u 2 popodne. Tako nešto je nezamislivo da se desi RF, zato i treba dići glas protiv takvog odnosa. Nije tenis samo jedan igrač, i usudio bih se da kažem da je njih 200 važnije od njega samog.
    To se toliko puta desilo na mastersima, a tamo nema dan odmora, ali vi to ne pamtite, selektivna amnezija
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nije stvar u tome šta je bilo pre 3,4,5 i više godina, nego ovo što se uspostavilo na ovogodišnjem AO i što se pokušava da se to proturi kao nešto normalno i očekivano. Ne, i nenormalno je i nemoralno i opasno je i ugrožava tenis kao sport, treba jasno to reći i stati na put tome.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pa je l' se desilo samo sad ili se desava vec godinama?
        Bilo bi lepo da se usaglasite, pa da onda pricamo

        To je nesto kao ovaj kopiran clanak, smeta mu sto je Fed prosle godine imao 2 dana odmora pred finale, ali za ovu godinu nista ne kaze, smeta mu sto je Fed trenirao indoor, ali precutkuje da je to mogao i Cilic da uradi itd.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Svi vi Fed fanovi trebalo bi da se zapitate koliko zaista volite tenis ili se divite onom što predstavlja, ili još bolje rečeno, kakvim ga pokušavaju da predstave mediji RF i dokle ćete da idete u opravdavanju ovih svinjarija koje se rade u njegovo ime gde on šatro ne zna uopšte šta se dešava? Kakav će vam ćivot biti kad se RF konačno povuče? Previše pitanja, premalo odgovora.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kao i sto sam ti rekao Bojana, ne radi se ovde o principu. Vrlo je jasno da se radi o hejtu Feda ili o tome da Novak nije cenjen u svetu i ocima ostalih kao u fanovima Novaka.

            I igra se igra zvana skakanja sa optuzbe na optuzbu bez ikakvih konkretnih oggovora, kao sto recimo dekkard sada pokazuje koje podseca na pravog politicara koji govori mnogo a nista ne kaze. To je ta igra gde nije bitno sta je tacno ili ne, jer se lingvisticki igra igra da ja na pitanje napadnem pitanjem, kad ga uhvatis u sah mat poziciju on ide na sledecu stvar i tako u krug.

            A i kao st on negde napisa, nije on ovde da diskuyuje, on je ovde da slusa sta on ima da kaze, pa ovo gore jos jasnije recimo postane.

            Da se radi o principu pa covek i sa ljudske strane prihvati i ceni, ali se ne radi, ali se krije iza "morala" koji ne postoji i koji se krsi svaki dan, ali se i za to nadje izgovor koji je dovoljan sam sebe covek da ubedi, a ni to nije tesko.

            EDIT: Jer onda treba da se protestvuje protiv zlog biznisa kada Novak u odnosu na ostatak dobije bolju poziciju ili bolje placen ugovor na osnovnu iste realnosti na osnovu koje dobije Fed u odnosu na ostale, ali kada Fed dobije onda je biznis zlo i mi moralisti to prihvatiti necemo i boricemo se bla,bla,bla,blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Na kraju krajeva nemojte sebe lagati bar za razlog, meni je sve jedno, ne utice na mene, kao sto ne utice ni na Feda, Novaka, organizatore AO-a, USO-a,W-a,RG-a. Al ako se bolje osecate jer sebe ubedite, onda samo napred, pa cak i da ispadnemo mi Fed navijaci nemoralni ili sa god. Pritom Bojana je pravi fan, ja Feda volim zbog nacina na koji igra tenis, a Novaka ne volim jer sam kontras i onda kad slusam ljude sa nasim mentalitetom sta sve baljezgaju onda pocnem da ne volim Novaka, jer kao sto znamo mi svetu da objasnimo kako treba, tako znamo da im objasnimo o moralu isto, jer mi sve znamo a rupa smo bez dna, ali koga ce realnost zaustaviti da razmisli samo malo.

            EDIT2: I da, sa ovim sam ja zavrsio pricanja oko ove nebuloze.
            Last edited by Seoski Terminator; 31-01-18, 13:54.

