Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Džumiju je trebalo 10 gemova da se oslobodi straha.
    Da vidimo šta stvarno može.
    Ne moze nista ali se barem trgnuo malo i pruza nesto jaci otpor. Bolji je trenutno ali ce opet izgubiti set. Onda kada si dva u deficitu to je to.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Skijanje Nisu normalni
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Jebe Dzumhura sto ne moze da nadje balans izmedju strpljive igre i agresivnosti. Fh nikako nije u stanju da iskontrolise, kada god je pokusao da igra dublje u kontinuitetu gresio bi. A vidi i sam da nema nista od prebacivanja sa Nadalom.
        Nadal sa druge strane prosecan, kada mu zatreba kao malopre na primer pritisne malo vise i uzme bitne poene. Za ostale se pobrine Dzumhur sam.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ne moze nista ali se barem trgnuo malo i pruza nesto jaci otpor. Bolji je trenutno ali ce opet izgubiti set. Onda kada si dva u deficitu to je to.
          Servira loše, naročito drugi zbog čega mu je svaki servis gem tiha patnja.
          Za podlogu ove brzine treba mu forhend sa manje spina koji nema u repertoaru.
          sigpic

          Comment


          • Uze Cilkan 1.set u TBu, a Conga i Kirijos ekstremno bitan set igraju
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Razmahani Cipe,samo sto mu BH sluzi samo da namesti protivniku da poen izgleda lepse,ali ajde siguran na svom servisu i prilicno dobar FH

              Ako Congic dobije ovo eto nama Bugarceta u SF

              Comment


              • i Nadala u finalu, bez ozbiljnog protivnika
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Napravi se spektakl od meča kao što smo svi očekivali,Conga servira baš dobro kao kada je uzeo masters...Kirijos odličan uzima on ovaj tb ipak je on majstor za isto
                  Temeritas est damnere quod nescials!

                  Comment


                  • Idemoo
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • strasno bitan set je uzeo Nik, a Conga mesecima ovako dobro nije igrao
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Oće Conga da se obračuna sa nekim sa tribina!Opomena od sudije
                        Temeritas est damnere quod nescials!

                        Comment


                        • Sjajan mec. Kyrgios seriozan u svakom poenu, odlican pod pritiskom, body language pozitivan Nastavi li ovako moze stici I do same titule

                          Comment


                          • Šta su doviknuli congi kada se ovako iznervirao
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Originally posted by SinisaKun View Post
                              Šta su doviknuli congi kada se ovako iznervirao
                              Verov.kakvo ti je to gnezdo na glavi
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SinisaKun View Post
                                Šta su doviknuli congi kada se ovako iznervirao
                                Konstantno ga ometaju kod servisa čini mi se da ga to nervira,što je i očekivano igra protiv domaće zvijezde,čudi me da se on kao jako iskusan igrač primio na te njihove recimo doskočice

                                Au evo ih voleji iz 2008
                                Last edited by Smailagačengić; 19-01-18, 10:45.
                                Temeritas est damnere quod nescials!

                                Comment

                                Working...
                                X