Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ni ne znam vise ni dal mi drago ili nije,,Mislim da mnogo vise NE zasluzuje od Jaguar SB.,Nekako mi se cini da je Dzeksonvil najvise profitirao od povreda QBova,da dodju u ovakvu situaciju,tj,da ih je sreca najvise posluzila, nemam pojma,,jos i Gronk se namestilo da se povredi ,,al da su ubeldjivo najprijatnije iznenadjenje jesu
    Last edited by Jack; 21-01-18, 23:13.
    sigpic

    Comment


    • Dobro, jeste NE vise zasluzio, jeste Brejdi najbolji ikada i sve to, al dosadili su vise haha Bar nema Sihoksa ili Bronkosa sa druge strane, u tom slucaju bi sigurno propustio SB.

      Comment


      • Nije meni poenta što NE pobedjuje, nego najlakša divizija, najlakši put, uvek sreću i stvarno ne pobednički mentalitet nego luzerski ostalih ekipa. Zato odbrana ne može da donosi SB jer zakaže a qb se usere. Mora da se ima dobar QB.

        Bukvalno iz celog NFL-a mislim da bi Vilson najpre ovo izvukao. Da jaknu malo OL i da se vrati odbrana, ja ne vidim ko može sem Sijetla i NO da im se suprotstavi. Naravno nova sezona nova priča ali na isto se svede na kraju.

        NE protiv -

        Comment


        • Crce telefon a bas dobra atmosfera u Balkan betu

          Tomica i Amendola pokazali ko je tata ove igre.
          sigpic

          Comment


          • Kako Bill proslijedi trofej

            Comment


            • poz ekipo..Uros za koga navijamo sledeci mec?

              Comment


              • Ma treba uzeti Eli-a za backup qb i ubaciti ga da odigra samo protiv NE u finalu

                Comment


                • Originally posted by Jack View Post
                  Ja ni ne znam vise ni dal mi drago ili nije,,Mislim da mnogo vise NE zasluzuje od Jaguar SB.,Nekako mi se cini da je Dzeksonvil najvise profitirao od povreda QBova,da dodju u ovakvu situaciju,tj,da ih je sreca najvise posluzila, nemam pojma,,jos i Gronk se namestilo da se povredi ,,al da su ubeldjivo najprijatnije iznenadjenje jesu
                  Nije se namestilo nego se prosto videlo da je govnar isao namerno ala Burfict style. Zbog tog dzukackog poteza mi je jos sladja pobeda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Nije se namestilo nego se prosto videlo da je govnar isao namerno ala Burfict style. Zbog tog dzukackog poteza mi je jos sladja pobeda.
                    Takodje mislim da je namerno, karma

                    Comment


                    • Sta bi moj brat @Uros radio da je u ovim utakmicama bio neki njegov tim?

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • ebote
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako se po jutru dan poznaje..

                          Comment


                          • Gle odbrane

                            Comment


                            • Ljudi navijaću protiv NE baš me briga. A pitaj me šta sam radio na Arizona-GB produžetak pre koju godinu, volim i Pitsburg i Aarona i GB. Ne mogu da shvatim da im se svake godine nešto nadje na putu, a velika je sramota što GB ne nadje novog hed kouča i dobru ekipu Aaronu. Kako GB ne pokupi nekog Kameru, Jujua.

                              To je ta neka nepravda.

                              Voleo bih finala konff uvek da budu 4 najbolja QB pa neka igraju. To ne ide tako naravno, ali ovo iz godine u godinu sramota. Udje Rajan znaš da puca, pre će ovaj Kinam da se isprkosi Brejdiju.

                              Ne volim ih pa ih ne volim. I ne volim. Hajde da su nešto oduševili, nego da dodjem ja da igram WR u posledniih 3 min padala bi mi lopta u ruke isko bih se trudii da ispustim, lepila bi se.


                              I što je tu Brejdi majstor? Aj nek mi kaže neko da Rodžers ono ne bi bacao. Dečko je bacao hail marry iz pada par puta, nego očigledno je to sistem i mašinerija i Beličik i Brejdi je rodjen pod srećnom zvezdom. Vrh kvaliteta, ali i da im igra Garopolo ne verujem da bi ishod bio drugačiji.

                              Comment


                              • Kad ne moze napad, ima ko moze..

                                Comment

                                Working...
                                X