Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • нађе му слабу тачку и сад пешке до титуле..
    sigpic

    Comment


    • Ja ovo ne mogu ni da gledam. Kakav krs od tenisa igra Cilic, lik se bukvalno usrao u gace.

      Svaka cast Fedu, svaku priliku koristi. Nebitno da li je zbog para ili slave, najbolji teniser ikada.

      E crni Novace sta radis, ovo je trebalo sve da bude njegovo a ne "dedino".

      Ceo ATP je u kanalu, nikad losiji mecevi. Do 1/4 finala dolazi Sandgren. Tranzicija koju je trebalo iskoristiti jer mladi jos uvek ne mogu a od iskusnijih je Novak imao najbolje karte, ali jebeno ne vredi.

      Cestitke Rogerovim navijacima na tituli I budite sigirni da ovo nije kraj, brojite do 22
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Cilic je sigurno imao sansu u ovom mecu. Steta sto nije izdrzao, sto je pukao.

        Svaka cast Federeru. Igrao je vrlo pristojno i znao da servis nosi prevagu pogotovo ako dodje s a brzim startom.

        Comment


        • I samo da dodam da Mare Care ima najruzniju tehniku BH-a. Toliko pokusava da ode ispod loptice da cesto prilikom petlje udari gotovo ramom reketa.

          Kada je udari cisto onda to po pravilu ide duboko. Samo sto je ne udara cesto sredinom reketa.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ajmo care
            sloboda ili ništa

            Comment


            • све је очекивано, само ме занима да ли ће Федерер да пусти сузу на крају меча... мора мало патетике
              sigpic

              Comment


              • Je li Care napokon shvatio u kolikoj je prednosti? Ako jeste onda ovo mora završiti u svoju korist koliko god igrao loše.

                Comment


                • Gotivo je ovo.Cestitke Cilicu na tituli. Preko Nadala i Federea, Respect.

                  Comment


                  • Ovoliki broj pogrešnih odluka linijskih sudija na štetu Federerovih protivnika svakako pojačavaju utisak da se Rodžeru pomaže na svaki mogući način.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Plese Care po terenu
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Federer ako uzme ovo bice to poklonjen slem.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ljudi ne sprdajte se nema Cilic sanse.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ja ovo ne mogu ni da gledam. Kakav krs od tenisa igra Cilic, lik se bukvalno usrao u gace.

                            Svaka cast Fedu, svaku priliku koristi. Nebitno da li je zbog para ili slave, najbolji teniser ikada.

                            E crni Novace sta radis, ovo je trebalo sve da bude njegovo a ne "dedino".

                            Ceo ATP je u kanalu, nikad losiji mecevi. Do 1/4 finala dolazi Sandgren. Tranzicija koju je trebalo iskoristiti jer mladi jos uvek ne mogu a od iskusnijih je Novak imao najbolje karte, ali jebeno ne vredi.

                            Cestitke Rogerovim navijacima na tituli I budite sigirni da ovo nije kraj, brojite do 22
                            To 22 je bilo premalo uoči današnjeg meča. Sad kad vidim da ni on fizički ne može iznijeti cijeli turnir i to najlakši mogući više nisam siguran koliko može, 20 vjerovatno.

                            Comment


                            • Federer ne može da istrči izmjenu više od 2 seta. Bukvalno izigrava foraša koji se trikovima pokušava izvaditi, naravno potrebna mu je obilata pomoć Cara.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                To 22 je bilo premalo uoči današnjeg meča. Sad kad vidim da ni on fizički ne može iznijeti cijeli turnir i to najlakši mogući više nisam siguran koliko može, 20 vjerovatno.
                                Uopste nisam ocekivao ovakav fizicki pad, odmah je I servis popustio. Ne znam ni sta da ocekujem sada ali ipak je to Roger, uvek on nadje put do pobede.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X