            Comment


            • od 1:04 pa narednih minut i Kurijerov zakljucak

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Da, igrao se taj dan dnevni mec, finale mix dubla, isto pod krovom.

                bio uvod,cigurno-a komentar na dodato-ništa...?

                tak da-kad sam se predstavljao ovde kazao sam da verujem u teorije zavere,i sve veći pristalica što vreme više prolazi

                hteo sam još nešto da dodam,ali možda kasnije
                Last edited by Beocca; 31-01-18, 14:26. Reason: oće mi se
                Wizard

                Comment


                • Delpo je u agenciji Team 8, pa ne vidim da ga je to sprecilo da ga pobedi na USO

                  postoji nesto sto se zove profesionalizam, samo jep itanje da li ti znas sta to znaci
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja ne znam da li su Federer ili Rafa osvojili i jedan slem, a da se ovde nije pricalo da je nezasluzeno. Odmah ostala dva tabora skoce. Presmesno
                    13/13!

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      A sto se mene tice, mrzim sto si ti srecna, zbog toga mi je najzalije sto je Federer uzeo . Dok na primer sa druge strane obozavam Vucinu, pa mi je drago izrazito zbog njega. I onda samog sebe stavljam u zajebanu sittuaciju: Federer treba da osvoji je u sebi pomislim "To Gandalf ce biti srecan, bas mi je milo!" ali onda u istom trenutku pomislim i "O neeeee! Ali i Bojana ce biti srecna, ko ce je trpeti tek sada ???!?!?!! "
                      Nakon toga ne znam sta da mislim, pa se pogubim u mislima ....
                      Opet kada vidim ovoliko uvlacenje i ovolike privilegije ne mogu sebe da nateram da se radujem pa ni zbog Mitrandira.
                      Ma opusteno Sandu

                      Originally posted by dekkard View Post
                      Svi vi Fed fanovi trebalo bi da se zapitate koliko zaista volite tenis ili se divite onom što predstavlja, ili još bolje rečeno, kakvim ga pokušavaju da predstave mediji RF i dokle ćete da idete u opravdavanju ovih svinjarija koje se rade u njegovo ime gde on šatro ne zna uopšte šta se dešava? Kakav će vam ćivot biti kad se RF konačno povuče? Previše pitanja, premalo odgovora.
                      Ne volim tenis toliko. Kakav ce mi zivot biti? Manje cu trositi vremena na tenis (ionako sam poslednjih godina drasticno smanjio gledanje tenisa), sto je odlicno jer cu imati vise slobodnog vremena za neke druge stvari

                      Originally posted by dekkard View Post
                      Rodžer Federer kancer tenisa!
                      Upravo je Role nesto najbolje sto se desilo tenisu. Tenis (sport, ne onaj lik) treba bukvalno zahvalan da mu bude sto se desilo da on bude teniser.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Delpo je u agenciji Team 8, pa ne vidim da ga je to sprecilo da ga pobedi na USO

                        postoji nesto sto se zove profesionalizam, samo jep itanje da li ti znas sta to znaci

                        bilo je pitanje momenta kada ćeš spustiti na lično
                        Wizard

                        Comment


                        • I meni seoski daje savete o pecanju a gledaj ga kako se primio na filigrantsko precizan zabačaj
                          Treba imati baš debeo obraz ili nedovoljno znati pa staviti Federera i Đokovića u istu rečenicu kada je reč o privilegijama.
                          Inače seoski da ti bude lakše po belosvetskim portalima mnogi Nadalovi navijači vrlo ogorčeno pišu o AO dešavanjima.
                          Znam da ih sa takvim stavovima ima i u baruštini ovdašnjoj pa ne bi bilo zgoreg da i oni koju prozbore.
                          Činjenica je da niko nije imao ovakve privilegije.
                          Činjenica je da su svi nosioci igrali u dnevnom terminu i to u danima najveće žege osim Federera.
                          Činjenica je da je zbog igranja u brutalnim uslovima turnir desetkovan što se nosilaca tiče.
                          Činjenica je da za turnir na otvorenom navlačenje krova po vedrom danu nije praksa.
                          Sve su to činjenice koje možete karikirati i izvrtati koliko god ali ih ne možete pobiti argumentima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by joshmor View Post
                            bilo je pitanje momenta kada ćeš spustiti na lično
                            Licni nivo?
                            Kako sam te ja to uvredila, samo sam te pitala da li znas sta znaci profesionalizam?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Licni nivo?
                                Kako sam te ja to uvredila, samo sam te pitala da li znas sta znaci profesionalizam?
                                bojana,ja se još uvek ne zakopčavam na leđima,tak da...pustio sam ti...
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X