Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je neko pogledao Film room nekidan Kollmanna jasno mu je kako se ovaj TD desio. Do kraja je ovo rutiniranje.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Argumentovano, nema šta. Neka, ne mozemo svi misliti isto.
      Nije bio na tvoj post, nego na fumble Keenuma. Ma on je odigrao skroz ok, samo prosto nije imao muda i nije dovoljno dobar da izvuce Jagse kada je Fournette stao. Dok sa druge strane si video Tomicu jbg. Bortles ne bi ni u snu mogao da baci nesto sto je recimo Foles sad bacio. Uostalom seti se prvog poluvremena. Minut do kraja, Jagsi 2 tajma i na 25 jardi od svog gola. Zasto nisu isli da probaju za FG? Prosto nemaju poverenja u njega i isli na siguricu. Njima je on najslabija karika napada.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Nije bio na tvoj post, nego na fumble Keenuma. Ma on je odigrao skroz ok, samo prosto nije imao muda i nije dovoljno dobar da izvuce Jagse kada je Fournette stao. Dok sa druge strane si video Tomicu jbg. Bortles ne bi ni u snu mogao da baci nesto sto je recimo Foles sad bacio. Uostalom seti se prvog poluvremena. Minut do kraja, Jagsi 2 tajma i na 25 jardi od svog gola. Zasto nisu isli da probaju za FG? Prosto nemaju poverenja u njega i isli na siguricu. Njima je on najslabija karika napada.
        Moja greška. Kada napišeš ovako, uglavnom se slazem.

        Comment


        • Zali Boze sto New Orleans ne igra ovu utakmicu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Zali Boze sto New Orleans ne igra ovu utakmicu.
            Bukvalno. Vidi se da Minesota greši sa Kinamom. I ja sam mislio da je super dok nisam video kakvu OL ima. Mnogo mi zanemarujemo i akcije trenere i ostalo. Filadelfija kida i bez Venca. Za mene je ionako Venc izvikan uvek bio ali je ipak bolji od Folsa.

            Drago mi je samo jer mi Filadelfija liči na ekipu koja bi pobedila NE. Minesota ne bi u finalu pobedila ni Klivelend. Evo ne mogu ni u finalu konf. Luzerski tim, nema šta.

            Sem ovo treba da igra u Minesoti.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Bukvalno. Vidi se da Minesota greši sa Kinamom. I ja sam mislio da je super dok nisam video kakvu OL ima. Mnogo mi zanemarujemo i akcije trenere i ostalo. Filadelfija kida i bez Venca. Za mene je ionako Venc izvikan uvek bio ali je ipak bolji od Folsa.

              Drago mi je samo jer mi Filadelfija liči na ekipu koja bi pobedila NE. Minesota ne bi u finalu pobedila ni Klivelend. Evo ne mogu ni u finalu konf. Luzerski tim, nema šta.

              Sem ovo treba da igra u Minesoti.
              Aposlutno se slažem da se mnogo zanemaruju treneri, tj. ofanzivni i defanzivni kordinatori. Čist primer je Atlanta. Od QB koji je bio MVP čini mi se do QB koji se raspada i napada koji ne može ništa da uradi. Zato očekujem Garapolo da će razvaljivati kao i SF zbog tog dua QB-kordinator.

              Za Venca se i ne slažem, pratio sam ja malo njega zbog drafta kada je Dalas birao s četvrtog mesta i izabrao Eliota, ali se spominjao Venc jedno vreme koji na kraju nije bio moguć jer je Filadelfija birala s boljeg mesta. Meni je Venc veoma, veoma talentovan QB koji može postati novi Rodzers/Brejd/Bris, nebitno koji. Ima muda da baca i rizikuje, a i ove godine je zaista igrao na veoma visokom nivou. Videćemo kakav će biti posle povrede.
              Last edited by Победа; 22-01-18, 01:48.

              Comment


              • Ovo nije TD. Kraj tekme. Odoh da kuntam. Sramno izdanje Sote bas.
                sigpic

                Comment


                • Moguće nisam ga gledao puno puta. To mi je prvi utisak sa Venca. Fila pregotivna. Nisam ih pratio previše.

                  Koliko mi drago zbog Minesote. To su takvi luzeri da je to nevidjeno. Bredford je trebao ovo da igra od pola druge. Kao šok terapija.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Philly Philly!
                    Philly Philly!

                    Comment


                    • A slazem se za Wentz-a. Odlican QB... samo da mu dovedu jednog elitnog WR-a i ima da gazi.

                      Comment


                      • Jedva čekam sledeću sezonu. Baš izgleda da će biti nenormalno dobra. Kazins predje u jak tim, Stafordu vreme, Venc, Gof, Hjuston sa Votsonom koji je po meni pokazao u par utakmica puno, Sijetl, Dalas, Pit, GB, Bris, Njutn.. biće verovatno najjača sezona od kada pratim.

                        Comment


                        • Samo da se Fols nije ispucao sad, da ne bude 100 jardi i 4 INT-a na sledecoj utakmici. Sve nesto mislim da ce biti tako

                          Comment


                          • Zaspah sinoć na kraju treće četvrtine, ali vidim da nisam ništa ni propustio.

                            Nisam očekivao ovo od File moram priznati. Ustvari nisam očekivao ni da Falkonse prođu. Znao sam da su prejaki, ali sam mislio da će bez Venca da padnu. Drago mi je da su me razuverili. Ceo tim je preuzeo odgovornost i izneo. Foles se lepo povampirio moram reći.

                            Skupio je među nogama ono što je Bortlesu falilo. Bacio je nekoliko pasova na kojima bi mu i otac igre AR pozavideo.

                            Gotivna ekipica Fila. Kapiram da će nekih 80% navijati za Filu u SB-u.

                            Ali najviše mi u sećanju ostao onaj defanzivni TD. Ne mogu se setim imena, ali scena kad sejfti, koji je kulirao ceo intersepšn trči šprint i pravi ključni blok da bi pao TD.

                            Koliko gotivim Eartza. Nekako je baš TE po mom ukusu. Izneo je nekoliko vrlo važnih napada File.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Trebaju da napadnu Brejdija, i da gube do kraja 3. da se ovaj ne bi palio da preokrene.

                              Comment


                              • Najgora sezona u poslednjih ko zna koliko...

                                Ja ne znam po čemu će da se pamti - jedino ako SB bude nešto neviđeno da sada, a to je bilo prošle godine ili Bjonse ili neko drugi ne pokaže sisu

                                Comment

                                Working...
                                X