Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogla bi da bude ekstra tekma,da se ne smaramo

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Na mozzartu ima stotinjak specijala za SB večeras, ja sam stavio nešto sitno na single, da će Gronk imati bar jedan TD, Ertz isto, i da će biti manje od 4,5 sacka. Možda stavim nešto tokom dana i na Lewisa da će imati TD

      Comment


      • Ako Patriote odu na 15+ do poluvremena, baš ću da se smorim...

        Bastia, koja je kvota na Eartza da postiže TD?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • 2.7 Zola na erca jedan ivise TD.po meni veliki kec 1,6

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            2.7 Zola na erca jedan ivise TD.po meni veliki kec 1,6
            Lepa kvota.

            Ostaje samo pitanje kako će ga koristiti. Ali obično se u svim bitnim napadima File na njega dosta oslanjao. Kad uđu u crvenu zonu, očekujem od njega neki TD.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Lepa kvota.

              Ostaje samo pitanje kako će ga koristiti. Ali obično se u svim bitnim napadima File na njega dosta oslanjao. Kad uđu u crvenu zonu, očekujem od njega neki TD.
              Ima na brdo igraca pa sad biraj,koliko sam video,ja ne znam al bas mi veliko ovo 1,6 na NE ja jednostavno ne mogu da zamislim da oni ne uzmu,za malo jacu uplatu ok,mozda ja uspem da ih izmalerisem,al svakako ako krene u kontru na lajvu se moze braniti na Filu

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ima na brdo igraca pa sad biraj,koliko sam video,ja ne znam al bas mi veliko ovo 1,6 na NE ja jednostavno ne mogu da zamislim da oni ne uzmu,za malo jacu uplatu ok,mozda ja uspem da ih izmalerisem,al svakako ako krene u kontru na lajvu se moze braniti na Filu
                Imam tako jak deža vi da si ovo već napisao pre, neverovatno nešto.

                Da li mogu da se vežu igrač + tim na tiketu? Nisam nikad igrao NFL sa igračima?

                Odigrao bi Earza + Patriote. To mu dođe skoro 4.5 kvota, što nije loše.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Imam tako jak deža vi da si ovo već napisao pre, neverovatno nešto.

                  Da li mogu da se vežu igrač + tim na tiketu? Nisam nikad igrao NFL sa igračima?

                  Odigrao bi Earza + Patriote. To mu dođe skoro 4.5 kvota, što nije loše.
                  Ne mogu specijali da se vežu ni sa čim, mislim da ne možeš ni dva specijala na tiket staviti. Samo singl

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Imam tako jak deža vi da si ovo već napisao pre, neverovatno nešto.

                    Da li mogu da se vežu igrač + tim na tiketu? Nisam nikad igrao NFL sa igračima?

                    Odigrao bi Earza + Patriote. To mu dođe skoro 4.5 kvota, što nije loše.
                    Nisam ni ja nikad al mislim da ne moze al aj sad cu da ti javim bacicu 20 din samo da probam al licno mislim da oni to ne daju

                    Evo ga Bastia da ne proveravam

                    Jedino da odes,do meridijana i trazis to kao slobodnu igru da ti daju kvotu,ako ti se bas javlja
                    Last edited by 61563; 04-02-18, 12:21.

                    Comment


                    • Ma jok, odigraću onda samo Eartza...

                      Baš bezveze što ne može da se kombinuje...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Lepo u Meridian, kvota tri na Filu

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Nick Foles veceras ide do titule, ajmo Nick mozes ti to

                          Comment


                          • Ja sam ubedjen da Filadelfija osvaja. Jednostavno nekad mora da stane i najboljima. A voleo bih da NE vodi na poluvremenu, Brejdi se očigledno loži kad gubi. A i drugi timovi se uplaše.

                            Ne bih imao ništa protiv i da Folesa vidim u Pitsburgu dogodine.

                            Comment


                            • Kollmann predviđa da Phila gusto uzima, volio bih da dijelim isto mišljenje. Meni lično nakon SB-a 50 teško da bilo koji sledeći može biti loš(iji), zato večeras u fotelju se zavaliti, Guaranu u u šaku, pa kako bude

                              Comment


                              • Mozda Brejdiju veceras proradi onaj 'Madden Curse' pa zajebe nesto opasno, celu sezonu nista, a videli smo svi sta je uradio

                                Comment

                                Working...
                                X