Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91

    Comment


    • #92
      Šta je ovo i robertsonu gotova sezona, a jebote, dok krenes dobro derat ozljeda, patit ce im dosta obrana bez njega u i ovako kratkoj rotaciji. Nema Leonarda, evo i Butler ima problema sa koljenom, ako se pokazu kronicnim eto sranja, jebem ti povrede i NBA

      Comment


      • #93
        Story posting soon on ESPN: Detroit has made starting shooting guard Avery Bradley available in trade talks. Acquired in July trade with Celtics, Bradley will be a free agent this summer.
        Trade deadline je ove godine pomeren ranije i bice pre All-Star pauze, tacnije sledeceg cetvrtka.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Moze AB za 2nd roundera. On nam fali za titulu.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Ustvari se osjećam nelagodno oko činjenice da bi Ainge mogao vrlo lako napasti Bradleya posebno kako ste izbili kao favoriti na istoku. Ali reče Woj da će i cijena za AB-a biti opasno visoka, tako da sumnjam da ide iz Detroita, ko će dati tako puno za pola sezone, kad ga može napasti na ljeto.

            Comment


            • #96
              Ne moze ga Boston dovesti zato sto ga je trejdovao na leto. Realno gledajuci, najvecu potrebu za njim ima Oklahoma.
              sigpic

              Comment


              • #97

                Comment


                • #98
                  Ma znam da ne mozemo, ali eto, lepo bi bilo Nije ovo cudan podatak za timsku odbranu. Nije AB neki opak defanzivac koji ce se uklopiti bilo gde. Njega krasi bas onako individualna odbrana 1 na 1 gde je u stanju coveka iz koze da istera. A to je u POu znacajnije nego tokom regularne sezone. On sad idealno pasuje u OKC, mada ja mislim da ce on u Jutu za Hooda. Cena bi trebala daa mu je niska, s obzirom da mu istice ugovor, a treba naci ekipu koja ce biti voljna njemu da da mozda 20+ miliona. Ainge je tu po milioniti put napravio pravi potez. AB sa tim parama prosto nije za Boston. Smart moze tu ulogu individualnog defanzivca ixuxetno pristojno da isprati u odnosu na njega, a po pitanju timske odbrane je znacajno bolji, dok na Smartovo mesto dolazi Rozier koji takodje zna da bude jako agresivan u odbrani.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Izgleda da ce Grifin zavrsiti u Detroitu... Klipersi izgleda pucaju na full rebuild mode

                    Comment


                    • Originally posted by LejkerBoy View Post
                      Izgleda da ce Grifin zavrsiti u Detroitu... Klipersi izgleda pucaju na full rebuild mode
                      Wojn ..objavio da se ozbiljni razgovori vode oko trejda gde je Grifin glavna zverka ,izmedju Klipersa i Detroita,ako ce sve da rebilduju daj DeAndrea kod LBJ

                      Comment


                      • Ja ne vjerujem.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Wojn ..objavio da se ozbiljni razgovori vode oko trejda gde je Grifin glavna zverka ,izmedju Klipersa i Detroita,ako ce sve da rebilduju daj DeAndrea kod LBJ
                          Sve mirise da ce Lou Williams i DJ za TT i Brooklyn pik, a sto se tice Grifina, Woj objavio da je trejd vec ostvaren
                          Last edited by LejkerBoy; 29-01-18, 23:42.

                          Comment


                          • Originally posted by LejkerBoy View Post
                            Sve mirise da ce Lou Williams i DJ za TT i Brooklyn pik, a sto se tice Grifina, Woj objavio da je trejd vec ostvaren
                            Bilo bi lepo ....mnogo je dao Detroit jes,Grifin al mnogo,em sto svake godine povredjen po 2 meseca em das Herisa,i Bredlija sasvim solidni i pikovi,aj Bobi nije igrao al mozda sad uz Tea dobije minutazu i proigra

                            Comment


                            • Ajde za DAJ. O njemu nemam neko misljenje, ali ne razumem sta im je BG smetao? Nista ovim nece postici.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne volim ja toliko DJ,al vala ni TT,al mislim da ce vise doprineti Cavsima,nego Tristan,a Lu ako dodje dobrodosao meni uvek simpatican bio a igra u TOP formi

                                Comment

                                Working...
                                X