Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa preterao je, igrao je punu sezonu, od januara do novmebra, a on nije bas mlad da to moze da izdrzi. Kad malo bolje razmislis i kad je bio mladji, retke su bile sezone gde je on igrao bas sve.
    U Parizu je on uveliko bio povredjen, a ako si pratio posle vesti, kasnije je krenuo i pripremu za ovu sezonu zbog povrede.
    Jurenje prvog mjesta je ono sto je radio Endi i igrao iz sedmice u sedmicu, Rafa je jednostavno igrao sve sto je normalno da igra. Ali slazemo se da nije vise tako mlad i logicno da ne moze u komadu da izdrzi duze od nekih godinu i po, tako da je morao odmoriti poslije Pariza, samo ocu da kazem da to nije posljedica sad neke pretjerane zelje za prvim mjestom nego jednostavno takvo mu je tijelo

    Comment


    • Da je bio povređen ne bi ni igrao, a kamoli osvojio set. Ako se i povredio tokom meča, to je od naprezanja na koje ga je naterao Marin svojom igrom. Tako da Marin ima svo pravo na radovanje.
      Last edited by dekkard; 23-01-18, 12:28.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Nema nista od toga, Cilic osvaja titulu. Mozes slobodno da stavis neku kintu. Sudjeno mu je.
        Mislio sam na eventualni njihov mec u buducnosti, ne na sledeceg meca Marina na AO, odnosno protiv Edmunda.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Kineza.
          Koreanca
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Azijata
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Jurenje prvog mjesta je ono sto je radio Endi i igrao iz sedmice u sedmicu, Rafa je jednostavno igrao sve sto je normalno da igra. Ali slazemo se da nije vise tako mlad i logicno da ne moze u komadu da izdrzi duze od nekih godinu i po, tako da je morao odmoriti poslije Pariza, samo ocu da kazem da to nije posljedica sad neke pretjerane zelje za prvim mjestom nego jednostavno takvo mu je tijelo
              Pa nije normalno da neok ko je imao karijeru kao Nadal igra sve masterse recimo u jednoj sezoni i plus jos par turnira iz serije 500. Sada placa kaznu. Jel se secas recimo kada su Novak ili Rodzer igrali sve masterse u jednoj sezoni?

              Comment


              • Titula će u Međugorje ili Japan

                Comment


                • Originally posted by pedja147 View Post
                  Pa nije normalno da neok ko je imao karijeru kao Nadal igra sve masterse recimo u jednoj sezoni i plus jos par turnira iz serije 500. Sada placa kaznu. Jel se secas recimo kada su Novak ili Rodzer igrali sve masterse u jednoj sezoni?
                  A kad to Novak nije igrao sve masterse,ne racunajuci prethodnu sezonu, evo odma iz glave, jednom je izbjegao Madrid, ostalo stvarno ne znam, a Federera ne mozes usporedjivati u toj prici, iako je i on manje vise uvijek imao isti raspored uz eventualno propustanje MCa ali dodaj Basel, Dubai Halle i slicno.
                  Last edited by Mrkela; 23-01-18, 12:25.

                  Comment


                  • Djokovic nije igrao od 2013. sve masterse. 2016. nije igrao Sinsinati, 2015. i 2014. Madrid, 2013. je cini mi se igrao sve( mada je tada do Roland Garrosa samo u Monte Karlu bio dobar). Tada je imao 26 godina, a Nadal prosle godine 31.

                    Comment


                    • Velika pobjeda Cilica.

                      Cestitke!

                      I na USO 2014. je bio u izgubljenoj poziciji a onda je upao u trans i pomeo sve do kraja.

                      Comment


                      • Ajde sad i Wozniacki da leti

                        Comment


                        • Originally posted by pedja147 View Post
                          Djokovic nije igrao od 2013. sve masterse. 2016. nije igrao Sinsinati, 2015. i 2014. Madrid, 2013. je cini mi se igrao sve( mada je tada do Roland Garrosa samo u Monte Karlu bio dobar). Tada je imao 26 godina, a Nadal prosle godine 31.
                          Nije igrao zbog olimpijskih Cinci, Madrid zbog RG, nije ni Rafa svake sezone igrao sve masterse, ne razumijem poentu. Prosle sezone je igrao ali je gubio u ranim kolima, nije isto kada ides do kraja kao Roger ili Nole I kada gubis rano, evo bas me zanima koji je masters trebao Rafa preskociti prosle sezone, ako nije tesko da napises pa da vidim s Tonijem

                          Comment


                          • Po meni je trebao da preskoci ili Sangaj( u tom slucaju i Peking) ili Pariz. Mislim naravno da nije isto da li igras 2 ili 5 meceva, ali je najveca razlika izmedju jednog i nijednog meca. Jer da odigra i jedan mec on mora da ode u to mesto, mora da trenira itd. Dakle, ne moze da se odmara, a to je kljuc. Nije igrao zato sto ili nije bio spreman ili je odmarao. Obicno je bolje birao svoj raspored, ali ne i na kraju prosle godine. Veliki cilj mu je bio da bude prvi, a sada placa posledice toga. Mogao je lepo da odmori kao i 2016. i ne igra zavrsnicu. Ne razumem zasto je uopste pokusavao da igra London. Sada placa cenu tog kraja sezone.

                            Doduse, Nadal je uvek bio takav. On kada igra, igra sve, kada ne igra, ne igra nista. Njemu su potrebni mecevi i ne moze da igra malo turnira kao Rodzer, ali je svakako mogao da proredi kraj prosle sezone.

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              Koreanca
                              најзад неко да убоде,
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by pedja147 View Post
                                Po meni je trebao da preskoci ili Sangaj( u tom slucaju i Peking) ili Pariz. Mislim naravno da nije isto da li igras 2 ili 5 meceva, ali je najveca razlika izmedju jednog i nijednog meca. Jer da odigra i jedan mec on mora da ode u to mesto, mora da trenira itd. Dakle, ne moze da se odmara, a to je kljuc. Nije igrao zato sto ili nije bio spreman ili je odmarao. Obicno je bolje birao svoj raspored, ali ne i na kraju prosle godine. Veliki cilj mu je bio da bude prvi, a sada placa posledice toga. Mogao je lepo da odmori kao i 2016. i ne igra zavrsnicu. Ne razumem zasto je uopste pokusavao da igra London. Sada placa cenu tog kraja sezone.

                                Doduse, Nadal je uvek bio takav. On kada igra, igra sve, kada ne igra, ne igra nista. Njemu su potrebni mecevi i ne moze da igra malo turnira kao Rodzer, ali je svakako mogao da proredi kraj prosle sezone.
                                Tako je placa ceh odigranih dva meca u Parizu i jedan u Londonu sigurno je trebao preskociti Aziju i doci u dvoranu bez meca dva mjeseca bio bi sigurno spremniji

                                Comment

                                Working...
                                X