Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Ima li neko ovde da navija za Patriote?
    Ja za 1,i plus Al prvensteno za dobar mec
    sigpic

    Comment


    • Sad kao Defanzivni interfirens Au jebote Kao golman kad brani u 90

      Comment


      • Kakav potez jbenog Gilmora

        Comment


        • Kakav kurac od sporta je l postoji ovo? Pičke Jaguarske šta ste se usrali onda jebela vas odbrana.

          Ona stvar kada mrziš sport. Šta ja gledam od septembra noćima kao debil je l postoji ovo? Ovo nije istina.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Kakav kurac od sporta je l postoji ovo? Pičke Jaguarske šta ste se usrali onda jebela vas odbrana.
            Brate za koga ti navijaš na kraju?

            Comment


            • Brate ja navijao za NE da izbaksuziram pošto za koga god da navijam izgubi, sem ovih govana.

              Comment


              • Ne vredi, ovo posle ne treba ni gledati one luzere Minesotu i Filadelfiju. Bar da igra Venc..

                Comment


                • Originally posted by BogdanB View Post
                  Ako pobede Patriote, onda mozemo da kazemo da je ovo sport,gde oni uvek izadju kao pobednici

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Kakav tim

                    Comment


                    • Mislim da me je samo Pepova i Platinijeva Barselona sa tika takom i slinavim Mesijem vise nervirala od Patsa.

                      Comment


                      • Ovo nije stvar tima nego tradicije. Ima jačih timova ali niko nema srce kao lav Brejdi. Ov magarci iz Džeksonvila. Prime debili 2 TD

                        Ne znam za koga bih navijao u finalu... Ej jebeni GB, jebeni Pitsburg, razne ekipe, i onda dodju ovi. Ovo sve i Rodžers uradi i posle neko kaže nije do ekipe. Pa šta me briga uostalom što ne menja ekipu nego je u šugavom GB koji ga nisu ispoštovali nikada.

                        Najodvratnija ekipa GB.

                        Pa Pitsburg.

                        Ovo je mogao samo Ilaj izvući da ima ekipu, ili Bris.

                        Sa kim Rodžers da izvlači sa mrtvim rb debelim Lejsijem pre i sad nekim buzdovanima?

                        Valjda će se Sijetl ojačati, Vilsonu ništa ne smeta on je borac.


                        Popizdeo ne znam ni šta pišem.
                        Last edited by Cassius Clay; 21-01-18, 23:12.

                        Comment


                        • Šteta, kapa dole Jagsima, prosuli su ozbiljne pare na odbranu i isplatilo se. Igrati na posjed u Bostonu u championship roundu je za poštovanje.

                          Je li Peđa ovaj pored Srđana? Čovjek cijelu utakmicu ima pro New England ispade

                          Comment


                          • Dobra ova novinarka sa Brejdijem

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Mislim da me je samo Pepova i Platinijeva Barselona sa tika takom i slinavim Mesijem vise nervirala od Patsa.
                              Mene Platinijev, tj. sada Čeferinov Real

                              Šalu na stranu, koliko ogavna franšiza. Posle odlaska Brejdija i Beličika biće raspad i sve će boleti kurac za njih. A sada navijajte, radujte se...

                              Comment


                              • Pa to me tjesi... sto nece ova dvojica jos dugo.

                                Comment

                                Working...
                                X