Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    Pa upravo je nagadjanje da je Roger docekao svojih pet minuta, ti ne znas da li bi ga Novak ovakvog pobedio.
    Otvaranje zreba ne treba da se prepisuje nekakvom olaksavanju u osvajanju titula. To mozes da pricas u slucaju Andersona na USO17. Ne mozes Rogera da omalovazavas takvim stavovima. To je isto kao da kazes da se Novaku otvorio zreb, nema smisla nikako..
    Naravno da mogu .... mogu da pisem o svim njegovim slemovima i svim protivnicima koje je dobijao na tim slemovima. Mogu cak i da ih poredim sa Novakovim protivnicima u zavrsnicama kada je osvajao slemove.... iz prostog razloga sto se to desilo i znamo svi vrlo dobro ko je tu protiv koga igrao. A predvidjanje sta bi bilo kad bi bilo da je igrao protiv ovoga ili onoga na putu do titule jeste nagadjanje.
    Bezobrazno bi bilo kada bih ja na primer rekao da se u cetvrtfinalu AO 2017 sreo sa Marejem da bi ga Britanac izbacio. Mozda bi, a mozda i ne bi, ali mi to ne mozemo da znamo jer se to nije odigralo. Mozemo da znamo samo da bi mu bilo znatno teze, ali ni to ne mora nista da znaci. Ali nikako ne moze da bude bezobrazno kada kazem da je to cetvrtfinale igrao protiv Mise Zvereva (veoma laganog protivnika za taj stadijum turnira) i dobio ga - jer je to jednostavno tako - tako je i bilo.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      Vule znaci Rodzeru kad se otvori to nije do otvaranja zreba nego do njegove dobre igre,a kad se Rafi otvori imao je srece jer je imao laksi put,e ova je dobra
      Nisam nigde napisao da se Rafi otvorio zreb, ako je neko ispao u trecem kolu, ocigledno je da nije na nivou da bi nekoga dobio u F.

      Kazem da se Andersonu otvorio zreb da dodje do F, ne Rafi da ga uzme..

      Comment


      • Otkud znas ja verujem da bi Kevin dobio Rogera na Uso

        Rodzer rutinski
        Last edited by Srkisa; 24-01-18, 10:04.

        Comment


        • Sace 2-0 i to bi bilo to.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ono sto je zaista neverovatno je da Endi nema osvojen AO i verovatno nece nikad da ga osvoji. Pa verujem da bi bilo koji Endi koji je dosao do polufinala ovde( 2012, 2013, 2011, 2010, 2015, 2016) osvojio titulu u ovoj konkurenciji. Dobro nisam siguran za Endija iz 2010. ali za ostale gotovo da jesam)

            Comment


            • S kojom lakocom Fed ide do Chunga

              Comment


              • Prija nego što se krene upoređivati Roger sa Rafom i Novakom treba imati na umu da je Roger od njih stariji 5 odnosno 6 godina. Oni kad su došli u svoje najbolje godine, kad su došli u prime, Roger je bio već dobro u 30-im godinama. Razlika je to velika.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  Pa upravo je nagadjanje da je Roger docekao svojih pet minuta, ti ne znas da li bi ga Novak ovakvog pobedio.
                  Otvaranje zreba ne treba da se prepisuje nekakvom olaksavanju u osvajanju titula. To mozes da pricas u slucaju Andersona na USO17. Ne mozes Rogera da omalovazavas takvim stavovima. To je isto kao da kazes da se Novaku otvorio zreb, nema smisla nikako..
                  Vule,

                  Ni Bojana ti nije ravna.

                  Prije 2 godine Novak je pregazio mnogo boljeg Federera na AO.

                  ------------------------

                  Ova genreacija je dala tri fantasticna tenisera.

                  Rafaela Nadala najveceg sampiona u istoriji. Niko nije igrao vazne meceve i vazne turnire bolje od njega.

                  Novaka Djokovica najboljeg tenisera u istoriji. Niko, na svom piku, nije igrao bolji tenis od njega.

                  Rodzera Federera koji je imao najduzu karijeru, bio je najkonstantiji, igrao je najljepsi tenis i sto je najvaznije osvojio je najvise trofeja. Zato je bez sumnje najveci teniser u istoriji.

                  I budi uvjeren da svaki poznavalac tenisa, bio on Vilander, Enkvist, Mekinro... misli isto. Naravno iz raznoraznih razloga ce pricati javno da je Federer ne samo najveci igrac u istoriji nego i najveci sampion u istoriji i da je igrao najbolji tenis u istoriji.

                  Ako ovo sto sam napisao smatras vrijedjanjem ili potcjenjivanjem Federera onda imas probleme za koje ja nisam kompetentan.
                  Last edited by NI; 24-01-18, 11:05.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Naravno da mogu .... mogu da pisem o svim njegovim slemovima i svim protivnicima koje je dobijao na tim slemovima. Mogu cak i da ih poredim sa Novakovim protivnicima u zavrsnicama kada je osvajao slemove.... iz prostog razloga sto se to desilo i znamo svi vrlo dobro ko je tu protiv koga igrao. A predvidjanje sta bi bilo kad bi bilo da je igrao protiv ovoga ili onoga na putu do titule jeste nagadjanje.
                    Bezobrazno bi bilo kada bih ja na primer rekao da se u cetvrtfinalu AO 2017 sreo sa Marejem da bi ga Britanac izbacio. Mozda bi, a mozda i ne bi, ali mi to ne mozemo da znamo jer se to nije odigralo. Mozemo da znamo samo da bi mu bilo znatno teze, ali ni to ne mora nista da znaci. Ali nikako ne moze da bude bezobrazno kada kazem da je to cetvrtfinale igrao protiv Mise Zvereva (veoma laganog protivnika za taj stadijum turnira) i dobio ga - jer je to jednostavno tako - tako je i bilo.
                    Zbog cega mislis da su Nischikori, Raonic, Thiem, Dimitrov, Goffin, Tsonga, Berdich bolji od Davidenka, Blake, Haasa, Ljubicica, Nalbandijana, Ancica, Hewitt? Zato sto je Novak tada osvajao GS? Cinjenica je da je Novak u 2011. uradio ono sto je Roger prethodnih godina ali upravo je to dovelo Rogera u situaciju da menja reket, popravi backhand, igra vise napadacki.
                    Opet nema smisla to sto pises, pa kako mislis da bi Murray dobio Rogera a nije mogao preko Zvereva? Zasto ne napises da je Roger izgubio OI12 zato sto je igrao treci set protiv Delpa 30 gemova?

