Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imas njihove konferencije, obojici su rekli da razmisljaju i obojici su oko 19h rekli da ce igrati sa zatvorenim krovom.
    Takodje, obojici su ponudili trening u zatovrenim, Cilic nije hteo nego se zagrevao gde se zagrevao ceo turnir.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • ma daj,bira termin,a nije znao za krov
      Wizard

      Comment


      • Evo šta je Čilić izjavio:

        Organizatori su uoči početka meča odlučili da se zatvori krov "Rod Lejver arene", a Čilić je rekao da je bilo teško aklimatizovati se na dvoranske uslove, posle treninga koji je obavio tokom dana na temperaturi od 38 stepeni.

        "Moram da kažem da je ta odluka... da li bi možda bilo drugačije? Pretpostavljam. Bilo je teže privići se, posebno na početku meča. Kada je zatvoren krov bilo je hladnije nego što sam očekivao. To je bilo veoma, veoma teško, posebno za finale, da budete u takvoj situaciji. Nisu me pitali za mišljenje oko krova, a nisam želeo da se raspravljam, nisam želeo negativne misli", rekao je Čilić.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • ponavljam,AO je prvenstvo na otvorenom,ako su devojke mogle da ginu,zašto nije mogao i Gospodin
          Wizard

          Comment


          • Imas njegov intervju na sajtu, odes i procitas

            Q. Did you have an option to practice inside? He obviously chose that.
            MARIN CILIC: Yeah, I did. But for me, I played during all tournament on the same court, practiced on the same court, so warmed up there. That was it.
            a ni jednog ni drugog nisu pitali za misljenje, samo su im saopstili
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bez veze raspredate o krovu, to je samo mali deo puzle.
              Žele izfabrikovati najboljeg svih vremena, pošto u priči ima malo rupa nastoje to pre pemzije zakrpiti. Sitnice poput tajminga, žreba, krova... nefer prema ostalima.
              Kad ispune taj cilj nadam se da će tenis vratiti onaj sjaj koji je imao pre 4-5 godina, ovo sad je lakrdija.

              Comment


              • pa uspeli su,masovna histerija,fanovi koji su...ne znam...
                Wizard

                Comment


                • Nazalost danasnja odluka da se mec igra pod zatvorenim krovom je skandalozna. Mislim naravno da vise odgovara Rodzeru. Nije on tako mlad koliko god da se sprema. Imalo bi to vise uticaja na njega nego na Marina. Vidim i Endi Marej nije mogao da veruje u to. Treba i ostali dobri teniseri javno da pricaju o tome kako organizatori mnogih turnria tretiraju Rodzera, mozda ce da pomogne. Ali to moraju da urade skoro svi, jer ako neko sam to kaze moze da bude u velikim problemima.
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Imas njegov intervju na sajtu, odes i procitas



                  a ni jednog ni drugog nisu pitali za misljenje, samo su im saopstili
                  Ne moraju oni da pitaju Rodzera za misljenje, znaju oni sta njemu odgovara. Zna i Rodzer. Naravno, ne odgovara mu da prizna. Iskusan je on, i intervju je fantasticno odradio.
                  Last edited by 147; 28-01-18, 22:53.

                  Comment


                  • đejmi,mislim,ne endi

                    torpedo objasnio ostalo
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      pa zasto dovodis u pitanje Fedovu izjavu?
                      Pa pitala sam te i obrazlozila...inace ja uopste ne dovodim u pitanje njegovu izjavu, napisala sam to bas lepo, vec te pitam.... zasto je ovo istina sto on kaze da nema veze sa navlacenjem krova i da nije znao, a mi opet znamo da ima ugovor sa njima, dakle zasticen je na vise navoa, dok ono sto je Novak rekao na konferenciji nije bila istina, izricito si tvrdila?

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kakav ugovor ima sa njima?

                        Fed je otvoreno rekao da ce traziti i da je trazio onog dana da igra uvece, ne vidim zasto bi sad lagao oko krova?

                        z3 compact using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • na da će tržiti,veća da JE TRAŽIO-rečeno posle meča
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Kakav ugovor ima sa njima?

                            Fed je otvoreno rekao da ce traziti i da je trazio onog dana da igra uvece, ne vidim zasto bi sad lagao oko krova?

                            z3 compact using Tapatalk
                            Pa kako kakav ugovor? Da njegova agencija ima saradnju/ugovor sa Australian Tennis org, USTA, i kime još oko formiranja i organizacije Lejver Kupa.

                            Nisam ja tebe ni htela da pitam kako njemu veruješ, a ovom drugom ne, već sam htela više da konstatujem... eto zanimljive jedne situacije, pa pošto sam radila nešto za posao u međuvremenu, izgubila nit i otišlo u drugom pravcu... pristrasnost je sasvim normalna, nego eto primetih i jednu isključivost, ali to verovatno ide jedno sa drugim (ništa loše ne mislim).

                            A inače činjenica da je priznao da je tražio da igra uveče i ona da li je u finalu tražio eventualno da se zatvori krov... ipak ima totalno drugačiju i različitu težinu, nikako to ne moze biti isto.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Vidim, osvojio je USO prosle godine...

                              Makar bi nesto drugacije izjavio, jer znamo da nema problem da otvoreno te stvari kaze. Ali on i Marin su dali identicnu izjavu plus je Marin rekao da je imao mogucnost indoor treninga.
                              A takodje, ne vidim kako je Cilic ostecen odlukom da se igra pod krovom, servirao je brze za 5,6 km/h u proseku nego na celom turniru, imao je idealne uslove, brzu podlogu, sve sto njemu i odgovara kao igracu.

                              z3 compact using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • prosto-oštećen je tako što bi lakše podneo vrućinu i vlagu,mlađi je,zamisli...
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X