Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I muve ga napale [emoji3]

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Je li ozdravio Edmund?

      Comment


      • Ma nije nista ozbiljno cini mi se

        Comment


        • Sto me prepadate onda,ne mogu da gledam mec pa ne znam sta je sala a sta ne,srce ce me puc nocas.

          Comment


          • [emoji23] evo ga veseli Crnigorac
            Pa prati ls..

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jaoo majko moja kakva se dva mastermajnda srela na ovom plavom tetenu br.2 hahahaha

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                [emoji23] evo ga veseli Crnigorac
                Pa prati ls..

                tt
                Pa pratim live score ali to mi je teze no ista,tacno ce mi dzigericu izjest nocas ovaj emglez ili skot sto li je.

                Comment


                • Cek sad uzmi vazduh..evo tb pocinje..

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sta sve zna ovaj nas pik

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Neizvesnost u TBu na maksimalnom nivou.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • To masinoooooo,idemooooo

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kako ga bre nisi gledao?

                          tt
                          Nikad nisam bez zezanja, citao sam o njemu, hvalili ga ljudi ali nisam do veceras nijedan mec njegov odgledao. Posprdao se decko u tb, ne znam samo sta je cekao. Sada se ocekuje nalet neugodnog basilasvilija i 3-0 na startu drugog seta.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ajmo teniska gromado Gruzije mozes ti to jos jedan set

                            Comment


                            • Edmund me jako razocarao danas, tj. do sad, pratio sam ga i u Brizbejnu i u prva dva meca ovde i kontao da je previse napredovao u off sezoni, kretanje je znatno popravljeno, bh i defanziva takodje, a on dodje i uradi ovo protiv Basilasvilija... Tu se vidi da je glava presudna, ima on i fh i sve udarce trenutno al glava ne radi, 3/15 do sad na bp, ne moze brejknuti velikog Basilasvilija koji servira ocajno danas i koji je spasio 90% od tih 15 bp kroz igre, dakle nije mu servis nesto pomogao. Ko zna mozda izvuce ovaj mec al bas je podbacio do sad Kyle.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Gledao TB Buste i Mullera, vratim se sad na Edmunda i ništa mi nije jasno oko rezultata.. kad ono gem od 20 minuta

                                Počela Kostyuk protiv Svitoline, baš da vidimo koliki otpor može pružiti mala
                                I odmah uzima brejk s nulom hahaha

                                Comment

                                Working...
                                X