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Pobjeda nad Novak je bila iznenadjenje. I pored odlicne igre, Federer je i te kako imao srece, Fonjinijevo odustajena, Novaka kojemu serija postaje breme, Novakova koncetracija na mec sa Nadakom kojim treba da krunise premoc na sljaci nad kraljom sljake. (Da ne pominjem prskanje terena.) I Berdih je pobijedio Federera na slemu 2 puta pa nije .
                      Ne zaboravljam ja to. Nasuprot. Mislio sam da je to bilo jasno iz mog posta. Rekao sam da je Federer najbolje igrao u karijeri 2014.-2015.
                      Da li si svjestan da je upravo to sto si naveo najeveci "minus" za Federera. On je samo sporadicno osvajao GS-ove kad su i Djokovic i Nadal bili top. A nije mogao osvojiti uopste kad su njih dvojica bili na samom vrhu.
                      Jeste bilo iznenadjenje ali pobediti Novaka 2011 nije mala stvar. To samo govori o kompetativnosti Federera sto je za mene plus a nikako minus. Inace za mene je Federer igrao najbolji tenis u periodu 2006-2007. Imao je on jos pikova ali ovaj mu najveci po meni u karijeri.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Jeste bilo iznenadjenje ali pobediti Novaka 2011 nije mala stvar. To samo govori o kompetativnosti Federera sto je za mene plus a nikako minus. Inace za mene je Federer igrao najbolji tenis u periodu 2006-2007. Imao je on jos pikova ali ovaj mu najveci po meni u karijeri.
                        To bi bio plus za Vavrinku ili bilo kog drugog osim Nadala i Federera. Ali to je minus za Federera. To sto ti kazes cu ja prepricati:

                        "Federer je bio toliko dobar da je mogao pobijediti Djokovica kad je Novak bio najbolji."

                        Na stranu sto ja mislim da Novak nije bio najbolji 2011. nego 2015. na 2016, ali ne moze biti najbolji onaj koji se treba ponosti time sto je pobijedio nekog drugog. To bi jos islo da je pobijedio Nadala na RG-u izmedju 2008. i 2013.

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Zbog cega mislis da su Nischikori, Raonic, Thiem, Dimitrov, Goffin, Tsonga, Berdich bolji od Davidenka, Blake, Haasa, Ljubicica, Nalbandijana, Ancica, Hewitt? Zato sto je Novak tada osvajao GS? Cinjenica je da je Novak u 2011. uradio ono sto je Roger prethodnih godina ali upravo je to dovelo Rogera u situaciju da menja reket, popravi backhand, igra vise napadacki.
                          Opet nema smisla to sto pises, pa kako mislis da bi Murray dobio Rogera a nije mogao preko Zvereva? Zasto ne napises da je Roger izgubio OI12 zato sto je igrao treci set protiv Delpa 30 gemova?
                          Ne vredi meni sa tobom da polemisem jer ocigledno teras samo po svome a ili nisi u stanju da shvatis ono sto ti pisem ili ne zelis da shvatis. Ajde da probam jos jednom i to je to od mene.
                          Ne mislim da su ovi prvopomenuti bolji ili tezi rivali od drugopomenutih nego mislim da su Rodzer Federer, Rafael Nadal, Endi Marej sedamstoosamdesetsedammiliona-puta tezi protivnici od Endija Rodika, Lejtona Hjuita, Marka Fiilipmusisa, Fernanda Gonzalesa, Markosa Bagdatisa, Marina Cilica, Robina Soderlinga. To su protivnici u finalima, a ako bi taj spisak prosirio na polufinala onda bi tek bilo jao-majko.
                          Gde sam napisao da bi Marej dobio Rodzera prosle godine na AO? Nigde. Napisao sam da bi mu bilo teze protiv Endija nego protiv Mise. Samo sto ti ili namerno zezas pa me teras da pisem i objasnjavam svoje postove - upravo zbog toga ti vise necu objasnjavati ono sto napisem; ili si zaista nesposoban da shvatis ono sto si procitao? Ako je ovo drugo u pitanju, iskreno mi je zao, ali od mene je i ovo objasnjenje dosta.
                          I poslednje, kakve veze ima Olimpijada sa svim ovim, kada mi pricamo-pisemo o slemovima?


                          Olja, da ga nije Vule pljuvao tih dana-godina?
                          Last edited by Sandugp; 24-01-18, 10:26.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • live tema a vi vrtite stare price
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              live tema a vi vrtite stare price
                              A sta da se majke ti pise o ovom mecu koji se trenutno odvija kada se desava vec vidjeno po milioniti put?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • vala ja sam jos uvek nervozna
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X